Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

CILLIT Żel do kamienia i rdzy 420 g

Środek do usuwania kamienia i rdzy

Data ważności: 27-11-2020
Żel do kamienia i rdzy - Cillit. Pogromca najbardziej uciążliwych zabrudzeń, rdzy oraz kamienia!
FriscoNowy, zapakowany
12,79
za 1 szt. / 420 g
30,45 / kg
EAN: 5900627011128
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj
Gdy w naszej łazience utworzyły się nieestetycznie wyglądające osady z kamienia czy rdzy, trzeba wypowiedzieć im jak najszybciej wojnę. Przegramy ją, jeśli nie użyjemy silnie działających na zabrudzenia środków. Przegramy ją, jeśli nie użyjemy Cillitu! To nowocześnie działający żel, który skutecznie usunie kamień, rdzę, tłuste plamy, zacieki z wody czy inne szpecące osady. Elementom chromowanym, takim jak baterie łazienkowe i kuchenne błyskawicznie przywraca piękny połysk. Polecany przez producenta także do czyszczenia powierzchni wykonanych ze stali nierdzewnej, glazury, porcelitu, szkła czy plastiku.

Składniki

Pokaż

Składniki

<5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne

kompozycja zapachowa

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przechowywanie

Data ważności: 2 lata od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia Odkręć zakrętkę, naciskając oznaczone miejsca. Zaleca się naniesienie żelu na wilgotną gąbkę lub ściereczkę. Przetrzyj i po 2-5 minutach spłucz dokładnie wodą. Wytrzyj do sucha dla uzyskania lśniącej powierzchni. Uwaga Stosować zgodnie z instrukcją w celu uniknięcia niepożądanych efektów. Nie stosować do powierzchni wrażliwych na działanie kwasów (marmur, kamień, niektóre rodzaje emalii). W przypadku wątpliwości należy nanieść odrobinę płynu na niewidoczną część powierzchni w celu sprawdzenia czy nie nastąpi jej uszkodzenie.

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

420

Jednostka

g

Waga brutto: 459

Wymiar liczbowy: 420

Jednostka (specyficzna): Gramów

Rodzaj opakowania

Typ: Butelka plastikowa

Język produktu

Główny język opisupolski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

polski

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

ŚRODKI OSTROŻNOŚCI Cillit Kamień i Rdza - Żel. Niebezpieczeństwo. Może powodować korozję metali. Powoduje poważne uszkodzenia oczu. Działa drażniąco na skórę. Zawiera: Kwas mrówkowy, Kwas szczawiowy, dihydrat. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować rękawice ochronne i ochronę oczu/ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Unikać wdychania par. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. Przechowywać w pojemniku odpornym na korozję o odpornej powłoce wewnętrznej. Zawartość i pojemnik usuwać zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Nie mieszać z wybielaczami lub innymi produktami.

Rozporządzenie CLP

działanie żrące: Niebezpieczeństwo

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

Nowy Cillit Kamień i Rdza skutecznie i bez szorowania usuwa osady z kamienia i rdzy w całym domu, a także dzięki nowemu, specjalnemu składnikowi ochronnemu zapewnia do 5 razy dłuższy połysk i ochronę czyszczonej powierzchni.

Cechy

nowa formuła!

do 5 x dłuższa ochrona i połysk*

*przy założeniu pięciokrotnego użytkowania czyszczonej powierzchni. W porównaniu do nowej powierzchni, nie czyszczonej żadnym środkiem i poddanej tym samym warunkom użytkowym.

Marka

Cillit

Marka: Cillit

Produkt

Nazwa funkcjonalnaŻel
WariantKamień i rdza

Dodatkowe informacje

Więcej informacji o składnikach na www.rbeuroinfo.com www.sustainable-cleaning.com

Logotypy stron trzecich

Sustainable Cleaning

Dane teleadresowe

Pokaż

Nazwa i adres producenta

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Adres zwrotny

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki tel: 22 7659500 Infolinia: 801115111, 22 5419115

Telefon/Fax kontaktowy

227659500

801115111

225419115

Tagi:

CILLIT