Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Kawa, herbata, kakao
Herbata owocowa
Z maliną

Z maliną

Wróć do Herbata owocowa




5.0
z 31 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina z cytryną (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina z cytryną (20 tor.)

60 g
99,83 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

5.0
z 46 opinii

20% taniej

HERBAPOL Herbatka owocowa - malina (40 tor.) 100 g

HERBAPOL

Herbatka owocowa - malina (40 tor.)

100 g
79,90 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028

5.0
z 1 opinii

30% taniej

ASTRA Herbatka owocowo-ziołowa z maliną i żurawiną (20 tor.) 30 g

ASTRA

Herbatka owocowo-ziołowa z maliną i żurawiną (20 tor.)

30 g
139,67 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
5,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

4.9
z 18 opinii

20% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - malina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - malina (20 tor.)

50 g
79,80 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2029

4.9
z 69 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.)

60 g
99,83 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028

4.9
z 48 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina z żurawiną (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina z żurawiną (20 tor.)

60 g
99,83 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

5.0
z 6 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027

5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027

5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027

4.8
z 4 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027

4.9
z 14 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - malina i bez (20 tor.) 32 g

LIPTON

Herbatka owocowa - malina i bez (20 tor.)

32 g
312,19 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028


5.0
z 12 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - malina i żurawina (20 tor.) 32 g

LIPTON

Herbatka owocowa - malina i żurawina (20 tor.)

32 g
312,19 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

5.0
z 5 opinii
DILMAH Napar malina z kokosem 20 torebk ex. 30 g

DILMAH

Napar malina z kokosem 20 torebk ex.

30 g
406,33 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027

4.6
z 8 opinii
LOYD TEA Herbata Żurawina i Malina 20 torebek ex. 40 g

LOYD TEA

Herbata Żurawina i Malina 20 torebek ex.

40 g
154,75 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

4.8
z 10 opinii
LOYD TEA Herbatka owocowa - malina (20 piramidek) 54 g

LOYD TEA

Herbatka owocowa - malina (20 piramidek)

54 g
110,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

5.0
z 21 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina z pigwą (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina z pigwą (20 tor.)

60 g
99,83 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 7 opinii
HERBAPOL Napar owocowy Malinowa Rozkosz 100 g

HERBAPOL

Napar owocowy Malinowa Rozkosz

100 g
65,90 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki


5.0
z 12 opinii

20% taniej

LOYD TEA Herbatka owocowa - malina i truskawka (20 piramidek) 40 g

LOYD TEA

Herbatka owocowa - malina i truskawka (20 piramidek)

40 g
119,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 16 opinii

17% taniej

LOYD TEA Herbatka owocowa - malina i cytryna (20 piramidek) 40 g

LOYD TEA

Herbatka owocowa - malina i cytryna (20 piramidek)

40 g
124,75 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa z czarną porzeczką i malinami BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa z czarną porzeczką i malinami BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
255,80 zł/kg
Cena promocyjna12,79 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store