Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Ketchupy i majonezy
Majonez
Klasyczny
WINIARY Majonez dekoracyjny
Majonez dekoracyjny WINIARY 250ml
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 153 opinii

WINIARY Majonez dekoracyjny

1.5 l
WINIARY
Polska
1 szt.6 szt.

Cena46,74 zł
31,16 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Majonez dekoracyjny Winiary ma prosty skład, który przekłada się na wyjątkowy smak. Produkowany z najwyższej jakości żółtek, oliwy, musztardy z dodatkiem aromatycznych przypraw. Wyróżnia się puszystą i kremową konsystencją. Majonez Winiary sprawdzi się jako dodatek do sałatek, wędlin, kanapek. Pysznie smakuje w połączeniu z warzywami, mięsem czy ziemniakami.

Opakowanie - słoik 250 ml


WINIARY Majonez dekoracyjny


Produkt dostępny
Data przydatności: 01.03.2027
Parametry
Cena za kg:
31,16 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.5 l
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
7613035584594
Cena za kg:
31,16 zł/l
Pojemność:
1.5 l
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613035584594

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Zastosowanie: do sałatek, kanapek, jaj, wędlin na zimno.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Nazwa i adres producenta

Nestlé Polska S.A.
Oddział w Kaliszu
ul. Łódzka 153
62-800 Kalisz

Produkty z kategorii Majonez

4.9
z 119 opinii
HELLMANNS Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu) 340 ml

HELLMANNS

Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu)

340 ml
32,32 zł/l
Frisco poleca
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-08-2027
4.9
z 226 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
27,63 zł/l
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-04-2027
4.9
z 14 opinii
WINIARY Majonez sałatkowy 300 ml

WINIARY

Majonez sałatkowy

300 ml
34,63 zł/l
Cena10,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
5.0
z 510 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 400 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

400 ml
22,72 zł/l
Cena9,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-03-2027
WINIARY Majonez lekki 400 ml

WINIARY

Majonez lekki

400 ml
28,72 zł/l
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-02-2027
WINIARY Majonez dekoracyjny 400 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

400 ml
27,47 zł/l
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
5.0
z 344 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 170 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

170 ml
29,35 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2026
4.9
z 64 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki lekki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki lekki

310 ml
27,71 zł/l
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
5.0
z 276 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 310 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

310 ml
25,13 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-12-2026
5.0
z 215 opinii
MOSSO Majonez napoleoński 320 ml

MOSSO

Majonez napoleoński

320 ml
19,03 zł/l
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2027
5.0
z 303 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 700 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

700 ml
20,56 zł/l
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-02-2027
5.0
z 208 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki 500 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki

500 ml
21,18 zł/l
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-12-2026
4.9
z 153 opinii
WINIARY Majonez dekoracyjny 250 ml

WINIARY

Majonez dekoracyjny

250 ml
31,16 zł/l
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-03-2027
5.0
z 78 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez Kielecki 700 ml

SPOŁEM KIELCE

Majonez Kielecki

700 ml
20,27 zł/l
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
5.0
z 68 opinii
DEVELEY Premium Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy 400 ml

DEVELEY Premium

Majonez (bez dodatku cukru) bezglutenowy

400 ml
27,23 zł/l
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2027
4.8
z 53 opinii
HELLMANNS Majonez lekki 405 ml

HELLMANNS

Majonez lekki

405 ml
34,54 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-06-2027
4.8
z 4 opinii
HELLMANNS Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu) 500 ml

HELLMANNS

Majonez babuni (z jajami z chowu na wolnym wybiegu)

500 ml
30,18 zł/l
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
5.0
z 3 opinii
HELLMANNS Majonez Original 500 ml

HELLMANNS

Majonez Original

500 ml
29,18 zł/l
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027
4.8
z 6 opinii
SPOŁEM KIELCE Majonez kielecki (PET) 450 g

SPOŁEM KIELCE

Majonez kielecki (PET)

450 g
27,09 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
4.8
z 28 opinii
ROLESKI Majonez stołowy 285 g

ROLESKI

Majonez stołowy

285 g
27,33 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-08-2027

Produkty marki WINIARY

5.0
z 65 opinii
WINIARY Żurek (na 3 porcje) 49 g

WINIARY

Żurek (na 3 porcje)

49 g
61,02 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 33 opinii
WINIARY Kisiel o smaku wiśniowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku wiśniowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
25,84 zł/kg
2,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

15% taniej

WINIARY Sos mayo ketchup 200 ml

WINIARY

Sos mayo ketchup

200 ml
27,45 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027
4.9
z 30 opinii
WINIARY Kisiel o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku truskawkowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
25,84 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 1 opinii
WINIARY Budyń Cinnamon Roll (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Cinnamon Roll (bez cukru)

35 g
51,14 zł/kg
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 29 opinii
WINIARY Kisiel o smaku malinowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku malinowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
25,84 zł/kg
2,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
WINIARY Sos mayo sriracha 200 ml

WINIARY

Sos mayo sriracha

200 ml
24,95 zł/l
Cena promocyjna4,99 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2027
4.9
z 27 opinii
WINIARY Kisiel o smaku cytrynowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku cytrynowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
25,84 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.8
z 20 opinii
WINIARY Street Food Nudle smak klasyczny teriayki 75 g

WINIARY Street Food

Nudle smak klasyczny teriayki

75 g
73,20 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 25 opinii
WINIARY Zupa borowikowa 44 g

WINIARY

Zupa borowikowa

44 g
106,59 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,69 zł
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027

16% taniej

WINIARY Pudding w stylu azjatyckim Matcha & Ananas 65 g

WINIARY

Pudding w stylu azjatyckim Matcha & Ananas

65 g
64,46 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,19 zł
4,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
5.0
z 37 opinii
WINIARY Street Food Smażone nudle o smaku teriyaki 130 g

WINIARY Street Food

Smażone nudle o smaku teriyaki

130 g
76,85 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 39 opinii
WINIARY Kisiel o smaku żurawinowym (z cukrem) bezglutenowy 77 g

WINIARY

Kisiel o smaku żurawinowym (z cukrem) bezglutenowy

77 g
25,84 zł/kg
2,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 13 opinii
WINIARY Street Food Smażone nudle o smaku kurczaka 121 g

WINIARY Street Food

Smażone nudle o smaku kurczaka

121 g
82,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.0
z 1 opinii
WINIARY Zupa pieczarkowa 44 g

WINIARY

Zupa pieczarkowa

44 g
102,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
5,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 13 opinii

20% taniej

WINIARY Zupa grzybowa (na 3 porcje) 48 g

WINIARY

Zupa grzybowa (na 3 porcje)

48 g
66,46 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,19 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store