Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Sery żółte
Sery żółte w kawałku
Cheddar
KERRYGOLD Ser cheddar Red
Ser Irlandzki Cheddar Red - Kerrygold sprawdzi się jako dodatek do wielu różnych potraw.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 106 opinii

KERRYGOLD Ser cheddar Red

200 g
KERRYGOLD

Cena14,39 zł
71,95 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Irlandzki ser Kerrygold Cheddar Red znany jest przede wszystkim ze swojego niezwykle wyrazistego, oryginalnego smaku. Dzięki temu znakomicie podkreśla rozmaite kanapki, sałatki, przystawki czy inne dania, które bardzo często goszczą na wielu stołach. Bardzo dobrze nadaje się także do wszelkiego rodzaju zapiekanek - pod wpływem wysokiej temperatury bardzo szybko topi isę, jednak wciąż posiada swój aromatyczny i wyrazisty smak.


Irlandzki ser żółty Kerrygold charakteryzuje się zawartością tłuszczu wynoszącą 48%. Wykonany został z pasteryzowanego mleka krowiego, dzięki któremu jego unikalnymi właściwościami można cieszyć się przez bardzo długi czas.

Dojrzewający 3 miesiące. Z mleka od krów wypasanych na łąkach do 300 dni w roku.


Cechy

wielokrotne zamykanie


KERRYGOLD Ser cheddar Red


Produkt dostępny
Data przydatności: 15.05.2027
Dostępne warianty
KERRYGOLD Ser Cheddar Mature
Pokaż wszystkie
Tagi
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kcal)
416.00 kcal
20.8%
Wartość energetyczna (kJ)
1725.00 kJ
20.5%
Tłuszcz (g)
34.90 g
49.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
21.70 g
108.5%
Węglowodany (g)
0.10 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.10 g
0.1%
Białko (g)
25.40 g
50.8%
Sól (g)
1.90 g
31.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
106 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
7%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Wyrazisty, głęboki smak, z subtelną nutą orzechową.
25.09.2026
0
0
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️🔥❤️
07.08.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Przepyszny ser. Ulubiony dla całej mojej Rodziny.👍️
22.01.2026
0
0
Izabella
zweryfikowano
Zgłaszam
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz
22.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry ser
05.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Na zimno i na ciepło (np. do pizzy) sprawdza się!
11.09.2025
0
0
Alexander
zweryfikowano
Zgłaszam
Super!
15.08.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny ser. Brakuje mu jednak "cheddarowej" kruchości.
03.06.2025
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszny
20.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
71,95 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
GRANLAN
Marka:
KERRYGOLD
EAN:
5000165026766
Cena za kg:
71,95 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
KERRYGOLD
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRANLAN
EAN:
5000165026766

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w lodówce: 2°C-5°C. Po otwarciu należy spożyć w ciągu 7 dni.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 5


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Chwaszczyńska 200B 81-571 Gdynia


Pozostałe informacje

Pakowano w atmosferze ochronnej.


Adres producenta

Pakowano dla: Ornua Co-operative Limited, Grattan House, Mount Street Lower, Dublin 2, Ireland www.kerrygold.com consumerfoods.dublin@ornua.com


Adres dystrybutora

Granlan Sp. z o.o. ul. Chwaszczyńska 200B 81-571 Gdynia


Informacje producenta

Marka

Kerrygold


Marka standaryzowana

MarkaKerrygold

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Dojrzewający 3 miesiące. Z mleka od krów wypasanych na łąkach do 300 dni w roku.


Pochodzenie

Wyprodukowano w Irlandii.

Produkty z kategorii Cheddar

4.8
z 18 opinii

19% taniej

KERRYGOLD Ser Cheddar White 200 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar White

200 g
54,95 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2027
4.9
z 111 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Mature 200 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Mature

200 g
68,95 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
4.9
z 106 opinii
KERRYGOLD Ser cheddar Red 200 g

KERRYGOLD

Ser cheddar Red

200 g
71,95 zł/kg
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2027
5.0
z 93 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Vintage 200 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Vintage

200 g
78,45 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
4.9
z 107 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Red (plastry) 150 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Red (plastry)

150 g
94,60 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027
5.0
z 26 opinii
IRISH FARMERS Ser Cheddar Mild White 200 g

IRISH FARMERS

Ser Cheddar Mild White

200 g
67,45 zł/kg
Cena13,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-11-2026
4.9
z 20 opinii
IRISH FARMERS Ser Cheddar Mild Red 200 g

IRISH FARMERS

Ser Cheddar Mild Red

200 g
77,95 zł/kg
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.8
z 34 opinii
DUBLIN DAIRY Ser Cheddar Red (kawałek) 200 g

DUBLIN DAIRY

Ser Cheddar Red (kawałek)

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-11-2026
5.0
z 28 opinii
DUBLIN DAIRY Ser Cheddar White (kawałek) 200 g

DUBLIN DAIRY

Ser Cheddar White (kawałek)

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-12-2026
5.0
z 12 opinii
CATHEDRAL CITY Ser Cheddar Mature (kostka) 200 g

CATHEDRAL CITY

Ser Cheddar Mature (kostka)

200 g
99,95 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
4.9
z 37 opinii
CATHEDRAL CITY Ser Cheddar Mild - kawałek 200 g

CATHEDRAL CITY

Ser Cheddar Mild - kawałek

200 g
91,45 zł/kg
Cena18,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2027
4.9
z 16 opinii
FRESH PACK Ser Cheddar Mild White 130 g

FRESH PACK

Ser Cheddar Mild White

130 g
76,85 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 8 opinii
FRESH PACK Ser Cheddar Mild Red 130 g

FRESH PACK

Ser Cheddar Mild Red

130 g
79,92 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026

Produkty marki KERRYGOLD

5.0
z 569 opinii
KERRYGOLD Tradycyjne irlandzkie masło naturalne 200 g

KERRYGOLD

Tradycyjne irlandzkie masło naturalne

200 g
41,45 zł/kg
8,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
4.8
z 18 opinii

19% taniej

KERRYGOLD Ser Cheddar White 200 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar White

200 g
54,95 zł/kg
Cena promocyjna10,99 zł
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2027
4.9
z 51 opinii

16% taniej

KERRYGOLD Oryginalne masło irlandzkie z ziołami 125 g

KERRYGOLD

Oryginalne masło irlandzkie z ziołami

125 g
63,92 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2026
4.9
z 111 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Mature 200 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Mature

200 g
68,95 zł/kg
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2027
5.0
z 93 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Vintage 200 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Vintage

200 g
78,45 zł/kg
Cena15,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-04-2027
4.9
z 85 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar White (plastry) 150 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar White (plastry)

150 g
94,60 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-04-2027
4.9
z 107 opinii
KERRYGOLD Ser Cheddar Red (plastry) 150 g

KERRYGOLD

Ser Cheddar Red (plastry)

150 g
94,60 zł/kg
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-05-2027
5.0
z 37 opinii
KERRYGOLD Oryginalne masło irlandzkie z solą morską 125 g

KERRYGOLD

Oryginalne masło irlandzkie z solą morską

125 g
78,32 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
5.0
z 80 opinii
KERRYGOLD Masło solone 200 g

KERRYGOLD

Masło solone

200 g
55,45 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
5.0
z 4 opinii
KERRYGOLD Ser cheddar (tarty) 150 g

KERRYGOLD

Ser cheddar (tarty)

150 g
101,93 zł/kg
Cena15,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
5.0
z 4 opinii

22% taniej

KERRYGOLD Ser tarty do pizzy 150 g

KERRYGOLD

Ser tarty do pizzy

150 g
69,93 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store