Pożywne
Sortuj

Rodzaje

Brak dodatkowych filtrów.

Marki

Brak dodatkowych filtrów.

Produkt polecany
DOMESTOS Płyn do czyszczenia toalet Pine Fresh 1.25 l
Ważny do 30-08-2023
Produkt polecany
COCA-COLA Napój gazowany 1.5 l
Ważny do 14-05-2023
Ważny do 23-07-2023
Ważny do 22-09-2023
Ważny do 01-09-2023
Czy dieta i chęć zgubienia zbędnych kilogramów musi koniecznie oznaczać rezygnację ze wszelkich słodyczy? W żadnym wypadku – niektóre z nich mogą nawet nam pomóc. Chodzi rzecz jasna o ciastka zbożowe. Dietetycy przyznają, że pełnoziarniste smakołyki – ze względu na właściwości produktów, z których się je produkuje – wpływają zbawiennie na procesy trawienne i przyspieszają metabolizm, a co za tym idzie: organizm szybciej spala tłuszcz. A jakie są przy tym pyszne i pożywne… W tej kategorii znajdziesz szeroki wybór smacznych ciastek zbożowych, które sprawdzą się świetnie nie tylko jako przekąska w pracy, na uczelni czy w podróży, ale też jako lekkie śniadanie dodające energii na cały dzień. Bez obaw możesz po nie sięgać także wtedy, kiedy jesteś na diecie.
Szczególnie cennymi składnikami ciastek zbożowych są te produkty, które obfitują w błonnik, a więc przede wszystkim
  • płatki owsiane – czy wiesz, że wśród zbóż to właśnie owies jest rekordzistą, jeśli chodzi o zawartość błonnika?

  • amarantus – Aztekowie, Majowie i Inkowie uważali go za świętą roślinę; dziś stracił swój charakter sakralny, choć wielu dietetyków wciąż traktuje go z nabożną czcią

  • płatki gryczane – nie tylko wspomagają perystaltykę jelit, ale też poprawiają koncentrację – ciasteczka gryczane to więc doskonała opcja dla studentów!