
Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Niemieckie chusteczki do prania Dalli to innowacyjny sposób na bezpieczne pranie kolorowych tkanin. Chusteczki skutecznie chronią przed farbowaniem, ich innowacyjna struktura przyciąga drobinki barwnika i zanieczyszczeń, dzięki czemu chronią kolory Twoich ubrań.
Wskazówki dotyczące stosowania: Stosować 1 chusteczkę do 1 cyklu prania przy załadunku maksymalnie do 4,5 kg. Przy większym załadunku bębna pralki stosować 2 chusteczki. Należy przestrzegać zaleceń producentów umieszczonych na metkach ubrań i odpowiednio sortować ubrania. Nowe tkaniny mogą farbować. W przypadku braku pewności należy prać kolorowe tkaniny oddzielnie w chłodnej wodzie max. 40°C. Chronić przed dziećmi. Nie zawierają wybielaczy. Sposób użycia: Pranie umieścić w bębnie pralki i zastosować detergent zgodnie z zaleceniami producenta. Chusteczkę włożyć do bębna pralki i wybrać tryb prania. Po użyciu, chusteczkę wyjąć i wyrzucić do kosza.
ul. św. Rocha 8, 15-879 Białystok, Polska
Brand Distribution Sp. z o.o. ul. św. Rocha 8, 15-879 Białystok, Polska www.bd24.pl Informacje o produkcie dostępne w dni powszednie w godz. 8-16, pod nr tel. +48 605 555 575
Dalli
| Marka | Dalli |
Green Dot
Chusteczki absorbujące barwniki i brud podczas prania. Szczególnie polecane do ciemnych i czarnych tkanin. Zapobiegają przed przenikaniem kolorów między tkaninami, a szarzeniem oraz ponownym osadzaniem się brudu podczas prania. Regularnie stosowane chronią włókna tkanin i zapewniają im na długo intensywny kolor i głęboką czerń.
Cebula 4-8 szt.
Czosnek 1 główka
Parówki 100% mięsa z szynki bez konserwantów
Por
Kiwi sztuka
Mięso mielone z szynki wieprzowej
Marakuja ciemna
Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)
Makaron fusili (świderki)
Makaron penne rigate (pióra nacinane)
Passata (sos pomidorowy) w kartoniku (3x200g)
Łosoś Atlantycki wędzony na zimno, plastrowany
Seler 1 szt.
Szynka Basiuni drobiowa
Mocny Gaz Woda źródlana
Ser żółty Gouda (plastry)
Pomarańcze sokowe 4-7 szt.
Napój sojowy waniliowy
Orzechy nerkowca
Jogurt kremowy z kulkami w czekoladzie
Bułka owsiano orkiszowa
Sok pomarańczowy 100%
Pietruszka luz
Paluchy z sezamem
Sezamki
Sok jabłkowy 100%
Paluszki zakręcone z solą morską
Bułka razowa
Jogurt kremowy z gwiazdkami w czekoladzie
Jogurt kremowy z kawałkami czekolady mlecznej
Szynka Basiuni- plastry
Łosoś dziki wędzony plasterkowany
Ser Burrata
Bajgiel z sezamem i siemieniem lnianym
Boczek wędzony parzony - plastry
Szynka Jak u dziadka
Makaron spaghettini
Napój owsiany niesłodzony
Jogurt kremowy z wiśniami
Napój owsiany bez cukru
Woda mineralna niegazowana
Pierogi leniwe
Jogurt kremowy z truskawkami
Ser Parmigiano Reggiano D.O.P (tarty)
Makaron ryżowy (5 mm) bezglutenowy
Napój gazowany
Oliwa z oliwek extra vergine
Pierogi ruskie
Roladki z łososia wędzone na gorąco
Ser żółty Salami (plastry)
Proszek do prania 16 prań