Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Papiery toaletowe
3 warstwowe >4 rolek
VELVET Delikatnie Biały Papier toaletowy 8 rolek
Papier toaletowy 8 rolek - Velvet. Papier Velvet to dobre połączenie wytrzymałości i delikatności.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 364 opinii

VELVET Delikatnie Biały Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
VELVET

Cena14,79 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Papier toaletowy Velvet Delikatnie Biały to trzy warstwy miękkiej bibułki połączonej delikatnym, tłoczonym wzorem z postaciami niedźwiadków. Każdy listek to optymalne połączenie wytrzymałości i aksamitnej miękkości papieru Velvet.

Velvet Delikatnie Biały – wypróbuj go już dziś!


Cechy

odkryj nową miękkość


VELVET Delikatnie Biały Papier toaletowy 8 rolek


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.07.2027
Dostępne warianty
VELVET Delikatnie Biały Papier toaletowy 12 rolek
Pokaż wszystkie

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
0.00 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
0.00 kcal
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
364 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
90%
4
9%
3
1%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Kiedyś były dłuższe te rolki
15.02.2026
0
0
Sławomir
zweryfikowano
Zgłaszam
Mięciutki🙂
09.02.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lubię ten produkt i zawsze kupuję
20.01.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry :)
11.09.2025
0
0
Simona
zweryfikowano
Zgłaszam
Velvet - obecnie produkuje najlepszy papier toaletowy w Polsce! Miękki i delikatny, ale nie rozpada się.
10.09.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok papier
10.07.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Papier dobrej jakości
04.06.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystkie papiery podrozaly, a jednocześnie są coraz cieńsze
01.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
KOMPLEX-TORUS
Marka:
VELVET
EAN:
5901478999009
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
VELVET
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KOMPLEX-TORUS
EAN:
5901478999009

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Data produkcji: na opakowaniu; Termin ważności: nieograniczony.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Klucze-Osada 3, 32-310 Klucze, Poland


Pozostałe informacje

PEFC - PEFC/32-31-086, www.pefc.org znak towarowy zarejestrowany przez Velvet Care sp. z o.o.


Adres producenta

Velvet CARE sp. z o.o., Klucze-Osada 3, 32-310 Klucze, Poland www.velvet.pl


Informacje producenta

Marka

Velvet


Marka standaryzowana

MarkaVelvet

Logotypy stron trzecich

PEFC


Opis produktu

Papier toaletowy, 8 rolek, 3 warstwy; 12,2 cm x 9,4 cm* * +/- 5 %


O marce

Velvet Miękki jak aksamit


Dodatkowe informacje

Podziel się z nami swoją opinią: serwis.konsumenta@velvetcare.com

Produkty z kategorii 3 warstwowe >4 rolek

4.9
z 72 opinii

28% taniej

MOLA Delikatna Papier toaletowy 8 szt. 1 szt

MOLA Delikatna

Papier toaletowy 8 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
13,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-07-2031
4.8
z 182 opinii
MOLA Papier toaletowy Magnolia 8 szt 1 szt

MOLA

Papier toaletowy Magnolia 8 szt

1 szt
Frisco poleca
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2031
4.9
z 170 opinii
MOLA Milove Papier toaletowy 3-warstwowy 10 rolek 1 szt

MOLA Milove

Papier toaletowy 3-warstwowy 10 rolek

1 szt
Cena18,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2031
4.9
z 52 opinii

15% taniej

REGINA DELICATE Papier toaletowy 12 szt. 1 szt

REGINA DELICATE

Papier toaletowy 12 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna18,99 zł
22,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
5.0
z 2 opinii

15% taniej

HoReCa Papier toaletowy 3 warstwowy 24 rolki 1 szt

HoReCa

Papier toaletowy 3 warstwowy 24 rolki

1 szt
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
30,55 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2031
4.9
z 588 opinii
CASHMIR Papier toaletowy 3 warstwowy 8 rolek 1 szt

CASHMIR

Papier toaletowy 3 warstwowy 8 rolek

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2031
5.0
z 391 opinii
REGINA Papier Rumiankowy Papier toaletowy 16 rolek 1 szt

REGINA Papier Rumiankowy

Papier toaletowy 16 rolek

1 szt
Cena22,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2031
4.9
z 373 opinii
REGINA Papier Rumiankowy Papier toaletowy 8 rolek 1 szt

REGINA Papier Rumiankowy

Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
4.9
z 364 opinii
VELVET Delikatnie Biały Papier toaletowy 8 rolek 1 szt

VELVET Delikatnie Biały

Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
Cena14,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-07-2027
5.0
z 313 opinii
VELVET Delikatnie Biały Papier toaletowy 12 rolek 1 szt

VELVET Delikatnie Biały

Papier toaletowy 12 rolek

1 szt
Cena21,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2031
4.9
z 422 opinii
CASHMIR Extra Premium Papier toaletowy rumiankowy 3 warstwowy 8 rolek 1 szt

CASHMIR Extra Premium

Papier toaletowy rumiankowy 3 warstwowy 8 rolek

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2031
4.9
z 173 opinii
VELVET White Comfort Papier toaletowy 10 rolek 1.156 kg

VELVET

White Comfort Papier toaletowy 10 rolek

1.156 kg
18,50 zł/kg
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
4.9
z 35 opinii
MOLA Papier toaletowy 8 szt. 1 szt

MOLA

Papier toaletowy 8 szt.

1 szt
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2031
Nowość
KARTIKA Ręcznik papierowy Halloween 3 warstw. 1 szt

KARTIKA

Ręcznik papierowy Halloween 3 warstw.

