Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Sprzątanie
Kuchnia i łazienka
Płyny uniwersalne

Płyny uniwersalne

Wróć do Kuchnia i łazienka




4.8
z 14 opinii
YOPE Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml 500 ml

YOPE

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Probiotics 500ml

500 ml
27,18 zł/l
13,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2029

4.7
z 3 opinii
SIDOLUX ECO Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Poranna Rosa 500ml 500 ml

SIDOLUX

ECO Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Poranna Rosa 500ml

500 ml
21,98 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2028

5.0
z 6 opinii
CIF Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 3w1 Lawenda 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031

4.9
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml 500 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 500ml

500 ml
27,98 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,39 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2031

AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Lavender&Sandalwood 500 ml

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Lavender&Sandalwood

500 ml
27,98 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-06-2028

4.8
z 12 opinii
CIF Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml 750 ml

CIF

Płyn do czyszczenia w sprayu Wybielający 750ml

750 ml
29,05 zł/l
Cena21,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2029

5.0
z 7 opinii
PRONTO Płyn do czyszczenia Wszystkich Powierzchni w sprayu Sunhine Day 500ml 500 ml

PRONTO

Płyn do czyszczenia Wszystkich Powierzchni w sprayu Sunhine Day 500ml

500 ml
39,98 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2028

4.8
z 33 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Mydło Marsylskie&Pomarańcza 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Mydło Marsylskie&Pomarańcza 500ml

500 ml
26,18 zł/l
Cena13,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031

5.0
z 25 opinii
SIDOLUX Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Mydło Marsylskie&Pomarańcza 500ml 500 ml

SIDOLUX

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu Mydło Marsylskie&Pomarańcza 500ml

500 ml
26,18 zł/l
Cena13,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2031

5.0
z 26 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml 500 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu Pomarańcza 500ml

500 ml
27,58 zł/l
Cena13,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-09-2031

5.0
z 12 opinii
AJAX Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 750ml 750 ml

AJAX

Płyn do czyszczenia uniwersalny w sprayu 750ml

750 ml
24,65 zł/l
Cena18,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2028


5.0
z 1 opinii
DR.BECKMANN Listki czyszczące Summer Lemon 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki czyszczące Summer Lemon 20 szt.

1 szt
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2030

5.0
z 3 opinii
DR.BECKMANN Listki czyszczące Spring Fresh 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki czyszczące Spring Fresh 20 szt.

1 szt
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2030

5.0
z 13 opinii

36% taniej

ACE Żel do czyszczenia WC Lavender 750 ml

ACE

Żel do czyszczenia WC Lavender

750 ml
8,92 zł/l
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

DR.BECKMANN Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml 500 ml

DR.BECKMANN

Płyn do czyszczenia Kuchni w sprayu 500ml

500 ml
44,58 zł/l
Cena22,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store