Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kategorie sklepu
Domowe porządki
Sprzątanie
WC
Płyny do WC

Płyny do WC

Wróć do WC

UniwersalneDo usuwania kamieniaEkologiczne



5.0
z 280 opinii
DOMESTOS Płyn do czyszczenia WC Pine 1000ml 1 l

DOMESTOS

Płyn do czyszczenia WC Pine 1000ml

1 l
12,99 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028

4.9
z 162 opinii
DOMESTOS Płyn do czyszczenia WC Citrus Fresh 1000ml 1 l

DOMESTOS

Płyn do czyszczenia WC Citrus Fresh 1000ml

1 l
12,99 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-09-2027

4.9
z 104 opinii
DOMESTOS Płyn do czyszczenia WC Ocean Fresh 1000ml 1 l

DOMESTOS

Płyn do czyszczenia WC Ocean Fresh 1000ml

1 l
12,99 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027

4.9
z 71 opinii
DOMESTOS Żel do czyszczenia WC Zero kamienia Zielony 750ml 750 ml

DOMESTOS

Żel do czyszczenia WC Zero kamienia Zielony 750ml

750 ml
21,32 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

5.0
z 58 opinii
DOMESTOS Żel do czyszczenia WC Zero Kamienia Niebieski 750ml 750 ml

DOMESTOS

Żel do czyszczenia WC Zero Kamienia Niebieski 750ml

750 ml
21,32 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

4.9
z 32 opinii
DOMESTOS Żel do czyszczenia WC Zero kamienia Różowy 750ml 750 ml

DOMESTOS

Żel do czyszczenia WC Zero kamienia Różowy 750ml

750 ml
21,32 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

5.0
z 47 opinii
DOMESTOS Płyn do czyszczenia WC Original 1000ml 1 l

DOMESTOS

Płyn do czyszczenia WC Original 1000ml

1 l
12,99 zł/l
Frisco poleca
Cena12,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027

5.0
z 8 opinii
SIDOLUX ECO Płyn do czyszczenia WC Poranna Rosa 750ml 750 ml

SIDOLUX

ECO Płyn do czyszczenia WC Poranna Rosa 750ml

750 ml
14,65 zł/l
Promocja
Cena promocyjna10,99 zł
11,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-09-2028

4.9
z 13 opinii
DOMESTOS Żel do czyszczenia WC Floral Fresh 700ml 700 ml

DOMESTOS

Żel do czyszczenia WC Floral Fresh 700ml

700 ml
25,70 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2031

21% taniej

BREF Żel do czyszczenia toalet Ocean 750 ml

BREF

Żel do czyszczenia toalet Ocean

750 ml
17,32 zł/l
Cena promocyjna12,99 zł
16,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029

21% taniej

BREF Żel do czyszczenia toalet Aqua Fresh 750 ml

BREF

Żel do czyszczenia toalet Aqua Fresh

750 ml
17,32 zł/l
Cena promocyjna12,99 zł
16,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 14-09-2029


19% taniej

BREF Żel do czyszczenia toalet Lemon 750 ml

BREF

Żel do czyszczenia toalet Lemon

750 ml
17,32 zł/l
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-06-2029

19% taniej

BREF Żel do czyszczenia toalet Blooming Fresh 750 ml

BREF

Żel do czyszczenia toalet Blooming Fresh

750 ml
17,32 zł/l
Cena promocyjna12,99 zł
15,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2029

4.8
z 13 opinii
DOMESTOS Żel do czyszczenia WC Lime Fresh 700ml 700 ml

DOMESTOS

Żel do czyszczenia WC Lime Fresh 700ml

700 ml
25,70 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2031

5.0
z 1 opinii

21% taniej

BREF Żel do czyszczenia toalet Flower 750 ml

BREF

Żel do czyszczenia toalet Flower

750 ml
17,32 zł/l
Cena promocyjna12,99 zł
16,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2029

