Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Alkohole
Wino
Czerwone
Półwytrawne
Łagodne

Łagodne

Wróć do Półwytrawne




4.8
z 37 opinii
ANTARES Merlot 750 ml

ANTARES

Merlot

750 ml
26,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka

4.9
z 27 opinii
KAZBEK PEAK Pirosmani 750 ml

KAZBEK PEAK

Pirosmani

750 ml
35,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna26,99 zł
30,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.5
z 4 opinii

19% taniej

IL CAPOLAVORO Appasimento Rosso 750 ml

IL CAPOLAVORO

Appasimento Rosso

750 ml
37,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena promocyjna27,99 zł
34,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka

4.8
z 10 opinii
RAGNATELA Appasimento 750 ml

RAGNATELA

Appasimento

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.9
z 51 opinii
COTE Czerwone 750 ml

COTE

Czerwone

750 ml
26,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka

4.9
z 39 opinii
CARLO ROSSI Czerwone 750 ml

CARLO ROSSI

Czerwone

750 ml
31,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka

4.8
z 17 opinii
LABYRINTH Czerwone 750 ml

LABYRINTH

Czerwone

750 ml
30,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena22,99 zł
Do koszyka

4.8
z 12 opinii
GATAO Vinho Tinto Bordalese 750 ml

GATAO

Vinho Tinto Bordalese

750 ml
39,05 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena29,29 zł
Do koszyka

4.8
z 74 opinii
PORTA DO CASTELO Czerwone 750 ml

PORTA DO CASTELO

Czerwone

750 ml
25,72 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena19,29 zł
Do koszyka

4.6
z 5 opinii
PRIMUS Toscana Maestro IGT 750 ml

PRIMUS

Toscana Maestro IGT

750 ml
53,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka

4.8
z 42 opinii
OLD TBILISI ALAVERDI Czerwone 750 ml

OLD TBILISI ALAVERDI

Czerwone

750 ml
43,72 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena32,79 zł
Do koszyka


4.8
z 26 opinii
FRONTERA Cabernet Sauvignon 750 ml

FRONTERA

Cabernet Sauvignon

750 ml
33,72 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena25,29 zł
Do koszyka

5.0
z 26 opinii
CARLO ROSSI Dark 750 ml

CARLO ROSSI

Dark

750 ml
41,05 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena30,79 zł
Do koszyka

4.8
z 16 opinii
ALTO BARRICA Valencia 750 ml

ALTO BARRICA

Valencia

750 ml
33,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena25,49 zł
Do koszyka

5.0
z 3 opinii
GAMZIRI Pirosmani 750 ml

GAMZIRI

Pirosmani

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka

4.9
z 14 opinii
KUMALA Pinotage 750 ml

KUMALA

Pinotage

750 ml
39,19 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena29,39 zł
Do koszyka

GRAPE GURU Tinto 750 ml

GRAPE GURU

Tinto

750 ml
45,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena34,49 zł
Do koszyka


5.0
z 3 opinii
CHUNKY Red Zinfandel 750 ml

CHUNKY

Red Zinfandel

750 ml
66,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena49,99 zł
Do koszyka

4.8
z 8 opinii
IL CAPOLAVORO Sangiovese 750 ml

IL CAPOLAVORO

Sangiovese

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka

Winnice Pradoliny	 BIO Regent 750 ml

Winnice Pradoliny

BIO Regent

750 ml
83,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena62,49 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store