Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Batony
Czekoladowe
KINDER Country Baton z nadzieniem mlecznym i zbożami
Baton z nadzieniem mlecznym i zbożami Country KINDER 24g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 38 opinii

KINDER Country Baton z nadzieniem mlecznym i zbożami

24 g
KINDER

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Baton Kinder Country to słodka, mleczna przekąska, którą kochają zarówno dzieci, jak i dorośli.

Delikatny, mleczny krem, w którym zanurzone zostały uprażone ziarna zbóż - w tym ziarna gryki, jęczmienia, pszenicy oraz orkiszu - oblany został najlepszej klasy mleczną czekoladą. To połączenie smaku poprawi humor w każdej sytuacji.

Batonik jest doskonałym źródłem witamin i minerałów - zawiera błonnik pokarmowy, a ponad 30% jego składu stanowi mleko. To świetna propozycja na przerwę w szkole, wycieczkę, czy deser.


Cechy

-pięć wyselekcjonowanych, prażonych zbóż -mleczne nadzienie -delikatna, pyszna czekolada


KINDER Country Baton z nadzieniem mlecznym i zbożami


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2342.00 kJ
27.9%
Wartość energetyczna (kcal)
561.00 kcal
28.1%
Tłuszcz (g)
33.80 g
48.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
21.90 g
109.5%
Węglowodany (g)
54.90 g
21.1%
w tym cukry (g)
49.10 g
54.6%
Białko (g)
8.60 g
17.2%
Sól (g)
0.275 g
4.6%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
38 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
92%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze słodkie conieco w mieście!
24.04.2026
0
0
Alina
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczny baton. Czuć smak otrębów, a czekolada jest taka sama pyszna jak w Kinder
23.09.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.05.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Milena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
02.04.2026
0
0
Maciej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Zosia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.03.2026
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.03.2026
0
0
Karina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
Kkk
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.01.2026
0
0
Karolina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
23.01.2026
0
0
Kinga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
24 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
KINDER
EAN:
40084176
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
24 g
Marka:
KINDER
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
40084176

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Najlepiej spożyć przed: patrz na zgrzewie opakowania.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Wiertnicza 126, 02-952 Warszawa


Adres producenta

Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o., ul. Wiertnicza 126, 02-952 Warszawa


Informacje producenta

Marka

Kinder


Marka standaryzowana

MarkaKinder

Podmarka

Podmarka Country


Opis produktu

Kinder Country to baton z dodatkiem pięciu wyselekcjonowanych prażonych zbóż, mlecznego nadzienia i delikatnej, pysznej czekolady. Kinder Country. Odzyskaj swój rytm!

Produkty z kategorii Czekoladowe

5.0
z 107 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
4.7
z 30 opinii

20% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027
5.0
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady mlecznej z solonymi precelkami i karmelizowanymi orzeszkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady mlecznej z solonymi precelkami i karmelizowanymi orzeszkami

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady białej karmelowej z prażoną soloną kukurydzą i chrupkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady białej karmelowej z prażoną soloną kukurydzą i chrupkami

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
4.8
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady białej karmelowej z karmelizowanymi orzeszkami arachidowymi 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady białej karmelowej z karmelizowanymi orzeszkami arachidowymi

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
4.9
z 41 opinii
3 BIT Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem mlecznym i herbatnikiem 46 g

3 BIT

Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem mlecznym i herbatnikiem

46 g
84,57 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
WEDEL Crush Baton z białej czekolady z kawałkami migdałów malin i z chrupkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z białej czekolady z kawałkami migdałów malin i z chrupkami

25 g
99,60 zł/kg
4,29 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-06-2027
4.9
z 37 opinii

19% taniej

BE RAW! Baton malinowy w gorzkiej czekoladzie 40 g

BE RAW!

Baton malinowy w gorzkiej czekoladzie

40 g
104,75 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 14 opinii
WEDEL Crush Baton z białej czekolady z ciasteczkami kokosowymi 25 g

WEDEL Crush

Baton z białej czekolady z ciasteczkami kokosowymi

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
5.0
z 23 opinii

19% taniej

BE RAW! Baton plum dark chocolate 40 g

BE RAW!

