Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Batony
Czekoladowe
BOUNTY Baton z nadzieniem kokosowym w polewie czekoladowej
Baton z nadzieniem kokosowym - Bounty
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 40 opinii

BOUNTY Baton z nadzieniem kokosowym w polewie czekoladowej

57 g
BOUNTY

Cena6,39 zł
112,11 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Baton z nadzieniem kokosowym Bounty to ukochana, słodka przekąska dzieci i dorosłych. Gratka dla wszystkich miłośników kokosa, ze względu na obecność gęstej, pysznej kokosowej masy. Może śmiało być codziennym małym deserem po szkole czy pracy.

Bounty to chwila relaksu również dla wielbicieli mlecznej czekolady, która rozpływa się w ustach. Dzięki zawartości węglowodanów doskonale uzupełnia zapasy energii. Posiada smak bezapelacyjnie wart poznania, w czym swój bezapelacyjny udział ma kokos.

Bounty to kokosowa przygoda, której trudno się oprzeć:**

  • Kokosowe Bounty to pomysł na słodką chwilę relaksu i zapomnienia
  • Batonik jest pożywny i dodaje energii

Cechy

Nadzienie kokosowe

Mleczna czekolada


BOUNTY Baton z nadzieniem kokosowym w polewie czekoladowej


Produkt dostępny
Data przydatności: 07.03.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
2036.00 kJ
24.2%
Wartość energetyczna (kcal)
487.00 kcal
24.4%
Tłuszcz (g)
26.00 g
37.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
21.00 g
105.0%
Węglowodany (g)
60.00 g
23.1%
w tym cukry (g)
48.00 g
53.3%
Białko (g)
3.80 g
7.6%
Sól (g)
0.26 g
4.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
40 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
93%
4
8%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
pycha kokos
15.02.2026
0
0
AGATA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2026
0
0
Serhii
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.06.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.05.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.05.2026
0
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.05.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.05.2026
0
0
Dawid
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.04.2026
0
0
Dmytro
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Oksana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Anton
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.02.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.01.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0
Rimma
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
112,11 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
57 g
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
BOUNTY
EAN:
5000159557771
Cena za kg:
112,11 zł/kg
Waga:
57 g
Marka:
BOUNTY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5000159557771

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew


Pozostałe informacje

(2 x 28.5 g e ) = 57 g


Adres producenta

Mars Polska sp. z o.o., Kożuszki Parcel 42, 96-500 Sochaczew 0 801 10 63 63


Informacje producenta

Marka

Bounty


Marka standaryzowana

MarkaBounty

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Dodatkowe informacje

W 100 % zweryfikowane jako kakao pozyskane w sposób odpowiedzialny. Kupujemy ilość kakao pozyskiwanego w sposób odpowiedzialny, odpowiadającą ilości użytej w tym produkcie. Dowiedz się więcej na stronie www.mars.com/Cocoa-Europe

Produkty z kategorii Czekoladowe

4.7
z 30 opinii

20% taniej

SANTE GO ON! Baton proteinowy 33% czekoladowy 50 g

SANTE GO ON!

Baton proteinowy 33% czekoladowy

50 g
79,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,99 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-05-2027
4.9
z 36 opinii

19% taniej

BE RAW! Baton malinowy w gorzkiej czekoladzie 40 g

BE RAW!

Baton malinowy w gorzkiej czekoladzie

40 g
104,75 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 41 opinii
3 BIT Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem mlecznym i herbatnikiem 46 g

3 BIT

Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem mlecznym i herbatnikiem

46 g
84,57 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2027
5.0
z 23 opinii

19% taniej

BE RAW! Baton plum dark chocolate 40 g

BE RAW!

Baton plum dark chocolate

40 g
104,75 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2027
5.0
z 19 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady mlecznej z solonymi precelkami i karmelizowanymi orzeszkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady mlecznej z solonymi precelkami i karmelizowanymi orzeszkami

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 12-01-2027
5.0
z 106 opinii
WEDEL Bajeczny Baton czekoladowy 40 g

WEDEL Bajeczny

Baton czekoladowy

40 g
62,25 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 13-03-2027
5.0
z 19 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady białej karmelowej z prażoną soloną kukurydzą i chrupkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady białej karmelowej z prażoną soloną kukurydzą i chrupkami

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
4.8
z 20 opinii
WEDEL Crush Baton z czekolady białej karmelowej z karmelizowanymi orzeszkami arachidowymi 25 g

WEDEL Crush

Baton z czekolady białej karmelowej z karmelizowanymi orzeszkami arachidowymi

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-01-2027
5.0
z 1 opinii
Nowość
WEDEL Crush Baton z białej czekolady z kawałkami migdałów malin i z chrupkami 25 g

WEDEL Crush

Baton z białej czekolady z kawałkami migdałów malin i z chrupkami

25 g
99,60 zł/kg
4,29 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
4,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-06-2027
5.0
z 5 opinii
BOMBUS Baton proteinowy 30% orzech ziemny - czekolada (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS

Baton proteinowy 30% orzech ziemny - czekolada (bezglutenowy)

50 g
139,80 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
5.0
z 14 opinii
WEDEL Crush Baton z białej czekolady z ciasteczkami kokosowymi 25 g

WEDEL Crush

Baton z białej czekolady z ciasteczkami kokosowymi

25 g
99,60 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-04-2027
5.0
z 7 opinii

31% taniej

LION Baton White 5 szt. 150 g

LION

Baton White 5 szt.