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2029
5.0
z 120 opinii
FOXY Jedwab Papier toaletowy 8 rolek 1 szt

FOXY Jedwab

Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-08-2031
4.9
z 55 opinii
SŁONIK JUMBO Papier toaletowy 24 szt. 1 szt

SŁONIK JUMBO

Papier toaletowy 24 szt.

1 szt
Cena33,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2054
4.9
z 54 opinii
FOXY Camilla Papier toaletowy 8 rolek 1 szt

FOXY Camilla

Papier toaletowy 8 rolek

1 szt
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2031
VELVET Papier Toaletowy Delikatnie Biały 16 rolek 3 warstwowy 85 g

VELVET

Papier Toaletowy Delikatnie Biały 16 rolek 3 warstwowy

85 g
329,29 zł/kg
Cena27,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031
5.0
z 2 opinii
VELVET Papier Toaletowy Delikatnie Biały z nadrukiem 8 rolek 3 warstwowy 83 g

VELVET

Papier Toaletowy Delikatnie Biały z nadrukiem 8 rolek 3 warstwowy

83 g
176,99 zł/kg
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-08-2031
5.0
z 8 opinii
KARTIKA Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek 1 szt

KARTIKA

Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek

1 szt
Cena24,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
4.8
z 10 opinii
KARTIKA Papier toaletowy Christmas 3 warstwowy 10 rolek BN 1 szt

KARTIKA

Papier toaletowy Christmas 3 warstwowy 10 rolek BN

1 szt
Cena24,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2029
5.0
z 6 opinii
KARTIKA Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek 1 szt

KARTIKA

Papier toaletowy 3 warstwowy 10 rolek

1 szt
Cena23,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2031
5.0
z 26 opinii
TENTO Winter Papier Toaletowy w zimowy wzór 8 rolek 1 szt

TENTO

Winter Papier Toaletowy w zimowy wzór 8 rolek

1 szt
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2030

Produkty marki VELVET

5.0
z 207 opinii

16% taniej

VELVET ART Chusteczki uniwersalne 120 szt. 1 szt

VELVET ART

Chusteczki uniwersalne 120 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
7,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2031
4.9
z 133 opinii
VELVET Excellence Papier toaletowy 4 warstwowy 9 szt. 1 szt

VELVET Excellence

Papier toaletowy 4 warstwowy 9 szt.

1 szt
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2031
5.0
z 13 opinii
VELVET Dream Chusteczki uniwersalne 120 szt. 1 szt

VELVET Dream

Chusteczki uniwersalne 120 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
4.9
z 387 opinii
VELVET Ręcznik papierowy Extra Long 2szt 1 szt

VELVET

Ręcznik papierowy Extra Long 2szt

1 szt
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2029
4.9
z 45 opinii
VELVET Ręcznik papierowy Velvet Boost 1 szt

VELVET

Ręcznik papierowy Velvet Boost

1 szt
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-08-2031
5.0
z 1 opinii
VELVET Ręcznik papierowy 2 warstwowy 2 rolki 1 szt

VELVET

Ręcznik papierowy 2 warstwowy 2 rolki

1 szt
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2031
4.9
z 539 opinii
VELVET TURBO Ręcznik papierowy 3-warstwowy 340 listków 1 szt

VELVET TURBO

Ręcznik papierowy 3-warstwowy 340 listków

1 szt
friscontowa cena
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2031
4.9
z 26 opinii
VELVET TURBO Ręcznik papierowy 3-warstwowy 2 rolki 1 szt

VELVET TURBO

Ręcznik papierowy 3-warstwowy 2 rolki

1 szt
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2031
5.0
z 313 opinii
VELVET Delikatnie Biały Papier toaletowy 12 rolek 1 szt

VELVET Delikatnie Biały

Papier toaletowy 12 rolek

1 szt
Cena21,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2031
4.9
z 173 opinii
VELVET White Comfort Papier toaletowy 10 rolek 1.156 kg

VELVET

White Comfort Papier toaletowy 10 rolek

1.156 kg
18,50 zł/kg
Cena21,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031
4.9
z 157 opinii
VELVET Naturalnie Pielęgnujący Nawilżany papier toaletowy rumianek&aloes 48 szt. 1 szt

VELVET Naturalnie Pielęgnujący

Nawilżany papier toaletowy rumianek&aloes 48 szt.

1 szt
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2031
4.9
z 75 opinii
VELVET Professional Ręcznik papierowy dwuwarstwowy ZZ celuloza 1 szt

VELVET Professional

Ręcznik papierowy dwuwarstwowy ZZ celuloza

1 szt
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-06-2029
4.9
z 144 opinii
VELVET Original Chusteczki higieniczne 10x10 szt. 1 szt

VELVET Original

Chusteczki higieniczne 10x10 szt.

1 szt
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2031
5.0
z 71 opinii
VELVET ECOroll Papier toaletowy delikatnie biały 4 rolki 1 szt

VELVET ECOroll

Papier toaletowy delikatnie biały 4 rolki

1 szt
Cena16,09 zł
Do koszyka
5.0
z 51 opinii
VELVET ECOroll Papier toaletowy z rumiankiem i aloesem 4 rolki 1 szt

VELVET ECOroll

Papier toaletowy z rumiankiem i aloesem 4 rolki

1 szt
Cena16,99 zł
Do koszyka
5.0
z 73 opinii
VELVET Junior Papier toaletowy nawilżany 48 szt. 1 szt

VELVET Junior

Papier toaletowy nawilżany 48 szt.

1 szt
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2031

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store