Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Kawa zbożowa
INKA Kawa zbożowa karmelowa (rozpuszczalna)
Kawa zbożowa rozpuszczalna Inka
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 37 opinii

INKA Kawa zbożowa karmelowa (rozpuszczalna)

200 g
INKA
Polska

Cena11,89 zł
59,45 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Inka, dobra w swej naturze łączy wszystko to, co zbożowe, pyszne i naturalne: łagodny smak, subtelny aromat, delikatną piankę. Inka to rozpuszczalna kawa zbożowa z polską wieloletnią tradycją. Od lat w polskich domach towarzyszy codziennym, rodzinnym chwilom, od rana do wieczora.


Cechy

naturalnie smaczna


INKA Kawa zbożowa karmelowa (rozpuszczalna)


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.05.2028
Dostępne warianty
INKA Kawa zbożowa kokosowa (rozpuszczalna)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1546.00 kJ
18.4%
Wartość energetyczna (kcal)
365.00 kcal
18.3%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.20 g
1.0%
Węglowodany (g)
84.00 g
32.3%
w tym cukry (g)
34.00 g
37.8%
Błonnik (g)
8.80 g
Białko (g)
2.70 g
5.4%
Sól (g)
0.14 g
2.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
37 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
stosuję 1 łyżeczkę + 1/2 łyżeczki zwykłej rozpuszczalnej, ma pyszny smak i przyjemny zapach.
14.03.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczna Inka.
07.02.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ok.👍️
15.01.2026
0
0
Daria
zweryfikowano
Zgłaszam
Idealna do popijania potraw na słodko: pierogów z serem, owocami, leniwych, knedli, naleśników. Pyszna!
25.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
👍️cena do jakości - super wybór
14.06.2025
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
11.09.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.06.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.05.2026
0
0
Karol
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.05.2026
0
0
Stefania
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.05.2026
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.03.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.02.2026
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.01.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
59,45 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
200 g
Dostawca:
GRANA
Marka:
INKA
EAN:
5901154042746
Cena za kg:
59,45 zł/kg
Waga:
200 g
Marka:
INKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRANA
EAN:
5901154042746

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przyrządzenia: 1. Wsyp do kubka 2 łyżeczki Inki (4 g). 2. Zalej gorącą, ale nie wrzącą wodą lub mlekiem (200 ml). Wymieszaj!


Przechowywanie

Szczelnie zamknięte opakowanie przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina


Adres producenta

GRANA sp. z o.o., ul. Piłsudskiego 1, 32-050 Skawina


Informacje producenta

Marka

Inka


Marka standaryzowana

MarkaInka

Opis produktu

Idealna dla całej rodziny Pyszny karmelowy smak od rana do nocy


Dodatkowe informacje

Facebook: inkapl Instagram: inka.pl www.inka.pl

Produkty z kategorii Kawa zbożowa

5.0
z 154 opinii
INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna) 150 g

INKA Klasyczna

Kawa zbożowa (rozpuszczalna)

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2027
4.9
z 68 opinii
ANATOL Kawa zbożowa klasyczna (20 tor.) 84 g

ANATOL

Kawa zbożowa klasyczna (20 tor.)

84 g
59,40 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 69 opinii
INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA Klasyczna

Kawa zbożowa (rozpuszczalna)

200 g
55,45 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028
5.0
z 32 opinii
ANATOL Kawa zbożowa mocna (20 tor.) 84 g

ANATOL

Kawa zbożowa mocna (20 tor.)

