Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Musli, płatki, granole
Batony śniadaniowe
Zbożowe
CORNY Big Baton zbożowy z żurawiną
Corny – Big Baton zbożowy żurawinowy -
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.6
z 11 opinii

CORNY Big Baton zbożowy z żurawiną

50 g
CORNY
Niemcy

Cena3,49 zł
69,80 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Batony żurawinowe to wartościowe przekąski zawsze wtedy, gdy dopada nas głód. W batonach żurawinowych zakochało się środowisko sportowe - to szybki sposób na dostarczenie orgniazmowi zdrowej dawki sportej energii.Baton żurawinowy warto mieć zawsze przy sobie.Polecamy również inne smaki batonów marki Corny Big Fruchtig.


CORNY Big Baton zbożowy z żurawiną


Produkt dostępny
Data przydatności: 25.07.2027
Dostępne warianty
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1649.00 kJ
19.6%
Wartość energetyczna (kcal)
391.00 kcal
19.6%
Tłuszcz (g)
7.80 g
11.1%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.60 g
28.0%
Węglowodany (g)
71.80 g
27.6%
w tym cukry (g)
33.10 g
36.8%
Błonnik (g)
4.90 g
Białko (g)
5.50 g
11.0%
Sól (g)
0.44 g
7.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.6
11 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
73%
4
18%
3
9%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Juliusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie ma klasycznego, pysznego zbożowego smaku Corny, a wchodzi w zbyt żelkowe klimaty
22.11.2025
0
0
Bozena
zweryfikowano
Zgłaszam
Baton bardzo smaczny,świetny na przekąskę dla młodzieży do szkoły
22.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo lubię te batony! Odpowiada mi ich smak i struktura!
06.07.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Eugene
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
13.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.11.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
22.11.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2025
0
0
Darya
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.06.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
69,80 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
50 g
Dostawca:
NOVI
Marka:
CORNY
EAN:
4011800568016
Cena za kg:
69,80 zł/kg
Waga:
50 g
Marka:
CORNY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NOVI
EAN:
4011800568016

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

D-23608 Bad Schwartau, Germany


Adres producenta

Schwartauer Werke, D-23608 Bad Schwartau, Germany


Informacje producenta

Marka

Corny


Marka standaryzowana

MarkaCorny

Podmarka

Podmarka Big


Opis produktu

Baton Corny – zbożowa przekąska z suszoną żurawiną. Połączenie płatków pszennych, jęczmiennych i owsianych z kremową konsystencją i przepysznych owoców suszonej żurawiny. Dzięki temu, że jest to baton zbożowy powstający z pełnych ziaren, wyróżnia się wyrazistą teksturą, w której dokładnie wyczujesz każdy jego składnik. Corny nie jest pieczony, dlatego jego cenne składniki zachowują swoje właściwości odżywcze. Granola, kawałki owoców i poręczny kształt pozwala podołać wyzwaniom codzienności, w domu, poza nim jak i w drodze. Gdy dopadnie cię głód, Corny BIG naładuje Twoje akumulatory. • choć ma miękką konsystencję, dzięki płatkom chrupie podczas jedzenia, • to doskonały zamiennik drugiego śniadania, dodatek do lunchboxa, jako zastrzyk energii między posiłkami, • dostarczana energia uwalnia się dłużej do organizmu dzięki wartościowym zbożom, • odżywia i regeneruje, gdyż jest lekkostrawną i pełnowartościową przekąską z witaminami, minerałami i błonnikiem. Dzięki temu, że ma poręczną, niewielką formę z łatwością możesz zabrać ze sobą w podróż, do pracy, szkoły czy na spacer. Życie to najbardziej wymagający sport, znajdż energię do działania z Corny!


O marce

Corny to niemiecka marka, która podbiła Europę i nadal jest numerem 1 wielu krajach. Corny BIG to granola z najlepszych składników: ziaren zbóż, orzechów i suszonych owoców, dostarczająca organizmowi naturalny błonnik. Dzięki temu Corny dostarcza energii na bardzo dłuuuugo. Wszystko, co najlepsze z natury i zbóż. Życie to najbardziej wymagający sport, znajdż energię do działania z Corny!