4.8
z 10 opinii
DOMESTOS Żel do czyszczenia WC Fresh Ocean 700ml 700 ml

DOMESTOS

Żel do czyszczenia WC Fresh Ocean 700ml

700 ml
25,70 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2031

5.0
z 84 opinii
KRET Żel do czyszczenia WC Active Fresh Biel Higiena 750g 750 g

KRET

Żel do czyszczenia WC Active Fresh Biel Higiena 750g

750 g
10,39 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028


4.9
z 56 opinii
KRET Żel do czyszczenia WC Anty Kamień 750g 750 g

KRET

Żel do czyszczenia WC Anty Kamień 750g

750 g
10,39 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029

4.8
z 24 opinii
KRET Żel do czyszczenia WC Classic Fresh Biel Higiena 750g 750 g

KRET

Żel do czyszczenia WC Classic Fresh Biel Higiena 750g

750 g
10,39 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029

5.0
z 16 opinii
KRET Żel do czyszczenia WC Water Lily 750g 750 g

KRET

Żel do czyszczenia WC Water Lily 750g

750 g
22,25 zł/kg
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-06-2031

5.0
z 7 opinii
KRET Żel do czyszczenia WC Lemon Harmony 750g 750 g

KRET

Żel do czyszczenia WC Lemon Harmony 750g

750 g
14,52 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-06-2031

4.9
z 35 opinii
CILLIT BANG Żel do czyszczenia WC Kamień i Brud 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Żel do czyszczenia WC Kamień i Brud 750ml

750 ml
19,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2028

5.0
z 34 opinii
CILLIT BANG Żel do czyszczenia WC Higiena i Połysk 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Żel do czyszczenia WC Higiena i Połysk 750ml

750 ml
19,59 zł/l
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-09-2027

4.9
z 35 opinii
CILLIT BANG Żel do czyszczenia WC Ciężkie Zabrudzenia 750ml 750 ml

CILLIT BANG

Żel do czyszczenia WC Ciężkie Zabrudzenia 750ml

750 ml
19,99 zł/l
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-08-2028

5.0
z 5 opinii
FROSCH Płyn do WC Minerały Morskie 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do WC Minerały Morskie 750ml

750 ml
20,12 zł/l
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2029

4.9
z 34 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia WC Lawenda 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia WC Lawenda 750ml

750 ml
19,19 zł/l
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-09-2030

4.9
z 30 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia WC Cytryna 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia WC Cytryna 750ml

750 ml
19,19 zł/l
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2031

5.0
z 27 opinii
FROSCH Płyn do czyszczenia WC Malina 750ml 750 ml

FROSCH

Płyn do czyszczenia WC Malina 750ml

750 ml
19,19 zł/l
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2030

4.7
z 22 opinii
DR.BECKMANN Piana do czyszczenia WC Cytrynowa Bryza w saszetkach 3x100g 300 g

DR.BECKMANN

Piana do czyszczenia WC Cytrynowa Bryza w saszetkach 3x100g

300 g
71,97 zł/kg
Cena21,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031

4.8
z 5 opinii
DR.BECKMANN Listki czyszczące do WC Citrus Sensation 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki czyszczące do WC Citrus Sensation 20 szt.

1 szt
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-07-2031

4.6
z 12 opinii
DR.BECKMANN Listki czyszczące do WC Ocean Breeze 20 szt. 1 szt

DR.BECKMANN

Listki czyszczące do WC Ocean Breeze 20 szt.

1 szt
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031

4.8
z 11 opinii
ACE Żel do czyszczenia WC Z Wybielaczem 700ml 700 ml

ACE

Żel do czyszczenia WC Z Wybielaczem 700ml

700 ml
23,41 zł/l
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-03-2028

4.0
z 1 opinii
SODASAN Płyn do czyszczenia WC 750ml 750 ml

SODASAN

Płyn do czyszczenia WC 750ml

750 ml
25,32 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2027


4.9
z 26 opinii

36% taniej

ACE Żel do czyszczenia WC Flowers 750ml 750 ml

ACE

Żel do czyszczenia WC Flowers 750ml

750 ml
8,92 zł/l
Promocja
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

5.0
z 7 opinii
ACE Żel do czyszczenia WC Anty Kamień 700ml 700 ml

ACE

Żel do czyszczenia WC Anty Kamień 700ml

700 ml
23,41 zł/l
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store