Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mięso i wędliny
Przekąski i kabanosy
Kabanosy wieprzowe
SOKOŁÓW Kabanosy SUPER HOT 60 g
Kabanosy SUPER HOT 60 g SOKOŁÓW 60g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

SOKOŁÓW Kabanosy SUPER HOT 60 g

60 g
SOKOŁÓW
Polska

Cena6,49 zł
108,17 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

KABANOSY SUPER HOT to propozycja dla tych, którzy oczekują czegoś więcej niż lekkiego „pikantnego” smaku. Połączenie wysokiej jakości mięsa wieprzowego z ekstremalnie ostrą papryką Carolina Reaper gwarantuje doświadczenie, którego nie da się zapomnieć.


SOKOŁÓW Kabanosy SUPER HOT 60 g


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.11.2026
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1775.00 kJ
21.1%
Wartość energetyczna (kcal)
427.00 kcal
21.4%
Tłuszcz (g)
32.00 g
45.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
13.00 g
65.0%
Węglowodany (g)
11.00 g
4.2%
w tym cukry (g)
2.30 g
2.6%
Białko (g)
28.00 g
56.0%
Błonnik (g)
0.00 g
Sól (g)
2.60 g
43.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.
Parametry
Cena za kg:
108,17 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
60 g
Dostawca:
SOKOŁÓW
Marka:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562656309
Cena za kg:
108,17 zł/kg
Waga:
60 g
Marka:
SOKOŁÓW
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SOKOŁÓW
EAN:
5900562656309

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Produkt gotowy do spożycia. Przechowywać w temperaturze +1 do +25 C


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

100 g produktu wyprodukowano ze 168 g mięsa wieprzowego. Składniki: mięso wieprzowe, skrobia modyfikowana, sól, aromaty naturalne, ekstrakty przypraw, hydrolizat białka roślinnego (z kukurydzy), cukier, przyprawy, papryka chili Carolina Reaper, wzmacniacz smaku: glutaminian sodu; przeciwutleniacz: askorbinian sodu; substancja konserwująca: azotyn sodu. Osłonka jadalna: alginian sodu, aromat. Możliwa obecność: soi, mleka (łącznie z laktozą), selera, gorczycy.

Produkty z kategorii Kabanosy wieprzowe

4.9
z 429 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
4.9
z 289 opinii
KRAKUS. Kabanosy 180 g

KRAKUS.

Kabanosy

180 g
69,39 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,49 zł
12,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
4.9
z 500 opinii
OLEWNIK STARA WĘDZARNIA Kabanos wiejski 150 g

OLEWNIK STARA WĘDZARNIA

Kabanos wiejski

~150 g
63,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
10,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
JBB BAŁDYGA KABANOSY SKOLIM TEMPERATURA CHILLI 95 G 95 g

JBB BAŁDYGA

KABANOSY SKOLIM TEMPERATURA CHILLI 95 G

95 g
63,05 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
JBB BAŁDYGA KABANOSY SKOLIM PALERMO 95G 95 g

JBB BAŁDYGA

KABANOSY SKOLIM PALERMO 95G

95 g
63,05 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2027
4.9
z 146 opinii
FARMY ROZTOCZA Kabanosy extra BIO (120g-240g) 150 g

FARMY ROZTOCZA

Kabanosy extra BIO (120g-240g)

~150 g
109,93 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
4.9
z 129 opinii
OLEWNIK Kabanosy myśliwskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy myśliwskie

90 g
89,89 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.9
z 94 opinii
OLEWNIK Kabanosy krakowskie 90 g

OLEWNIK

Kabanosy krakowskie

90 g
89,89 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-12-2026
4.9
z 108 opinii
TARCZYŃSKI Gryzzale kabanoski z szynki bezglutenowe 90 g

TARCZYŃSKI

Gryzzale kabanoski z szynki bezglutenowe

90 g
77,67 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
4.8
z 20 opinii
STARA WĘDZARNIA KABANOSY STAROPOLSKIE 170 g

STARA WĘDZARNIA

KABANOSY STAROPOLSKIE

170 g
103,47 zł/kg
Cena17,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
4.8
z 104 opinii
KRAKUS. Kabanosy klasyczne wieprzowe 150 g

KRAKUS.

Kabanosy klasyczne wieprzowe

150 g
87,27 zł/kg
Cena13,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-12-2026
5.0
z 8 opinii
TARCZYŃSKI Protein Kabanos z Szynki 80 g

TARCZYŃSKI

Protein Kabanos z Szynki

80 g
98,63 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
5.0
z 6 opinii
TARCZYŃSKI Kabanos Kruchy Wieprzowy 150 g 150 g

TARCZYŃSKI

Kabanos Kruchy Wieprzowy 150 g

150 g
71,93 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-01-2027
TARCZYŃSKI Kabanosy Wieprzowe Kruche 150 g 150 g

TARCZYŃSKI

Kabanosy Wieprzowe Kruche 150 g

150 g
123,27 zł/kg
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-11-2026
4.9
z 7 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive GO! Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 50 g

TARCZYŃSKI Exclusive GO!

