Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Warzywa i owoce
Sałaty, kiełki i mikroliście
Sałata

Sałata

Wróć do Sałaty, kiełki i mikroliście




4.8
z 2244 opinii
FRISCO FRESH Sałata masłowa 145 g

FRISCO FRESH

Sałata masłowa

145 g
22,00 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna3,19 zł
3,19 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 1473 opinii
FRISCO FRESH Sałata rzymska mini 2-3 szt 200 g

FRISCO FRESH

Sałata rzymska mini 2-3 szt

200 g
29,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna5,99 zł
5,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 2268 opinii
FRISCO FRESH Sałata lodowa 300 g

FRISCO FRESH

Sałata lodowa

300 g
16,63 zł/kg
friscontowa cena
Cena promocyjna4,99 zł
4,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 424 opinii
FRISCO FRESH Sałata rzymska 180 g

FRISCO FRESH

Sałata rzymska

180 g
40,50 zł/kg
Cena promocyjna7,29 zł
7,29 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.7
z 127 opinii
FRISCO FRESH Sałata karbowana czerwona 150 g

FRISCO FRESH

Sałata karbowana czerwona

150 g
45,93 zł/kg
Cena promocyjna6,89 zł
6,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 32 opinii
FRISCO FRESH Sałata radiccio 130 g

FRISCO FRESH

Sałata radiccio

130 g
114,54 zł/kg
Cena promocyjna14,89 zł
14,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 8 opinii
FRISCO FRESH Sałata liść dębu zielona 150 g

FRISCO FRESH

Sałata liść dębu zielona

150 g
53,27 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 9 opinii
FRISCO FRESH Sałata liść dębu czerwona 150 g

FRISCO FRESH

Sałata liść dębu czerwona

150 g
51,93 zł/kg
Cena promocyjna7,79 zł
7,79 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.9
z 43 opinii
FRISCO ORGANIC Sałata rzymska mini BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Sałata rzymska mini BIO

250 g
49,56 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

4.6
z 5 opinii
FRISCO ORGANIC Sałata dębolistna BIO 200 g

FRISCO ORGANIC

Sałata dębolistna BIO

200 g
52,95 zł/kg
Cena promocyjna10,59 zł
10,89 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

4.7
z 45 opinii
FRISCO ORGANIC Sałata lodowa BIO 250 g

FRISCO ORGANIC

Sałata lodowa BIO

250 g
75,96 zł/kg
Cena promocyjna18,99 zł
18,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store