Baton plum dark chocolate

40 g
104,75 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2027
4.7
z 7 opinii
WEDEL PAWEŁEK Baton czekoladowy z nadzieinem wiśniowym 45 g

WEDEL

PAWEŁEK Baton czekoladowy z nadzieinem wiśniowym

45 g
55,33 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027
5.0
z 7 opinii

31% taniej

LION Baton White 5 szt. 150 g

LION

Baton White 5 szt.

150 g
49,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 5 opinii
BOMBUS Baton proteinowy 30% orzech ziemny - czekolada (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS

Baton proteinowy 30% orzech ziemny - czekolada (bezglutenowy)

50 g
139,80 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2027
4.9
z 15 opinii
3 BIT Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem orzechowym i herbatnikiem 46 g

3 BIT

Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem orzechowym i herbatnikiem

46 g
88,91 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
5.0
z 3 opinii
LION Baton Choco 5 szt. 150 g

LION

Baton Choco 5 szt.

150 g
49,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 98 opinii
KINDER Pingui Biszkopt z mlecznym nadzieniem pokryty czekoladą 30 g

KINDER Pingui

Biszkopt z mlecznym nadzieniem pokryty czekoladą

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
4.9
z 14 opinii
BE RAW! Baton healthy snack - masło orzechowe 40 g

BE RAW!

Baton healthy snack - masło orzechowe

40 g
117,25 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 26 opinii
SANTE GO ON! Baton waniliowy z inuliną 50 g

SANTE GO ON!

Baton waniliowy z inuliną

50 g
87,80 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2027
5.0
z 16 opinii
SANTE GO ON! Baton kakaowy z inuliną 50 g

SANTE GO ON!

Baton kakaowy z inuliną

50 g
87,80 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027
4.9
z 8 opinii
NICK'S Baton kokosowy w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Baton kokosowy w czekoladzie mlecznej

40 g
129,75 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2027
5.0
z 6 opinii
NICK'S Baton migdałowy z czekoladą 40 g

NICK'S

Baton migdałowy z czekoladą

40 g
199,75 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2027
4.9
z 40 opinii
BOUNTY Baton z nadzieniem kokosowym w polewie czekoladowej 57 g

BOUNTY

Baton z nadzieniem kokosowym w polewie czekoladowej

57 g
112,11 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2027
4.9
z 45 opinii
NESQUIK Mleczna kanapka 26 g

NESQUIK

Mleczna kanapka

26 g
95,77 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
4.8
z 4 opinii
NICK'S Batonik w czekoladzie mlecznej z nadzieniem o smaku toffi 28 g

NICK'S

Batonik w czekoladzie mlecznej z nadzieniem o smaku toffi

28 g
178,21 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2027
5.0
z 10 opinii
NICK'S Batonik w czekoladzie mlecznej z migdałami 28 g

NICK'S

Batonik w czekoladzie mlecznej z migdałami

28 g
181,79 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
4.9
z 13 opinii
SANTE GO ON! Baton żurawinowy z jagodami goji i inuliną 50 g

SANTE GO ON!

Baton żurawinowy z jagodami goji i inuliną

50 g
87,80 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
5.0
z 3 opinii
NICK'S Wafelek czekoladowy w polewie 35 g

NICK'S

Wafelek czekoladowy w polewie

35 g
119,71 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2027
5.0
z 10 opinii
DUPLO Baton z nadzieniem orzechowym w czekoladzie 18 g

DUPLO

Baton z nadzieniem orzechowym w czekoladzie

18 g
166,11 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 8 opinii
LION Baton Chocolate 42 g

LION

Baton Chocolate

42 g
95,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 12 opinii
LION Baton White 42 g

LION

Baton White

42 g
95,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 21 opinii
NESQUIK Czekoladowa kanapka 26 g

NESQUIK

Czekoladowa kanapka

26 g
95,77 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
4.8
z 4 opinii
MILKA Milkinis Batoniki z mlecznym nadzieniem 88 g

