Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mozzarella
Do pieczenia
MLEKPOL Ser Mozzarella (kostka)
Ser Mozzarella (kostka) MLEKPOL 300g
1 z 2
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 294 opinii

MLEKPOL Ser Mozzarella (kostka)

300 g
MLEKPOL
Polska

Cena10,89 zł
36,30 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Ser Mozzarella w kostce, idealny do: pizzy, makaronów, lazanii


Cechy

idealny do: pizzy, makaronów, lazanii


MLEKPOL Ser Mozzarella (kostka)


Produkt dostępny
Data przydatności: 26.11.2026
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1222.00 kJ
14.5%
Wartość energetyczna (kcal)
294.00 kcal
14.7%
Tłuszcz (g)
22.00 g
31.4%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
14.00 g
70.0%
Węglowodany (g)
0.00 g
0.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
24.00 g
48.0%
Sól (g)
1.00 g
16.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
294 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Super do zapiekanek, czy na pizzę - próbowałem inne marki i są zdecydowanie gorsze.
27.08.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Wygodna forma mozzarelli , przydatna w kuchni do wielu potraw. Dobra w smaku.
27.04.2026
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
03.04.2026
0
0
Michał
zweryfikowano
Zgłaszam
Na pizzę, zapiekanki idealne. Wysoka jakość dobra cena. P
21.03.2026
0
0
BOGUMIŁA
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczny i dobrej jakości.
16.03.2026
0
0
ALINA
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobry do lasagne ❤️
10.03.2026
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Jak zawsze dobrej jakości.
01.02.2026
0
0
An
zweryfikowano
Zgłaszam
zbija się w grudę zamiast ładnie stopić
27.01.2026
0
0
Janina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ser świetny do wielu potraw. Bardzo smaczny.💯
22.01.2026
0
0
Emilia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra Marka i spełnia oczekiwania jak zawsze
18.01.2026
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ser mozzarella jest na stałe w mojej lodówce. W opakowaniu,świeżutki zawsze pod ręką.
29.11.2025
0
0
Henryka
zweryfikowano
Zgłaszam
Świerzy i mój ulubiony ser!👍️
23.10.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry na pizzę
22.09.2025
0
0
Henryka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ser mozarella jest w mojej kuchni często używany, ponadto dobrze się uciera, jest łagodny w smaku, dobry do pizzy itp…
31.07.2025
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Do pizzy, sałatek wyśmienity.
05.05.2025
0
0
Mariola
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry
19.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
36,30 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
300 g
Dostawca:
SM MLEKPOL
Marka:
MLEKPOL
EAN:
5900820018054
Cena za kg:
36,30 zł/kg
Waga:
300 g
Marka:
MLEKPOL
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
SM MLEKPOL
EAN:
5900820018054

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w temperaturze od 0°C do +6°C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 0

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres firmy

Oddział Zakład Produkcji Mleczarskiej w Grajewie ul. Elewatorska 13 19-203 Grajewo


Adres producenta

Spółdzielnia Mleczarska „MLEKPOL" w Grajewie Oddział Zakład Produkcji Mleczarskiej w Grajewie ul. Elewatorska 13 19-203 Grajewo


Informacje producenta

Marka

Mlekpol


Marka standaryzowana

MarkaMlekpol

Pochodzenie

Wyprodukowano w Polsce

Produkty z kategorii Do pieczenia

5.0
z 122 opinii
APETINA Ser Mozzarella tarty 200 g

APETINA

Ser Mozzarella tarty

200 g
34,95 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-01-2027
4.9
z 257 opinii
GALBANI Ser Mozzarella (tarty) 150 g

GALBANI

Ser Mozzarella (tarty)

150 g
56,60 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-11-2026
4.9
z 294 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (kostka) 300 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (kostka)

300 g
36,30 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-11-2026
4.9
z 222 opinii
MLEKOVITA Ser Mozzarella (wiórki) 150 g

MLEKOVITA

Ser Mozzarella (wiórki)

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
5.0
z 300 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (plastry) 150 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (plastry)

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
5.0
z 3 opinii
OSM Skierniewice Ser Mozzarella Grill wędzona 100 g

OSM Skierniewice

Ser Mozzarella Grill wędzona

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026

Produkty marki MLEKPOL

4.9
z 280 opinii
MLEKPOL Ser żółty Gouda (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Gouda (plastry)

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-12-2026
4.9
z 145 opinii
MLEKPOL Ser żółty Salami (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Salami (plastry)

400 g
44,47 zł/kg
Cena17,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-12-2026
4.9
z 306 opinii
MLEKPOL Ser żółty Królewski z Kolna (plastry) 400 g

MLEKPOL

Ser żółty Królewski z Kolna (plastry)

400 g
36,47 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-12-2026
4.9
z 269 opinii
MLEKPOL Ser Gouda (tarty) 135 g

MLEKPOL

Ser Gouda (tarty)

135 g
45,11 zł/kg
Cena6,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-11-2026
4.9
z 392 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w kawałku 250 g

MLEKPOL

Ser Gouda w kawałku

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
4.9
z 133 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w kawałku 250 g

MLEKPOL

Ser Edamski w kawałku

250 g
43,96 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026
4.9
z 754 opinii
MLEKPOL Ser Królewski z Kolna w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Królewski z Kolna w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2026
5.0
z 364 opinii
MLEKPOL Ser rolada ustrzycka w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser rolada ustrzycka w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2026
5.0
z 300 opinii
MLEKPOL Ser Mozzarella (plastry) 150 g

MLEKPOL

Ser Mozzarella (plastry)

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2026
4.9
z 436 opinii
MLEKPOL Ser Salami w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Salami w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-12-2026
4.9
z 306 opinii
MLEKPOL Ser Tylżycki w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Tylżycki w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-12-2026
5.0
z 226 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach bez laktozy 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach bez laktozy

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-12-2026
4.9
z 899 opinii
MLEKPOL Ser Gouda w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Gouda w plastrach

150 g
37,27 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
4.9
z 231 opinii
MLEKPOL Ser Edamski w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Edamski w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2026
4.9
z 83 opinii
MLEKPOL Jogurt Augustowski naturalny 350 g

MLEKPOL

Jogurt Augustowski naturalny

350 g
11,40 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-10-2026
4.9
z 241 opinii
MLEKPOL Ser Złoty Mazur w plastrach 150 g

MLEKPOL

Ser Złoty Mazur w plastrach

150 g
37,93 zł/kg
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-12-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store