Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy
Jagoda
PIĄTNICA Jogurt jagodowy
Jogurt jagodowy PIĄTNICA 150g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

PIĄTNICA Jogurt jagodowy

150 g
PIĄTNICA
Polska

Cena2,09 zł
13,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kremowy jogurt z mleka od lokalnych dostawców z dużymi kawałkami jagód. Pyszny smak i naturalny skład sprawiają, że to idealny wybór o każdej porze dnia.


PIĄTNICA Jogurt jagodowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 23.10.2026
Dostępne warianty
PIĄTNICA Jogurt wiśniowy
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
325.00 kJ
3.9%
Wartość energetyczna (kcal)
77.00 kcal
3.9%
Tłuszcz (g)
1.90 g
2.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.30 g
6.5%
Węglowodany (g)
11.00 g
4.2%
w tym cukry (g)
11.00 g
12.2%
Białko (g)
4.00 g
8.0%
Sól (g)
0.08 g
1.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
13,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
Marka:
PIĄTNICA
EAN:
5900531007040
Cena za kg:
13,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
PIĄTNICA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
EAN:
5900531007040

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Spożyć bezpośrednio po otwarciu opakowania.


Przechowywanie

Należy spożyć do: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Forteczna 3, 18-421 Piątnica


Adres producenta

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy ul. Forteczna 3, 18-421 Piątnica www.piatnica.com.pl


Informacje producenta

Marka

Piątnica


Marka standaryzowana

MarkaPiątnica

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Duże kawałki owoców

Produkty z kategorii Jagoda

4.9
z 217 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z jagodami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z jagodami

118 g
29,24 zł/kg
Cena3,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 111 opinii
BAKOMA Jogurt z jagodami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z jagodami BIO

140 g
20,64 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 65 opinii
ZOTT Jogobella 30% mniej cukrów Jogurt jagodowy 150 g

ZOTT Jogobella

30% mniej cukrów Jogurt jagodowy

150 g
21,93 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.8
z 14 opinii
ŁACIATY Jogurt pitny typu islandzkiego skyr o smaku jagodowym 360 g

ŁACIATY

Jogurt pitny typu islandzkiego skyr o smaku jagodowym

360 g
14,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 104 opinii
MLEKPOL Jogurt jagodowy 150 g

MLEKPOL

Jogurt jagodowy

150 g
11,93 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 22 opinii
OSM ŁOWICZ Jogurt z mascarpone jagoda-poziomka-borówka 130 g

OSM ŁOWICZ

Jogurt z mascarpone jagoda-poziomka-borówka

130 g
24,54 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.8
z 5 opinii
YÖMLEKO Jogurt termostatowy z kolagenem o smaku jagodowym (3% tł.) 140 g

YÖMLEKO

Jogurt termostatowy z kolagenem o smaku jagodowym (3% tł.)

140 g
62,07 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
Nowość
PIĄTNICA Jogurt jagodowy 150 g

PIĄTNICA

Jogurt jagodowy

150 g
13,93 zł/kg
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026

Produkty marki PIĄTNICA

5.0
z 238 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny typu greckiego 0% 150 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny typu greckiego 0%

150 g
18,60 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 296 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 2% 180 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny 2%

180 g
12,17 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
5.0
z 147 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny BIO 140 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny BIO

140 g
19,93 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 186 opinii
PIĄTNICA Jogurt naturalny 330 g

PIĄTNICA

Jogurt naturalny

330 g
11,48 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 233 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 200 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

200 g
29,45 zł/kg
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
5.0
z 322 opinii
PIĄTNICA Twój Smak Serek śmietankowy naturalny 135 g

PIĄTNICA Twój Smak

Serek śmietankowy naturalny

135 g
31,78 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
5.0
z 643 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski lekki 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski lekki

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
5.0
z 59 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z jabłkiem i cynamonem

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 228 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski ze szczypiorkiem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski ze szczypiorkiem

150 g
21,27 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
5.0
z 143 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z ananasem 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z ananasem

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 137 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z brzoskwinią 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z brzoskwinią

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
5.0
z 154 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski z truskawkami 150 g

PIĄTNICA

Serek wiejski z truskawkami

150 g
24,60 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
4.9
z 124 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego mokka tiramisu

150 g
29,27 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 97 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego pomarańcza z kawałkami czekolady

150 g
29,27 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
5.0
z 126 opinii
PIĄTNICA Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią 150 g

PIĄTNICA

Skyr jogurt typu islandzkiego czekolada z wiśnią

150 g
29,27 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 488 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 450 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

450 g
18,42 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store