MILKA Milkinis

Batoniki z mlecznym nadzieniem

88 g
98,75 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 9 opinii
BOMBUS RAW ENERGY Baton ziarna kakaowca (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS RAW ENERGY

Baton ziarna kakaowca (bezglutenowy)

50 g
113,80 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
KITKAT CHUNKY Duo Paluszek waflowy w mlecznej czekoladzie 64 g

KITKAT

CHUNKY Duo Paluszek waflowy w mlecznej czekoladzie

64 g
118,59 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 5 opinii
LION Chocolate 60 g

LION

Chocolate

60 g
84,83 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 5 opinii
LION Baton Peanut 41 g

LION

Baton Peanut

41 g
97,32 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Baton Energy Choco Bar śliwka & czarna porzeczka w czekoladzie 35 g

FOODS BY ANN

Baton Energy Choco Bar śliwka & czarna porzeczka w czekoladzie

35 g
136,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2027
4.8
z 13 opinii
GO ON Baton kokosowy z witaminami i magnezem 50 g

GO ON

Baton kokosowy z witaminami i magnezem

50 g
97,80 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
5.0
z 5 opinii
LION Baton Black White 42 g

LION

Baton Black White

42 g
83,10 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.9
z 13 opinii
BAKALLAND YEMGO Baton Kokosowy w czekoladzie 40 g

BAKALLAND YEMGO

Baton Kokosowy w czekoladzie

40 g
77,25 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.7
z 13 opinii
DAIM Podwójny baton czekoladowy 56 g

DAIM

Podwójny baton czekoladowy

56 g
126,61 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026
5.0
z 4 opinii
LION White 60 g

LION

White

60 g
109,83 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

Produkty marki KINDER

4.9
z 98 opinii
KINDER Pingui Biszkopt z mlecznym nadzieniem pokryty czekoladą 30 g

KINDER Pingui

Biszkopt z mlecznym nadzieniem pokryty czekoladą

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
4.9
z 39 opinii
KINDER Chocolate Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 150 g

KINDER Chocolate

Czekoladki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym

150 g
76,60 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.9
z 33 opinii
KINDER Bueno Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 5 szt. 108 g

KINDER Bueno

Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 5 szt.

108 g
96,20 zł/kg
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2027
5.0
z 13 opinii
KINDER Bueno Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 108 g

KINDER Bueno

Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

108 g
112,87 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-03-2027
5.0
z 40 opinii
KINDER Cards Wafel wypełniony mlecznym i kakaowym nadzieniem 79 g

KINDER Cards

Wafel wypełniony mlecznym i kakaowym nadzieniem

79 g
107,47 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
5.0
z 102 opinii
KINDER Maxi King Wafel z mlecznym i karmelowym nadzieniem pokryty czekoladą i orzechami 35 g

KINDER Maxi King

Wafel z mlecznym i karmelowym nadzieniem pokryty czekoladą i orzechami

35 g
134,00 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.9
z 32 opinii
KINDER Bueno Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 43 g

KINDER Bueno

Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

43 g
104,42 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027
5.0
z 41 opinii
KINDER Chocolate Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 100 g

KINDER Chocolate

Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym

100 g
93,90 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.9
z 39 opinii
KINDER Bueno Wafel w białej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 39 g

KINDER Bueno

Wafel w białej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

39 g
117,69 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
4.9
z 16 opinii
KINDER Ciastka kruche kinderini 100 g

KINDER

Ciastka kruche kinderini

100 g
115,90 zł/kg
Cena11,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
4.9
z 19 opinii
KINDER Chocolate Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 4 szt. 50 g

KINDER Chocolate

Batoniki z mlecznej czekolady z nadzieniem mlecznym 4 szt.

50 g
115,80 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-03-2027
5.0
z 50 opinii
KINDER Biszkopt z mlecznym nadzieniem o smaku cytrynowym 29 g

KINDER

Biszkopt z mlecznym nadzieniem o smaku cytrynowym

29 g
130,69 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 113 opinii
KINDER Mleczna kanapka Biszkopt z mlecznym nadzieniem 28 g

KINDER Mleczna kanapka

Biszkopt z mlecznym nadzieniem

28 g
96,07 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store