
Promocja do 14.06.2026 lub do wyczerpania zapasów
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Kret Żel do WC BIEL HIGIENA Active Fresh - żel o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym oraz bójczym wobec wirusów osłonkowych - nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 9375/23. Gwarantuje powierzchniom higieniczną czystość dzięki kompleksowemu działaniu 12xACTION: zapewnia super połysk, dezynfekuje, zapobiega osadzaniu się kamienia, wybiela dzięki sile chloru, aktywnie czyści, zwalcza uciążliwe zacieki, usuwa przebarwienia z rdzy, niweluje nieprzyjemne zapachy, czyści pod obrzeżem muszli, działa nad i pod powierzchnią wody, opóźnia osadzanie się zabrudzeń, odświeża. Łatwy w aplikacji, a odpowiednio dobrana konsystencja zapewnia dobre przyleganie do czyszczonych powierzchni i długotrwały efekt działania. O świeżym zapachu sosny i eukaliptusa. Przeznaczony do mycia i dezynfekcji: muszli klozetowych, bidetów, pisuarów, umywalek, zlewów, koszy na śmieci, wanien, kabin prysznicowych i brodzików, płytek ceramicznych, fug, szklanych zasłon prysznicowych oraz armatury ze stali nierdzewnej.
Extra połysk. Zabija 99,9% bakterii, wirusów i grzybów. Zapobiega osadzaniu się kamienia.
silna formuła +aktywny chlor
ekstra połysk
skutecznie: zabija 99,9 % bakterii, wirusów i grzybów, zapobiega osadzaniu się kamienia
Sposób użycia: Przed użyciem należy sprawdzić działanie produktu na niewidocznej części powierzchni oraz stosować się do zaleceń producentów. Nanieść produkt równomiernie na dezynfekowaną powierzchnię, w razie potrzeby rozprowadzić przy użyciu szczotki. Działanie wirusobójcze występuje po 5 minutach, bakteriobójcze i grzybobójcze po 15 minutach. Następnie umyć szczotką i spłukać dokładnie wodą. Przez cały czas trwania dezynfekcji powierzchnie muszą pozostawać zwilżone produktem. Produkt stosować na czyste powierzchnie. Nie stosować do powierzchni wrażliwych na działanie chloru i substancji alkalicznych (konglomeraty, emalia, powierzchnie metalowe, chromowane, pozłacane, z aluminium). Nie mieszać z innymi produktami. Umyć ręce po użyciu.
Data ważności i nr serii: na opakowaniu
Sposób użycia: Przed użyciem należy sprawdzić działanie produktu na niewidocznej części powierzchni oraz stosować się do zaleceń producentów. Nanieść produkt równomiernie na dezynfekowaną powierzchnię, w razie potrzeby rozprowadzić przy użyciu szczotki. Działanie wirusobójcze występuje po 5 minutach, bakteriobójcze i grzybobójcze po 15 minutach. Następnie umyć szczotką i spłukać dokładnie wodą. Przez cały czas trwania dezynfekcji powierzchnie muszą pozostawać zwilżone produktem. Produkt stosować na czyste powierzchnie. Nie stosować do powierzchni wrażliwych na działanie chloru i substancji alkalicznych (konglomeraty, emalia, powierzchnie metalowe, chromowane, pozłacane, z aluminium). Nie mieszać z innymi produktami. Umyć ręce po użyciu.
ul. Wielkopolska 3, 26-600 Radom
Podmiot odpowiedzialny: Dr. Miele Cosmed Group S.A. ul. Wielkopolska 3, 26-600 Radom tel. +48 48 384 58 01 www.kret.eu; kret@dr-miele.eu www.dr-miele.eu; info@dr-miele.eu
Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.
