Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Bakalie
Orzechy
Orzechy włoskie
Łuskane
FRISCO FRESH Orzechy włoskie w łupinie (400g-600g)
Orzechy włoskie w łupinie - Frisco Fresh
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.1
z 11 opinii

FRISCO FRESH Orzechy włoskie w łupinie (400g-600g)

~500 g
FRISCO FRESH
Polska

Cena14,99 zł
29,98 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Orzechy Włoskie oprócz przeciwutleniaczy zawierają też wiele wartościowego białka, które może być alternatywą dla mięsa, witaminy, minerały i błonnik. Nie ma w nich natomiast mogących sprawiać problemy substancji w rodzaju glutenu czy białka mlecznego. Garstka włoskich zawiera dwa razy więcej przeciwutleniaczy niż w przypadku dowolnych innych powszechnie spożywanych orzechów. Występujące w nich przeciwutleniacze działają od dwóch do 15 razy mocniej niż witamina E. 


FRISCO FRESH Orzechy włoskie w łupinie (400g-600g)


Produkt dostępny
Data przydatności: 16.10.2026
Codzienne dostawy gwarancją świeżości
Więcej
Dostępne warianty
FRISCO FRESH Orzechy laskowe w łupinie (400g-600g)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.1
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
73%
4
0%
3
9%
2
0%
1
18%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Margareta
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie wszystkie orzechy są pełne i mają bardzo twardą łupinę.
20.11.2025
0
0
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Niestety, przyszły wilgotne i spleśniałe w środku, sprawdzone było wyrywkowo kilka sztuk.
17.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Splesniale,małe a to nie splesniale bez smaku...paskudne.
01.11.2025
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.12.2025
0
0
Iwonka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.12.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.11.2025
0
0
Henryk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.11.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.11.2025
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.10.2025
0
0
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
29,98 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
Marka:
FRISCO FRESH
EAN:
22223237
Cena za kg:
29,98 zł/kg
Waga:
500 g
Marka:
FRISCO FRESH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BUKAT SP. Z O. O.
EAN:
22223237

Produkty z kategorii Orzechy włoskie

4.9
z 65 opinii
HEBAR Orzechy włoskie łuskane 300 g

HEBAR

Orzechy włoskie łuskane

300 g
66,63 zł/kg
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.7
z 36 opinii
BIG NATURE Orzechy włoskie łuskane 1 kg

BIG NATURE

Orzechy włoskie łuskane

1 kg
45,99 zł/kg
Cena promocyjna45,99 zł
49,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2027
4.1
z 11 opinii
FRISCO FRESH Orzechy włoskie w łupinie (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Orzechy włoskie w łupinie (400g-600g)

~500 g
29,98 zł/kg
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store