Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sypkie i produkty zbożowe
Makaron
Nitki i inne do zup
PRIMO GUSTO Makaron Fidellini - nitka
Makaron Fidellini   nitka PRIMO GUSTO 500g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 25 opinii

PRIMO GUSTO Makaron Fidellini - nitka

500 g
PRIMO GUSTO

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Makaron w formie krótkiej, ciętej nitki. Doskonały do wszelkiego rodzaju zup.


PRIMO GUSTO Makaron Fidellini - nitka


Produkt wycofany

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
25 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Wspaniały jako dodatek do zup. Zdrowy i smaczny.
31.05.2025
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Zawsze kupuję ten makaron do zupy pomidorowej .
10.05.2025
0
0
Grażyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.01.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Marta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.12.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.10.2025
0
0
Łucja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.10.2025
0
0
Barbara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.09.2025
0
0
Tetiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.09.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.09.2025
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2025
0
0
Hanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.08.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.08.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.07.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0
DANUTA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
500 g
Dostawca:
ATLANTA
Marka:
PRIMO GUSTO
EAN:
5201193202034
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
500 g
Marka:
PRIMO GUSTO
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
ATLANTA
EAN:
5201193202034

Produkty z kategorii Nitki i inne do zup

5.0
z 63 opinii
MELISSA Primo Gusto Makaron Orzo Medium - w formie ryżu 500 g

MELISSA Primo Gusto

Makaron Orzo Medium - w formie ryżu

500 g
10,38 zł/kg
Cena promocyjna5,19 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-05-2029
4.9
z 68 opinii

21% taniej

LUBELLA Makaron gniazda nitki (nidi capellini) 400 g

LUBELLA

Makaron gniazda nitki (nidi capellini)

400 g
12,47 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2029
4.9
z 157 opinii
LUBELLA Makaron nitki cięte (filini) 400 g

LUBELLA

Makaron nitki cięte (filini)

400 g
9,97 zł/kg
5,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029
5.0
z 76 opinii
LUBELLA Makaron krajanka (tagliatelline) 400 g

LUBELLA

Makaron krajanka (tagliatelline)

400 g
15,72 zł/kg
Cena6,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2029
5.0
z 40 opinii
ABAK Zacierka - makaron 2-jajeczny 250 g

ABAK

Zacierka - makaron 2-jajeczny

250 g
16,36 zł/kg
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-06-2029
5.0
z 13 opinii
BARTOLINI Makaron z suszonymi warzywami dla dzieci (semolinowy) - farma BIO 250 g

BARTOLINI

Makaron z suszonymi warzywami dla dzieci (semolinowy) - farma BIO

250 g
33,56 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
5.0
z 4 opinii
SCHAR Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy 250 g

SCHAR

Makaron capelli d'angelo (nitka) bezglutenowy

250 g
39,96 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2028
4.9
z 13 opinii
LUBELLA Makaron dla dzieci Psi Patrol - alfabet do zupy 350 g

LUBELLA

Makaron dla dzieci Psi Patrol - alfabet do zupy

350 g
17,69 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2029
5.0
z 7 opinii
LUBELLA Makaron dla dzieci Psi Patrol - cyferki do zupy 350 g

LUBELLA

Makaron dla dzieci Psi Patrol - cyferki do zupy

350 g
17,69 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2029
5.0
z 6 opinii
MELISSA PASTA Kids Makaron dla dzieci - Świnka Peppa 400 g

MELISSA PASTA Kids

Makaron dla dzieci - Świnka Peppa

400 g
14,47 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-05-2029
5.0
z 7 opinii
MELISSA PASTA Kids Makaron dla dzieci - Psi Patrol (Chase) 400 g

MELISSA PASTA Kids

Makaron dla dzieci - Psi Patrol (Chase)

400 g
14,47 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-04-2029
4.7
z 3 opinii
MELISSA PASTA Kids Makaron dla dzieci - Bluey 400 g

MELISSA PASTA Kids

Makaron dla dzieci - Bluey

400 g
14,47 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-06-2029

Produkty marki PRIMO GUSTO

5.0
z 41 opinii

36% taniej

PRIMO GUSTO Oliwa z oliwek extra virgin 500 ml

PRIMO GUSTO

Oliwa z oliwek extra virgin

500 ml
56,98 zł/l
Cena promocyjna28,49 zł
44,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2027
5.0
z 33 opinii

15% taniej

PRIMO GUSTO Mąka durum do pizzy chrupiącej 500 g

PRIMO GUSTO

Mąka durum do pizzy chrupiącej

500 g
11,18 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,59 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.9
z 21 opinii
PRIMO GUSTO Tortellini z serem ricotta i szpinakiem 250 g

PRIMO GUSTO

Tortellini z serem ricotta i szpinakiem

250 g
36,36 zł/kg
Cena9,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-05-2027
5.0
z 22 opinii
PRIMO GUSTO Makaron Pappardelle - wstążka 12 mm 250 g

PRIMO GUSTO

Makaron Pappardelle - wstążka 12 mm

250 g
27,56 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2028
5.0
z 18 opinii
PRIMO GUSTO Oliwa z wytłoczyn z oliwek 1 l

PRIMO GUSTO

Oliwa z wytłoczyn z oliwek

1 l
44,49 zł/l
Cena44,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store