84 g
67,74 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 20 opinii
INKA Kawa zbożowa z magnezem (rozpuszczalna) 100 g

INKA

Kawa zbożowa z magnezem (rozpuszczalna)

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2029
4.9
z 22 opinii
INKA Kawa zbożowa z błonnikiem (rozpuszczalna) 100 g

INKA

Kawa zbożowa z błonnikiem (rozpuszczalna)

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2029
4.9
z 37 opinii
INKA Kawa zbożowa karmelowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA

Kawa zbożowa karmelowa (rozpuszczalna)

200 g
59,45 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2028
5.0
z 16 opinii
INKA Kawa zbożowa mleczna (rozpuszczalna) 200 g

INKA

Kawa zbożowa mleczna (rozpuszczalna)

200 g
59,45 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-01-2028
4.9
z 14 opinii
INKA Kawa zbożowa kokosowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA

Kawa zbożowa kokosowa (rozpuszczalna)

200 g
56,45 zł/kg
Cena11,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
4.8
z 12 opinii
INKA Kawa zbożowa czekoladowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA

Kawa zbożowa czekoladowa (rozpuszczalna)

200 g
59,45 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2028
5.0
z 10 opinii
INKA Kawa zbożowa o sm. orzeszków ziemnych (rozpuszczalna) 120 g

INKA

Kawa zbożowa o sm. orzeszków ziemnych (rozpuszczalna)

120 g
93,25 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2027
5.0
z 1 opinii
NESCORÉ Kawa rozpuszczalna z oligofruktozą i cykorią 260 g

NESCORÉ

Kawa rozpuszczalna z oligofruktozą i cykorią

260 g
148,04 zł/kg
Cena38,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

Produkty marki INKA

5.0
z 103 opinii
INKA Napój owsiany z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój owsiany z wapniem i witaminami

1 l
6,99 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027
5.0
z 154 opinii
INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna) 150 g

INKA Klasyczna

Kawa zbożowa (rozpuszczalna)

150 g
39,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2027
4.9
z 79 opinii
INKA Barista Owsiane 1 l

INKA

Barista Owsiane

1 l
10,89 zł/l
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2027
5.0
z 2 opinii
INKA Barista owsiane o smaku waniliowym 1 l

INKA

Barista owsiane o smaku waniliowym

1 l
7,99 zł/l
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-06-2027
4.9
z 34 opinii
INKA Napój migdałowy z wapniem 1 l

INKA

Napój migdałowy z wapniem

1 l
10,89 zł/l
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2027
4.9
z 18 opinii
INKA Napój sojowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój sojowy z wapniem i witaminami

1 l
8,59 zł/l
Cena8,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-04-2027
5.0
z 24 opinii
INKA Napój kokosowy z wapniem i witaminami 1 l

INKA

Napój kokosowy z wapniem i witaminami

1 l
10,89 zł/l
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-04-2027
5.0
z 69 opinii
INKA Klasyczna Kawa zbożowa (rozpuszczalna) 200 g

INKA Klasyczna

Kawa zbożowa (rozpuszczalna)

200 g
55,45 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-01-2028
4.8
z 44 opinii
INKA Barista napój kokosowy 1 l

INKA

Barista napój kokosowy

1 l
10,89 zł/l
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-02-2027
5.0
z 33 opinii
INKA Barista napój migdałowy 1� l

INKA

Barista napój migdałowy

1 l
10,89 zł/l
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-03-2027
4.9
z 18 opinii
INKA Napój migdałowy 500 ml

INKA

Napój migdałowy

500 ml
13,18 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
5.0
z 1 opinii
INKA Barista Owsiane 500 ml

INKA

Barista Owsiane

500 ml
11,78 zł/l
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-05-2027
4.8
z 48 opinii
INKA Owsiane serduszka musli z kokosem 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z kokosem

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2027
4.8
z 43 opinii
INKA Owsiane serduszka musli z jabłkami 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z jabłkami

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-06-2027
4.9
z 56 opinii
INKA Owsiane serduszka musli z czekoladą 50 g

INKA

Owsiane serduszka musli z czekoladą

50 g
75,80 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-07-2027
4.8
z 20 opinii
INKA Kawa zbożowa z magnezem (rozpuszczalna) 100 g

INKA

Kawa zbożowa z magnezem (rozpuszczalna)

100 g
114,90 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store