Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

CILLIT Lime & Rust Płyn do kamienia i rdzy 450 ml

Środek do usuwania kamienia i rdzy

Data ważności: 30-12-2020
Płyn do kamienia i rdzy Płyn Lime & Rust Cillit do usuwania osadów i zacieków.
FriscoNowy, zapakowany
za 1 szt. / 450 ml
28,42 / l
EAN: 5900627003000
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.
CILLIT Żel do kamienia i rdzy 420 g

11,99 zł/szt. kupując 2 szt.

Zobacz promocję

Opis produktu

Ukryj
CILLIT Lime & Rust Płyn do kamienia i rdzy pomoże ci w domowych porządkach. Doskonale usuwa zanieczyszczenia, osad z mydła, kamień, rdzę, tłuszcz i zacieki. Jeśli dotychczas porządki związane były z dużym wysiłkiem to dzięki płynowi Cillit to się zmieni. Jeszcze niedawno usunięcie zwykłych zacieków wiązało się z długimi godzinami czyszczenia glazury czy szkła? Teraz będzie inaczej. Ułatw sobie domowe porządki kupując uniwersalny płyn Cillit Lime & Rust. O pięknym orzeźwiającym zapachu. W twoim domu zagości cytrusowy porządek.

Składniki

Pokaż

Składniki

<5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne

kompozycja zapachowa

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przechowywanie

Data ważności: 2 lata od daty produkcji. Data produkcji na opakowaniu.

Przygotowanie i stosowanie

Odkręć zakrętkę, naciskając oznaczone miejsca. Zaleca się naniesienie płynu na wilgotną gąbkę lub ściereczkę. Przetrzyj i po 2-5 minutach spłucz dokładnie wodą. Wytrzyj do sucha dla uzyskania lśniącej powierzchni. Stosować zgodnie z instrukcją w celu uniknięcia niepożądanych efektów. Nie stosować do powierzchni wrażliwych na działanie kwasów (marmur, kamień, niektóre rodzaje emalii). W przypadku wątpliwości należy nanieść odrobinę płynu na niewidoczną część powierzchni w celu sprawdzenia czy nie nastąpi jej uszkodzenie.

Opakowanie

Pokaż

Rozmiar opakowania

450

Jednostka

ml

Waga brutto: 514

Wymiar liczbowy: 450

Jednostka (specyficzna): Mililitrów

Rodzaj opakowania

Typ: Butelka plastikowa

Język produktu

Główny język opisupolski
Język danychpolski

Języki na opakowaniu

polski

inne

Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Pokaż

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Cillit Kamień i Rdza - Płyn. Niebezpieczeństwo. Może powodować korozję metali. Powoduje poważne uszkodzenia oczu. Działa drażniąco na skórę. Zawiera: Kwas mrówkowy, Kwas szczawiowy, dihydrat. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Stosować rękawice ochronne i ochronę oczu/ochronę twarzy. Dokładnie umyć ręce po użyciu. Unikać wdychania par. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zgłosić się pod opiekę lekarza. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: Wypłukać usta. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ: Umyć dużą ilością wody z mydłem. Przechowywać w pojemniku odpornym na korozję o odpornej powłoce wewnętrznej. Zawartość i pojemnik usuwać zgodnie z lokalnymi, regionalnymi, krajowymi i międzynarodowymi przepisami. Nie mieszać z wybielaczami lub innymi produktami.

Rozporządzenie CLP

działanie żrące: Niebezpieczeństwo

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

Nowy Cillit Kamień i Rdza skutecznie i bez szorowania usuwa osady z kamienia i rdzy w całym domu, a także dzięki nowemu, specjalnemu składnikowi ochronnemu zapewnia do 5 razy dłuższy połysk i ochronę czyszczonej powierzchni.

Cechy

nowa formuła!

do 5 x dłuższa ochrona i połysk*

*przy założeniu pięciokrotnego użytkowania czyszczonej powierzchni. W porównaniu do nowej powierzchni, nie czyszczonej żadnym środkiem i poddanej tym samym warunkom użytkowym.

Marka

Cillit

Marka: Cillit

Produkt

Nazwa funkcjonalnaPłyn
WariantKamień i rdza

Dodatkowe informacje

Więcej informacji o składnikach na www.rbeuroinfo.com

Dane teleadresowe

Pokaż

Nazwa i adres producenta

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki

Adres zwrotny

Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki tel: 22 7659500 Infolinia: 801115111, 22 5419115

Telefon/Fax kontaktowy

227659500

801115111

225419115