Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Wino
Czerwone
Półwytrawne
Łagodne
PORTA DO CASTELO Czerwone
Wino półwytrwane - Porta do Costelo. Wino z Alentejo, regionu winiarskiego w Portugalii.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 74 opinii

PORTA DO CASTELO Czerwone

czerwone półwytrawne
półwytrawne
PORTA DO CASTELO
750 ml
zawartość alkoholu: 13,5%
Portugalia
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena19,99 zł
26,65 zł/l

Sprzedawcą produktu jest FR24 sp. z o.o.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Alentejo to jedyny portugalski region winiarski, który nie podlega klimatycznym wpływom Atlantyku, co znacząco wpływa na charakter win. Wino o pięknej, czerwonej barwie w odcieniach granatu wyróżnia się wyjątkowo intensywnym aromatem świeżych, czerwonych owoców, takich jak wiśnie i truskawki. W nosie rozkwitają przyprawy, a na podniebieniu czuć, że grona dojrzewały w miejscu o dużym nasłonecznieniu.

KRAJ POCHODZENIA: Portugalia

KOLOR: Czerwone

SMAK: Półwytrawne

RODZAJ: Spokojne

STYL: Wino Łagodne

SZCZEP: Trincadeira, Tinta Caiada

REGION: Alentejo

PRODUCENT: Enoforum - Carmim

ALKOHOL: 13,5%

POJEMNOŚĆ: 750 ml

TEMPERATURA SERWOWANIA: 16-18°C

POLECAMY DO: Dania mączne


PORTA DO CASTELO Czerwone


Produkt dostępny
Data przydatności: 12.08.2031

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
343.00 kJ
4.1%
Wartość energetyczna (kcal)
83.00 kcal
4.2%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
1.00 g
0.4%
w tym cukry (g)
1.00 g
1.1%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Błonnik (g)
0.00 g
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
74 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
82%
4
18%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre wino w przystępnej cenie
16.02.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
pasuje do ceny
20.08.2025
0
0
Zbigniew
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre 💯
29.07.2025
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre wino w dobrej cenie
01.05.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Moje ulubione, niedrogie ale super
23.12.2024
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
niezle na ta cene
08.01.2024
0
0
Artur
zweryfikowano
Zgłaszam
Piłem lepsze
28.12.2023
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Pyszne. Polecam
30.10.2023
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Typowe, codzienne, stołowe wino. Mimo tego, że czerwone wino powinno się pić w temperaturze pokojowej, te dobrze smakuje lekko schłodzone. Adekwatny stosunek ceny do jakości.
02.09.2023
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre wino w tej cenie
19.07.2023
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
Moim zdaniem bardzo dobre czerwone wino spośród tej kategorii cenowej, łagodny smak, nie jest cierpkie, ma ładny kolor
28.06.2023
2
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
przy tej cenie swietne wino
18.11.2022
1
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
pyszne!
06.10.2022
1
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobre
05.10.2022
1
0
Helena
zweryfikowano
Zgłaszam
calkiem dobre
05.10.2022
1
0
JOANNA
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczne, dość delikatne i niedrogie wino na co dzień
04.10.2022
1
0
Robert
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak na tę cenę, to wino oceniam jak bardzo dobre.
27.09.2022
1
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre wino w dobrej cenie
20.09.2022
1
0
Adela
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam takie wino zamiast słodyczy. To wino jest pyszne, zamówię kolejne.
23.12.2021
1
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
dobre wino w dobrej cenie
14.12.2021
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
26,65 zł/l
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Pojemność:
750 ml
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
PORTA DO CASTELO
EAN:
5601377002717
Cena za kg:
26,65 zł/l
Pojemność:
750 ml
Marka:
PORTA DO CASTELO
Sprzedawca:
FR24 sp. z o.o., która jest przedsiębiorcą
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5601377002717

Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Czerwone winogrona

Produkty z kategorii Półwytrawne

4.8
z 37 opinii
ANTARES Merlot 750 ml

ANTARES

Merlot

750 ml
26,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 51 opinii
COTE Czerwone 750 ml

COTE

Czerwone

750 ml
26,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.9
z 27 opinii
KAZBEK PEAK Pirosmani 750 ml

KAZBEK PEAK

Pirosmani

750 ml
35,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena promocyjna26,99 zł
30,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.5
z 4 opinii

19% taniej

IL CAPOLAVORO Appasimento Rosso 750 ml

IL CAPOLAVORO

Appasimento Rosso

750 ml
37,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena promocyjna27,99 zł
34,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 10 opinii
RAGNATELA Appasimento 750 ml

RAGNATELA

Appasimento

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.9
z 39 opinii
CARLO ROSSI Czerwone 750 ml

CARLO ROSSI

Czerwone

750 ml
31,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena23,99 zł
Do koszyka
4.8
z 17 opinii
LABYRINTH Czerwone 750 ml

LABYRINTH

Czerwone

750 ml
30,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Frisco poleca
Cena22,99 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
GATAO Vinho Tinto Bordalese 750 ml

GATAO

Vinho Tinto Bordalese

750 ml
36,79 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena27,59 zł
Do koszyka
4.8
z 74 opinii
PORTA DO CASTELO Czerwone 750 ml

PORTA DO CASTELO

Czerwone

750 ml
26,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena19,99 zł
Do koszyka
4.8
z 42 opinii
OLD TBILISI ALAVERDI Czerwone 750 ml

OLD TBILISI ALAVERDI

Czerwone

750 ml
39,99 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena29,99 zł
Do koszyka
4.6
z 5 opinii
PRIMUS Toscana Maestro IGT 750 ml

PRIMUS

Toscana Maestro IGT

750 ml
53,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena39,99 zł
Do koszyka
Winnice Pradoliny	 BIO Regent 750 ml

Winnice Pradoliny

BIO Regent

750 ml
77,32 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena57,99 zł
Do koszyka
4.8
z 26 opinii
FRONTERA Cabernet Sauvignon 750 ml

FRONTERA

Cabernet Sauvignon

750 ml
32,52 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena24,39 zł
Do koszyka
5.0
z 26 opinii
CARLO ROSSI Dark 750 ml

CARLO ROSSI

Dark

750 ml
38,39 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena28,79 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
GAMZIRI Pirosmani 750 ml

GAMZIRI

Pirosmani

750 ml
38,52 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena28,89 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
KUMALA Pinotage 750 ml

KUMALA

Pinotage

750 ml
36,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena27,49 zł
Do koszyka
4.8
z 16 opinii
ALTO BARRICA Valencia 750 ml

ALTO BARRICA

Valencia

750 ml
31,59 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena23,69 zł
Do koszyka
GRAPE GURU Tinto 750 ml

GRAPE GURU

Tinto

750 ml
42,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena31,99 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
CHUNKY Red Zinfandel 750 ml

CHUNKY

Red Zinfandel

750 ml
66,65 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena49,99 zł
Do koszyka
4.8
z 8 opinii
IL CAPOLAVORO Sangiovese 750 ml

IL CAPOLAVORO

Sangiovese

750 ml
36,39 zł/l
czerwone półwytrawne
półwytrawne
Cena27,29 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store