Ładowanie...
Zamawiam
Koszyk: 0,00

Z powodu decyzji administracyjnej wstrzymujemy sprzedaż alkoholu. Przepraszamy za wszystkie niedogodności tym spowodowane.

K2R Intensive Black Chusteczki do prania 10 szt. 1 szt

Chusteczki do prania

K2R Intensive Black Chusteczki do prania 10 szt. 1 szt
FriscoNowy, zapakowany
12,99
za 1 sztukę
EAN: 9000101345636
Dodaj do listy zakupowej
Żeby mieć dostęp do list zakupowych, musisz się zalogować.

Opis produktu

Ukryj

Chusteczki Intensive Black - innowacyjne chusteczki, które ożywiają intensywność i chronią blask czarnych i ciemnych ubrań. Cząsteczki Intensive Black przywracają intensywność ciemnych kolorów poprzez ograniczanie uszkodzeń włókien i zapobiegają ich blaknięciu i matowieniu. Dla unikalnej pielęgnacji i ochrony ciemnych ubrań. Najlepszy wynik uzyskuje się poprzez regularne stosowanie.

Innowacyjna chusteczka, która ożywia intensywność i chroni blask czarnych i ciemnych ubrań.

  • Ożywia intensywność - uszkodzenia włókien powodują utratę intensywności ich koloru. Cząsteczki Intensive Black przywracają intensywność ciemnych kolorów poprzez ograniczanie uszkodzeń włókien. 
  • Chroni kolory - chusteczka Intensive Black chroni intensywność i blask ciemnych kolorów poprzez zapobieganie ich blaknięciu i matowieniu. 
  • Prosta w użyciu - użyj chusteczki razem z Twoim ulubionym środkiem piorącym - dla unikalnej pielęgnacji i ochrony ciemnych ubrań. Składniki uwalniane z chusteczki wygładzają włókna przy każdym praniu więc najlepszy wynik uzyskuje się poprzez regularne stosowanie.

Składniki

Pokaż

Składniki

kompozycja zapachowa

enzymy

środki konserwujące: Methylisothiazolinone, Benzisothiazolinone

Przygotowywanie i przechowywanie

Pokaż

Rodzaj przechowywania

Typ: Przechowywać w temperaturze otoczenia

Przechowywanie

Przechowywać w chłodnym i suchym miejscu poza zasięgiem dzieci. Najlepiej zużyć przed upływem 3 lat od daty produkcji podanej na opakowaniu.

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia 1. Umieść pranie w bębnie pralki. Można mieszać czarne z ciemnymi ubraniami. 2. Umieść chusteczkę (chusteczki) bezpośrednio na praniu. Dodaj środek do prania i uruchom pralkę. 3. Chusteczkę (chusteczki) i ubrania wyjmij z pralki natychmiast po zakończeniu prania. Wskazówki. Zawsze postępuj zgodnie z instrukcją producenta urządzenia i zwracaj uwagę na informację z etykiety pranych ubrań. Produkty z wybielaczem mogą negatywnie wpływać na ciemne kolory. Chusteczki nie zawierają barwnika. Jeśli zdarzyło się iż kiedykolwiek mniejsze prane przedmioty przedostały się do filtra pralki (np. skarpety) umieść chusteczkę (chusteczki) w siatce na bieliznę. Skuteczności chusteczek nie można zagwarantować w przypadku odzieży o nietrwałych barwnikach. Przechowywać poza zasięgiem dzieci.

Opakowanie

Pokaż

Liczba jednostek

Liczba jednostek: 10

Rodzaj jednostki

sztuk

Liczba użyć

10

Użycie

10 chusteczek

Rodzaj opakowania

Typ: Karton

Informacje o recyklingu

Opakowanie: Nadające się do recyklingu

Język produktu

Język danychpolski
Główny język opisupolski

Języki na opakowaniu

estoński

łotewski

litewski

polski

turecki

Informacje producenta

Pokaż

Opis produktu

Chusteczki Intensive Black  - innowacyjne chusteczki, które ożywiają intensywność i chronią blask czarnych i ciemnych ubrań. Cząsteczki Intensive Black przywracają intensywność ciemnych kolorów poprzez ograniczanie uszkodzeń włókien i zapobiegają ich blaknięciu i matowieniu. Dla unikalnej pielęgnacji i ochrony ciemnych ubrań. Najlepszy wynik uzyskuje się poprzez regularne stosowanie. Innowacyjna chusteczka, która ożywia intensywność i chroni blask czarnych i ciemnych ubrań. Ożywia intensywność Uszkodzenia włókien powodują utratę intensywności ich koloru. Cząsteczki Intensive Black przywracają intensywność ciemnych kolorów poprzez ograniczanie uszkodzeń włókien. Chroni kolory Chusteczka Intensive Black chroni intensywność i blask ciemnych kolorów poprzez zapobieganie ich blaknięciu i matowieniu. Prosta w użyciu Użyj chusteczki razem z Twoim ulubionym środkiem piorącym - dla unikalnej pielęgnacji i ochrony ciemnych ubrań. Składniki uwalniane z chusteczki wygładzają włókna przy każdym praniu więc najlepszy wynik uzyskuje się poprzez regularne stosowanie.

Cechy

N°1*

intensywna czerń

intensywna pielęgnacja

ożywia intensywność ciemnych kolorów

chroni przed blaknięciem

*Źródło: wiodące instytuty badań panelowych, dane zagregowane; 2017

Marka

K2r

Marka: K2r

Marka producenta

Marka: Henkel

Produkt

Nazwa funkcjonalnaChusteczki do prania
WariantIntensive Black

Logotypy stron trzecich

Green Dot

Dane teleadresowe

Pokaż

Adres zwrotny

Henkel Polska Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa tel. 22 56 56 000 Informacja dla użytkowników i personelu medycznego: tel: 32 412 01 00 e-mail: henkel.polska@henkel.com www.henkel.pl Informacje dot. postępowania w razie wypadku: tel. 12 411 99 99

Telefon/Fax kontaktowy

225656000

324120100

124119999

Email kontaktowy

henkel.polska@henkel.com

Adres internetowy

www.henkel.pl

Adres dystrybutora

Henkel Polska Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa

Tagi:

K2R