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

50 g
89,80 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-02-2027
4.9
z 225 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy francuskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy francuskie

100 g
72,90 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
4.9
z 115 opinii
SOKOŁÓW Gold Kabanosy włoskie 100 g

SOKOŁÓW Gold

Kabanosy włoskie

100 g
72,90 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-11-2026
4.9
z 107 opinii
TARCZYŃSKI Kabanos klasyczny wieprzowy 300 g

TARCZYŃSKI

Kabanos klasyczny wieprzowy

300 g
44,97 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
Nowość
SOKOŁÓW Kabanosy pleśniowe 80g 80 g

SOKOŁÓW

Kabanosy pleśniowe 80g

80 g
93,63 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2027
Nowość
SOKOŁÓW Kabanosy paprykowe z nutą chilli 80 g 80 g

SOKOŁÓW

Kabanosy paprykowe z nutą chilli 80 g

80 g
77,38 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
5.0
z 1 opinii
TARCZYŃSKI Salami Pikantne 80 g 80 g

TARCZYŃSKI

Salami Pikantne 80 g

80 g
112,38 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
2.5
z 2 opinii
TARCZYŃSKI Salami Serowe 80 g 80 g

TARCZYŃSKI

Salami Serowe 80 g

80 g
116,12 zł/kg
Cena9,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
4.0
z 1 opinii
TARCZYŃSKI Salami Wieprzowe 80 g 80 g

TARCZYŃSKI

Salami Wieprzowe 80 g

80 g
112,38 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-02-2027
4.9
z 11 opinii
WASĄG Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g 90 g

WASĄG

Kabanosy rzemieślnicze BIO 90 g

90 g
222,11 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 46 opinii
OLEWNIK Kabanosy z cielęciną bezglutenowe 105 g

OLEWNIK

Kabanosy z cielęciną bezglutenowe

105 g
84,67 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-12-2026
5.0
z 66 opinii
OLEWNIK Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

OLEWNIK

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
84,67 zł/kg
Cena8,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-12-2026
Nowość
SOKOŁÓW Kabanosy bekonowe 80 g 80 g

SOKOŁÓW

Kabanosy bekonowe 80 g

80 g
78,63 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-11-2026
Nowość
SOKOŁÓW Kabanosy wieprzowe 80 g 80 g

SOKOŁÓW

Kabanosy wieprzowe 80 g

80 g
77,38 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2026
5.0
z 22 opinii
WASĄG Kabanosy wieprzowe BIO 150 g

WASĄG

Kabanosy wieprzowe BIO

150 g
233,27 zł/kg
Cena34,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
Nowość
SOKOŁÓW Kabanosy SUPER HOT 60 g 60 g

SOKOŁÓW

Kabanosy SUPER HOT 60 g

60 g
108,17 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2026

Produkty marki SOKOŁÓW

4.9
z 613 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Szynka drobiowa - plastry 100 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Szynka drobiowa - plastry

100 g
57,90 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 656 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki 140 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki

140 g
32,79 zł/kg
3,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 312 opinii
SOKOŁÓW Salami pepperoni - plastry 100 g

SOKOŁÓW

Salami pepperoni - plastry

100 g
84,90 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 166 opinii
SOKOŁÓW Gold Salami delikatesowe - plastry 100 g

SOKOŁÓW Gold

Salami delikatesowe - plastry

100 g
89,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026
5.0
z 23 opinii
SOKOŁÓW Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130 260 g

SOKOŁÓW

Sokoliki paróweczki z szynki duopack 2X130

260 g
28,81 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
7,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.9
z 171 opinii
SOKOŁÓW SOKOLIKI Parówki foodbolówki 130 g

SOKOŁÓW SOKOLIKI

Parówki foodbolówki

130 g
41,46 zł/kg
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
6,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.8
z 53 opinii
SOKOŁÓW Stówki parówki z szynki duopack 2X80 160 g

SOKOŁÓW

Stówki parówki z szynki duopack 2X80

160 g
34,31 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
4.9
z 156 opinii
SOKOŁÓW Salami chips klasyczne 60 g

SOKOŁÓW

Salami chips klasyczne

60 g
89,83 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,39 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2027
4.9
z 20 opinii
SOKOŁÓW Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g 180 g

SOKOŁÓW

Szynerki parowki z szynki duopack 2X90g

180 g
33,28 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 167 opinii
SOKOŁÓW Kiełbasa śląska 500 g

SOKOŁÓW

Kiełbasa śląska

500 g
27,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.8
z 17 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Myśliwska kiełbasa

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-10-2026
4.8
z 8 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki 80 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski – Sokoliki Paróweczki

80 g
68,63 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
4.9
z 99 opinii
SOKOŁÓW Pleśniowe 100 g

SOKOŁÓW

Pleśniowe

100 g
109,90 zł/kg
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-01-2027
4.9
z 9 opinii
SOKOŁÓW Chrup'us salami chips chilli 25 g

SOKOŁÓW

Chrup'us salami chips chilli

25 g
259,60 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-01-2027
4.8
z 18 opinii
SOKOŁÓW PRZEkąski - Polska dojrzewająca 60 g

SOKOŁÓW

PRZEkąski - Polska dojrzewająca

60 g
91,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store