Produkty z kategorii Zbożowe

4.9
z 35 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową 40 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy żurawinowo-malinowy z polewą jogurtową

40 g
38,75 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2027
4.8
z 16 opinii
SANTE CRUNCHY Baton zbożowy z orzechami i migdałami 35 g

SANTE CRUNCHY

Baton zbożowy z orzechami i migdałami

35 g
44,29 zł/kg
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
4.9
z 17 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy o sm. mlecznej krówki (bez dodatku cukru) 25 g

BAKALLAND

Baton zbożowy o sm. mlecznej krówki (bez dodatku cukru)

25 g
63,60 zł/kg
Frisco poleca
Cena1,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 27 opinii
NESTLÉ Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy) 22 g

NESTLÉ

Baton kukurydziany CORN FLAKES (bezglutenowy)

22 g
102,27 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 30 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy) 25 g

NESTLÉ

Baton zbożowy CINI MINIS (cynamonowy)

25 g
90,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,25 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 11 opinii
NESTLÉ FITNESS Baton zbożowy z czerwonymi owocami 23 g

NESTLÉ FITNESS

Baton zbożowy z czerwonymi owocami

23 g
93,48 zł/kg
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 9 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z truskawką i quinoa (bez dodatku cukru) 30 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z truskawką i quinoa (bez dodatku cukru)

30 g
71,67 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,15 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 4 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z truskawkam

35 g
76,86 zł/kg
2,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 25 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy jabłko & cynamon 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy jabłko & cynamon

35 g
94,00 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
4.8
z 37 opinii
DOBRA KALORIA Baton daktylowy nerkowce & kokos 35 g

DOBRA KALORIA

Baton daktylowy nerkowce & kokos

35 g
91,14 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2027
4.9
z 28 opinii
BAKALLAND Baton zbożowy z ziarnami i miodem 40 g

BAKALLAND

Baton zbożowy z ziarnami i miodem

40 g
57,25 zł/kg
Cena2,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.7
z 10 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Strawberry&Browni 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Strawberry&Browni

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 19 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Mango&Marakuja 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Mango&Marakuja

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 7 opinii
BE RAW! Crispy Fruit Cherry&Cocoa 40 g

BE RAW!

Crispy Fruit Cherry&Cocoa

40 g
92,25 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-04-2027
5.0
z 2 opinii
CORNY Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2027
4.6
z 11 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z żurawiną 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z żurawiną

50 g
69,80 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-07-2027
4.7
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzechami 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzechami

50 g
69,80 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
5.0
z 7 opinii
CORNY Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027
4.7
z 7 opinii
NESTLÉ Baton zbożowy (owsiany) z wiśniami 35 g

NESTLÉ

Baton zbożowy (owsiany) z wiśniami

35 g
88,29 zł/kg
Cena3,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Produkty marki CORNY

4.7
z 3 opinii
CORNY Baton zbożowy ze słonym karmelem (6 szt.) 138 g

CORNY

Baton zbożowy ze słonym karmelem (6 szt.)

138 g
50,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2027
4.6
z 5 opinii
CORNY Big Baton proteinowy kakaowy (bez dodatku cukru) 50 g

CORNY Big

Baton proteinowy kakaowy (bez dodatku cukru)

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027
4.6
z 5 opinii
CORNY Big Baton proteinowy bananowo-waniliowy (bez dodatku cukru) 50 g

CORNY Big

Baton proteinowy bananowo-waniliowy (bez dodatku cukru)

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2027
4.9
z 16 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą (bez dodatku cukru) 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą (bez dodatku cukru)

40 g
74,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-09-2027
4.8
z 12 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą (bez dodatku cukru) 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą (bez dodatku cukru)

40 g
74,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-06-2027
4.8
z 13 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2027
5.0
z 6 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027
5.0
z 2 opinii
CORNY Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.) 150 g

CORNY

Baton zbożowy z truskawkową polewą jogurtową (6 szt.)

150 g
59,93 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-07-2027
4.9
z 10 opinii
CORNY Baton zbożowy z czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-04-2027
CORNY Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z orzeszkami ziemnymi i czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
5.0
z 3 opinii
CORNY Baton zbożowy z białą czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z białą czekoladą - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2027
5.0
z 7 opinii
CORNY Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.) 120 g

CORNY

Baton zbożowy z orzechami laskowymi - bez dodatku cukru (6 szt.)

120 g
74,92 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2027
4.9
z 7 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z białą czekoladą 40 g

CORNY Big

Baton zbożowy z białą czekoladą

40 g
87,25 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-06-2027
4.8
z 12 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z kokosem 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z kokosem

50 g
69,80 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-06-2027
4.9
z 17 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą

50 g
69,80 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-05-2027
4.9
z 15 opinii
CORNY Big Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi 50 g

CORNY Big

Baton zbożowy z czekoladą i chrupkami bananowymi

50 g
69,80 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store