150 g
49,93 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 15 opinii
3 BIT Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem orzechowym i herbatnikiem 46 g

3 BIT

Baton w czekoladzie mlecznej z nadzieniem orzechowym i herbatnikiem

46 g
88,91 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.7
z 7 opinii
WEDEL PAWEŁEK Baton czekoladowy z nadzieinem wiśniowym 45 g

WEDEL

PAWEŁEK Baton czekoladowy z nadzieinem wiśniowym

45 g
55,33 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027
5.0
z 3 opinii
LION Baton Choco 5 szt. 150 g

LION

Baton Choco 5 szt.

150 g
49,93 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 6 opinii
NICK'S Baton czekoladowy ze słoną chrupką 32 g

NICK'S

Baton czekoladowy ze słoną chrupką

32 g
177,81 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
4.9
z 14 opinii
BE RAW! Baton healthy snack - masło orzechowe 40 g

BE RAW!

Baton healthy snack - masło orzechowe

40 g
117,25 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 98 opinii
KINDER Pingui Biszkopt z mlecznym nadzieniem pokryty czekoladą 30 g

KINDER Pingui

Biszkopt z mlecznym nadzieniem pokryty czekoladą

30 g
116,33 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
5.0
z 16 opinii
SANTE GO ON! Baton kakaowy z inuliną 50 g

SANTE GO ON!

Baton kakaowy z inuliną

50 g
87,80 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2027
4.9
z 26 opinii
SANTE GO ON! Baton waniliowy z inuliną 50 g

SANTE GO ON!

Baton waniliowy z inuliną

50 g
87,80 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2027
4.9
z 13 opinii
SANTE GO ON! Baton żurawinowy z jagodami goji i inuliną 50 g

SANTE GO ON!

Baton żurawinowy z jagodami goji i inuliną

50 g
87,80 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
4.9
z 45 opinii
NESQUIK Mleczna kanapka 26 g

NESQUIK

Mleczna kanapka

26 g
95,77 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2026
5.0
z 10 opinii
DUPLO Baton z nadzieniem orzechowym w czekoladzie 18 g

DUPLO

Baton z nadzieniem orzechowym w czekoladzie

18 g
166,11 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-02-2027
5.0
z 3 opinii
NICK'S Batonik w czekoladzie mlecznej z nadzieniem o smaku toffi 28 g

NICK'S

Batonik w czekoladzie mlecznej z nadzieniem o smaku toffi

28 g
178,21 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2027
5.0
z 9 opinii
NICK'S Batonik w czekoladzie mlecznej z migdałami 28 g

NICK'S

Batonik w czekoladzie mlecznej z migdałami

28 g
181,79 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
4.9
z 7 opinii
NICK'S Baton kokosowy w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Baton kokosowy w czekoladzie mlecznej

40 g
129,75 zł/kg
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2027
5.0
z 6 opinii
NICK'S Baton migdałowy z czekoladą 40 g

NICK'S

Baton migdałowy z czekoladą

40 g
199,75 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2027
5.0
z 8 opinii
LION Baton Chocolate 42 g

LION

Baton Chocolate

42 g
95,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 12 opinii
LION Baton White 42 g

LION

Baton White

42 g
95,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 21 opinii
NESQUIK Czekoladowa kanapka 26 g

NESQUIK

Czekoladowa kanapka

26 g
95,77 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
5.0
z 3 opinii
NICK'S Wafelek czekoladowy w polewie 35 g

NICK'S

Wafelek czekoladowy w polewie

35 g
119,71 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-09-2027
4.9
z 40 opinii
BOUNTY Baton z nadzieniem kokosowym w polewie czekoladowej 57 g

BOUNTY

Baton z nadzieniem kokosowym w polewie czekoladowej

57 g
112,11 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
5.0
z 9 opinii
BOMBUS RAW ENERGY Baton ziarna kakaowca (bezglutenowy) 50 g

BOMBUS RAW ENERGY

Baton ziarna kakaowca (bezglutenowy)

50 g
113,80 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.8
z 4 opinii
MILKA Milkinis Batoniki z mlecznym nadzieniem 88 g

MILKA Milkinis

Batoniki z mlecznym nadzieniem

88 g
98,75 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
5.0
z 4 opinii
FOODS BY ANN Baton Energy Choco Bar śliwka & czarna porzeczka w czekoladzie 35 g

FOODS BY ANN

Baton Energy Choco Bar śliwka & czarna porzeczka w czekoladzie

35 g
136,86 zł/kg
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2027
5.0
z 5 opinii
LION Baton Peanut 41 g

LION

Baton Peanut

41 g
97,32 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 5 opinii
LION Chocolate 60 g

LION

Chocolate

60 g
84,83 zł/kg
Cena5,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
KITKAT CHUNKY Duo Paluszek waflowy w mlecznej czekoladzie 64 g

KITKAT

CHUNKY Duo Paluszek waflowy w mlecznej czekoladzie

64 g
118,59 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 13 opinii
BAKALLAND YEMGO Baton Kokosowy w czekoladzie 40 g

BAKALLAND YEMGO

Baton Kokosowy w czekoladzie

40 g
77,25 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2027
4.8
z 13 opinii
GO ON Baton kokosowy z witaminami i magnezem 50 g

GO ON

Baton kokosowy z witaminami i magnezem

50 g
97,80 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
5.0
z 4 opinii
LION White 60 g

LION

White

60 g
109,83 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 5 opinii
LION Baton Black White 42 g

LION

Baton Black White

42 g
83,10 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
4.7
z 13 opinii
DAIM Podwójny baton czekoladowy 56 g

DAIM

Podwójny baton czekoladowy

56 g
126,61 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2026

Produkty marki BOUNTY

4.9
z 11 opinii
BOUNTY Baton lodowy 52 g

BOUNTY

Baton lodowy

52 g
145,96 zł/kg
Cena7,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store