Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Dodatki specjalistyczne
Pozostałe
RICEFIELD Papier ryżowy 22 cm
Papier ryżowy Ricefield z mąki ryżowej to podstawa wielu dań kuchni azjatyckiej.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 11 opinii

RICEFIELD Papier ryżowy 22 cm

300 g
RICEFIELD

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Papier ryżowy to podstawa szybkiego I smacznego dania z kuchni azjatyckiej. Idealnie nadaje się na sajgonki, ale również może zastępować kapustę w naszych rodzimych gołąbkach.

Produkt przygotowany na bazie mąki ryżowej z dodatkiem soli i wody to cienkie jak bibułka, wytrzymałe ciasto, stwarzające wiele możliwości wykorzystania w kuchni. Może być alternatywą naleśników do zawijania farszów i zapiekania.

Papier ryżowy jest produktem bezglutenowym, dlatego może pełnić znaczące miejsce w kuchni osób cierpiących na nietolerancję tego składnika.


RICEFIELD Papier ryżowy 22 cm


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1427.00 kJ
17.0%
Wartość energetyczna (kcal)
336.00 kcal
16.8%
Tłuszcz (g)
0.50 g
0.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
82.00 g
31.5%
w tym cukry (g)
1.50 g
1.7%
Białko (g)
0.60 g
1.2%
Sól (g)
2.20 g
36.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
91%
4
9%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2025
0
0
Anastasiia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
06.07.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.07.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2025
0
0
Wiesława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.06.2025
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.05.2025
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.02.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2025
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2025
0
0
longin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2024
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
KK POLSKA
Marka:
RICEFIELD
EAN:
4316734047805
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
300 g
Marka:
RICEFIELD
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
KK POLSKA
EAN:
4316734047805

Produkty z kategorii Pozostałe

5.0
z 12 opinii
KRESTO Malina liofilizowana (proszek) 15 g

KRESTO

Malina liofilizowana (proszek)

15 g
466,00 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.9
z 51 opinii
MONINI Krem z octu balsamicznego z Modeny I.G.P (glassa) 250 g

MONINI

Krem z octu balsamicznego z Modeny I.G.P (glassa)

250 g
70,76 zł/kg
Cena17,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2028
4.8
z 17 opinii
VARVELLO Krem z octu balsamicznego z Modeny klasyczny 150 ml

VARVELLO

Krem z octu balsamicznego z Modeny klasyczny

150 ml
97,93 zł/l
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2029
5.0
z 3 opinii
KRESTO Szpinak liofilizowany (proszek) 15 g

KRESTO

Szpinak liofilizowany (proszek)

15 g
466,00 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
5.0
z 5 opinii
KNORR Zasmażka błyskawiczna - jasna (do zup i sosów) 250 g

KNORR

Zasmażka błyskawiczna - jasna (do zup i sosów)

250 g
49,16 zł/kg
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 1 opinii
KNORR Zasmażka błyskawiczna - ciemna (do zup i sosów) 250 g

KNORR

Zasmażka błyskawiczna - ciemna (do zup i sosów)

250 g
49,16 zł/kg
Cena12,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-02-2027
5.0
z 1 opinii
KRESTO Burak liofilizowany (proszek) 15 g

KRESTO

Burak liofilizowany (proszek)

15 g
466,00 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 1 opinii
COCK Tamaryndowiec (bez pestek) 454 g

COCK

Tamaryndowiec (bez pestek)

454 g
50,20 zł/kg
Cena22,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store