Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Oleje, oliwy, octy
Olej rzepakowy
Rafinowany
KUJAWSKI Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia
Olej rzepakowy - Kujawski
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 113 opinii

KUJAWSKI Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia

500 ml
KUJAWSKI
Polska

Cena8,29 zł
16,58 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Olej rzepakowy Kujawski to produkt pochodzący z pierwszego tłoczenia. Olej rzepakowy jest jednym z najzdrowszych olejów, który wykorzystywany jest na co dzień w kuchni.

Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia ma wiele zastosowań, ale także korzystny wpływ na nasze zdrowie. Badania potwierdzają, że olej rzepakowy obniża poziom złego cholesterolu, poprawia funkcjonowanie układu nerwowego oraz wpływa na pamięć i koncentrację z uwagi na dużą zawartość kwasów omega 3 i 6 w optymalnych proporcjach. Powinien znaleźć się w zbilansowanej diecie.

Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia Kujawski - szerokie spektrum zastosowań w kuchni:

  • Dodatek do sałatek
  • Produkt do smażenia
  • Baza do marynat
  • Baza do dipów
  • Produkt do pieczenia

Cechy

z pierwszego tłoczenia

omeg-3 i wit. E i K


KUJAWSKI Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia


Produkt dostępny
Data przydatności: 05.11.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
3700.00 kJ
44.0%
Wartość energetyczna (kcal)
900.00 kcal
45.0%
Tłuszcz (g)
100.00 g
142.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
7.50 g
37.5%
w tym kwasy tłuszczowe jednonienasycone (g)
65.50 g
w tym kwasy tłuszczowe wielonienasycone (g)
26.50 g
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Kwasy tłuszczowe Omega 3 (g)
8.00 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
113 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
88%
4
11%
3
0%
2
1%
1
1%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Sprawdzony, jeśli już muszę kupić olej to tylko ten.
23.12.2025
0
0
Radosław
zweryfikowano
Zgłaszam
💪do szczęścia brakuje żeby byl niefiltrowany
18.10.2025
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Olej za 500 ml jest bardzo drogi
08.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie zauważyłam, że butelki są 1/2 l. .Moja wina. Ale olej w tej cenie zdecydowanie za drogo. Nigdy więcej.. Kujawski za tą cen~ę ? Nie !
16.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
olej jak olej, OK
02.08.2025
0
0
Eugeniusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Sprawdzony w stosowaniu.
17.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
16,58 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
KUJAWSKI
EAN:
5900012000287
Cena za kg:
16,58 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
KUJAWSKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900012000287

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na górnej części butelki. Przechowywać w chłodnym i ciemnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica


Pozostałe informacje

PCBC Certyfikat Q


Adres producenta

Bunge Polska Sp. z o.o. ul. Niepodległości 42, 88-150 Kruszwica www.kujawski.pl


Informacje producenta

Marka

Kujawski


Marka standaryzowana

MarkaKujawski

Opis produktu

Z pierwszego tłoczenia, czyli bez ekstrakcji chemicznej. Naturalne źródło kwasów omega-3, witaminy E i K Pierwsze tłoczenie (czyli bez ekstrakcji chemicznej) Idealny do: - smażenia - pieczenia - sałatek

Produkty z kategorii Rafinowany

4.9
z 1265 opinii

23% taniej

KUJAWSKI Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 1 l

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia

1 l
5,99 zł/l
Cena promocyjna5,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 109 opinii
OLIWIER Olej rzepakowy z dodatkiem oliwy z oliwek (5%) 900 ml

OLIWIER

Olej rzepakowy z dodatkiem oliwy z oliwek (5%)

900 ml
13,88 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027
4.8
z 25 opinii
NATURAVENA Olej rzepakowy do gotowania i smażenia BIO 1 l

NATURAVENA

Olej rzepakowy do gotowania i smażenia BIO

1 l
23,89 zł/l
Cena23,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
5.0
z 42 opinii
OLEJ KASZUBSKI Olej rzepakowy rafinowany 1 l

OLEJ KASZUBSKI

Olej rzepakowy rafinowany

1 l
11,49 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-04-2027
4.8
z 113 opinii
KUJAWSKI Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 500 ml

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia

500 ml
16,58 zł/l
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2027
4.9
z 45 opinii
KUJAWSKI Olej rzepakowy z pomidorami, czosnkiem i bazylią 250 ml

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z pomidorami, czosnkiem i bazylią

250 ml
36,36 zł/l
Cena9,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027
5.0
z 24 opinii
KUJAWSKI Olej rzepakowy z papryką ostrą, pomidorami i bazylią 250 ml

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z papryką ostrą, pomidorami i bazylią

250 ml
36,36 zł/l
Cena9,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 35 opinii
KUJAWSKI Olej rzepakowy z czosnkiem i bazylią 250 ml

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z czosnkiem i bazylią

250 ml
36,36 zł/l
Cena9,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
4.9
z 21 opinii
OLEJ KASZUBSKI Olej rzepakowy rafinowany 500 ml

OLEJ KASZUBSKI

Olej rzepakowy rafinowany

500 ml
12,58 zł/l
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2027
4.9
z 48 opinii
OLEO Olej rzepakowy 900 ml

OLEO

Olej rzepakowy

900 ml
9,66 zł/l
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-09-2027
4.9
z 64 opinii
NIEZBĘDNY Olej rzepakowy 1 l

NIEZBĘDNY

Olej rzepakowy

1 l
9,69 zł/l
Cena9,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2027

Produkty marki KUJAWSKI

4.9
z 1265 opinii

23% taniej

KUJAWSKI Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia 1 l

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia

1 l
5,99 zł/l
Cena promocyjna5,99 zł
7,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-12-2027
5.0
z 126 opinii
KUJAWSKI Olej 3 ziarna 750 ml

KUJAWSKI

Olej 3 ziarna

750 ml
18,92 zł/l
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-10-2027
4.9
z 45 opinii
KUJAWSKI Olej rzepakowy z pomidorami, czosnkiem i bazylią 250 ml

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z pomidorami, czosnkiem i bazylią

250 ml
36,36 zł/l
Cena9,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-11-2027
5.0
z 24 opinii
KUJAWSKI Olej rzepakowy z papryką ostrą, pomidorami i bazylią 250 ml

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z papryką ostrą, pomidorami i bazylią

250 ml
36,36 zł/l
Cena9,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 35 opinii
KUJAWSKI Olej rzepakowy z czosnkiem i bazylią 250 ml

KUJAWSKI

Olej rzepakowy z czosnkiem i bazylią

250 ml
36,36 zł/l
Cena9,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2027
4.9
z 32 opinii
KUJAWSKI Olej lniany (tłoczony na zimno) 250 ml

KUJAWSKI

Olej lniany (tłoczony na zimno)

250 ml
50,76 zł/l
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store