Przechowywać poza zasięgiem dzieci
Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą
| działanie żrące | Niebezpieczeństwo |
Nr pozwolenia na obrót produktem biobójczym: 9375/23 Substancja czynna: Aktywny chlor uwalniany przez podchloryn sodu 2,0 g/100 g; Tosylochloramid sodu (Chloramina T) 0,4 g/100 g. Powoduje poważne oparzenia skóry oraz uszkodzenia oczu. Działa szkodliwie na organizmy wodne, powodując długotrwałe skutki. Zawiera: Chloran(!) sodu, Wodorotlenek sodu, Tlenek N,N dimetylotetradecyloaminy. Zawiera Tosylochloramid sodu. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Przechowywać pod zamknięciem. Przechowywać w temperaturze nieprzekraczającej 30 °C. Uwaga! Nie stosować razem z innymi produktami. Może wydzielać niebezpieczne gazy (chlor). Uważnie przeczytać wszystkie instrukcje i zastosować się do nich. Zawartość usuwać do kanalizacji przy jednoczesnym rozcieńczeniu dużą ilością wody. Pojemnik usuwać do segregowanych odpadów komunalnych. Pierwsza pomoc: W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza należy pokazać pojemnik lub etykietę. Nie wdychać par. Stosować rękawice ochronne, odzież ochronną, ochronę oczu, ochronę twarzy. W PRZYPADKU POŁKNIĘCIA: wypłukać usta. Obficie popić wodą. NIE wywoływać wymiotów. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO DRÓG ODDECHOWYCH: wyprowadzić lub wynieść poszkodowanego na świeże powietrze i zapewnić mu warunki do swobodnego oddychania. W PRZYPADKU KONTAKTU ZE SKÓRĄ (lub z włosami): Natychmiast zdjąć całą zanieczyszczoną odzież. Spłukać skórę pod strumieniem wody lub prysznicem. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. Natychmiast skontaktować się z lekarzem. Chronić przed dziećmi. Bezpośrednie i pośrednie uboczne skutki stosowania: Kontakt z oczami: ryzyko poważnego uszkodzenia oczu (pieczenie, łzawienie, obrzęk spojówek). Wdychanie: może działać drażniąco na błony śluzowe oraz układ oddechowy (kaszel, pieczenie gardła, uczucie duszności). Połknięcie: działa szkodliwie po połknięciu może powodować dolegliwości i podrażnienia jamy ustnej, przełyku i żołądka (wymioty, mdłości, pieczenie w układzie pokarmowym). Kontakt ze skórą: ryzyko poważnych oparzeń skóry (zaczerwienienie, obrzęk, uczucie pieczenia). Produkt zawiera m.in.: < 5 % związki wybielające na bazie chloru, niejonowe środki powierzchniowo czynne, anionowe środki powierzchniowo czynne; substancje dezynfekujące (CHLORAMINE T, SODIUM HYPOCHLORITE), kompozycje zapachowe. UFI: 3NAG-AU50-AQ32-EY5C
Kret
| Marka | Kret |
Podmarka Biel Higiena
Cleanright.eu
Kret Żel do WC Biel Higiena Active Fresh zapewnia ekstra połysk i nieskazitelną czystość. Żel o działaniu bakteriobójczym, grzybobójczym oraz bójczym wobec wirusów osłonkowych. Produkt przeznaczony do mycia i dezynfekcji: muszli klozetowych, bidetów, pisuarów, umywalek, zlewów, koszy na śmieci, wanien, kabin prysznicowych i brodzików, płytek ceramicznych, fug, szklanych zasłon prysznicowych oraz armatury ze stali nierdzewnej. Receptura oparta na aktywnym chlorze idealnie wybiela, czyści i zapobiega osadzaniu się kamienia. 1. Ekstra połysk 2. Zabija 99,9 % bakterii, wirusów i grzybów 3. Zapobiega osadzaniu się kamienia 4. Wybiela dzięki sile chloru 5. Aktywnie czyści 6. Zwalcza uciążliwe zacieki 7. Usuwa przebarwienia z rdzy 8. Niweluje nieprzyjemne zapachy 9. Czyści pod obrzeżem muszli 10. Działa nad i pod powierzchnią wody 11. Opóźnia osadzanie się zabrudzeń 12. Odświeża
kret jedyny, oryginalny
www.cleanright.eu Dobrowolna inicjatywa A.I.S.E. w zakresie zrównoważonego rozwoju
Żel do czyszczenia WC Active Fresh Biel Higiena 750g
Żel do czyszczenia WC Ciężkie Zabrudzenia 750ml
Płyn do czyszczenia WC z Efektem Odświeżacza Flower 700ml
Żel do czyszczenia WC Classic Fresh Biel Higiena 750g
Żel do czyszczenia WC Fresh Ocean 700ml
Żel do czyszczenia WC Lime Fresh 700ml
Żel do czyszczenia WC Higiena i Połysk 750ml
Płyn do czyszczenia WC z Efektem Odświeżacza Ocean 700ml
Płyn do czyszczenia WC Lavender Ochrona 700ml
Płyn do czyszczenia WC Ocean Połysk 700ml
Płyn do czyszczenia WC Pine 1000ml
Płyn do czyszczenia WC Ocean Fresh 1000ml
Płyn do czyszczenia WC Citrus Fresh 1000ml
Płyn do czyszczenia WC Original 1000ml
Żel do czyszczenia WC Water Lily 750g
Żel do czyszczenia WC Lemon Harmony 750g
Żel do czyszczenia WC Flowers 750ml
Żel do czyszczenia WC Lemon 750ml
Żel do czyszczenia WC Z Wybielaczem 700ml
Żel do czyszczenia WC Anty Kamień 750g
Żel do czyszczenia WC Classic Fresh Biel Higiena 750g
Granulki do udrożniania rur
Żel do udrożniania rur 500ml
Żel do udrażniania rur 1000ml
Kostka do spłuczki WC Aktywator Enzymatyczny 3x50g
Kostka do spłuczki WC Ocean Fresh Odkamienianie 3x50g
Żel do czyszczenia WC Water Lily 750g
Żel do czyszczenia WC Lemon Harmony 750g
Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Biel i Higiena 620ml
Płyn do czyszczenia Łazienki w sprayu Anty Kamień 620ml