Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Przyprawy i zioła
Mieszanki przypraw
Do barszczu i żurku
WINIARY Barszcz czerwony (na 17 porcji)
Winiary – Barszcz czerwony instant to szybki do przygotowania i doskonale doprawiony barszcz
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 1 opinii

WINIARY Barszcz czerwony (na 17 porcji)

170 g
WINIARY
Polska

Cena9,09 zł
53,47 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Smak, odpowiednie doprawienie i idealny kolor - to najważniejsze atrybuty tego barszczu.

Barszcz Czerwony Winiary powstaje na bazie polskich buraków.

Współpraca z krajowymi rolnikami gwarantuje, że na Twoim stole będzie królował ulubiony barszcz czerwony - i to bez dodatku glutaminianu sodu.


WINIARY Barszcz czerwony (na 17 porcji)


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.09.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
73.00 kJ
0.9%
Wartość energetyczna (kcal)
17.00 kcal
0.9%
Tłuszcz (g)
0.20 g
0.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.10 g
0.5%
Węglowodany (g)
3.60 g
1.4%
w tym cukry (g)
2.80 g
3.1%
Błonnik (g)
0.00 g
Białko (g)
0.20 g
0.4%
Sól (g)
0.74 g
12.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
1 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Mirosława
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
53,47 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
170 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
7613033014673
Cena za kg:
53,47 zł/kg
Waga:
170 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613033014673

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przyrządzenia: 2 płaskie łyżeczki zupy (10 g) dokładnie rozpuścić w 200 ml wrzącej wody. Ubicie produktu jest naturalnym procesem w wyniku transportu. Przed każdym użyciem rekomendujemy przemieszać produkt w opakowaniu.


Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowywać szczelnie zamknięte.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa


Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Adres producenta

Nestlé Polska S.A. ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa Porozmawiajmy 800 16 16 66 www.winiary.pl


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Logotypy stron trzecich

Green Dot


Opis produktu

Barszcz czerwony WINIARY w dużym, wygodnym opakowaniu to gwarancja, by to co dobre zawsze mieć pod ręką. A wiadomo, że barszcz czerwony to jedna z najbardziej lubianych i często przyrządzanych przez Polaków zup. Nieodłącznie kojarzy się z Wigilią, ale warto przygotować ją także w innych porach roku, ponieważ jest smaczna i doskonale rozgrzewa. Barszcz czerwony z torebki sprawdzi się zarówno jako szybka przekąska, jak i dodatek, gdy gotujesz swój czerwony barszcz. Ma wyrazisty smak i aromat oraz głęboki, rubinowy kolor. Świetnie smakuje z kanapką czy podany z ulubionymi dodatkami, na przykład krokietami, pierogami lub pasztecikami. Barszcz czerwony instant WINIARY – jak zrobić: Wystarczy wsypać 2 płaskie łyżeczki proszku, dodać gorącą wodę, wymieszać i można się cieszyć gorącym barszczem w zaledwie kilka chwil. WINIARY Barszcz czerwony instant 170 g to: • Pyszna zupa, którą uwielbiają wszyscy. • Idealny smak, doprawienie i kolor. • Sposób na szybką, gorącą przekąskę. • Wygodne, duże opakowanie, w którym jest aż 17 porcji. Puste opakowanie po Barszczu czerwonym instant WINIARY możesz wykorzystać jako pojemnik na przyprawy.


O marce

www.winiary.pl

Produkty z kategorii Do barszczu i żurku

5.0
z 1 opinii
WINIARY Barszcz czerwony (na 17 porcji) 170 g

WINIARY

Barszcz czerwony (na 17 porcji)

170 g
53,47 zł/kg
Cena9,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 3 opinii
WINIARY Żurek (na 12 porcji) 132 g

WINIARY

Żurek (na 12 porcji)

132 g
59,02 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2026

Produkty marki WINIARY

4.9
z 225 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2027
5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 191 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 93 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 2 opinii
WINIARY Budyń Blueberry Muffin (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Blueberry Muffin (bez cukru)

35 g
42,57 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
2,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

16% taniej

WINIARY Pudding w stylu azjatyckim Matcha & Ananas 65 g

WINIARY

Pudding w stylu azjatyckim Matcha & Ananas

65 g
64,46 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,19 zł
4,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store