Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Domowe porządki
Zmywanie
Zmywarki
Tabletki
Średnie 31-59 szt
LUDWIK ALL IN ONE Tabletki ekologiczne do zmywarki EKO 50 szt.
Tabletki ekologiczne do zmywarki EKO 50 szt. ALL IN ONE LUDWIK 1.000szt
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 2 opinii

LUDWIK ALL IN ONE Tabletki ekologiczne do zmywarki EKO 50 szt.

1 szt
LUDWIK

Cena0,00 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Tabletki Ludwik spełniają bardzo wysokie wymagania ekologiczne, jakościowe i zdrowotne, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym Nordic Ecolabel.

  • nowoczesna formuła – doskonałe rezultaty zmywania.
  • aktywny tlen – usuwanie osadów z kawy i herbaty.
  • odpowiednio dobrane enzymy – usuwanie białka i skrobi.
  • baking soda system – efektywne usuwanie tłuszczu i przypaleń.
  • efektywne nabłyszczanie – krystaliczny blask.
  • zmiękczanie wody – zapobieganie tworzeniu się kamienia.
  • łatwość i szybkość użycia – nie usuwaj folii rozpuszczalnej (tabletka po wyjęciu z opakowania jest gotowa do użycia).      

Cechy

efektywnie usuwają tłuszcz i przypalenia

krystaliczny blask

bez szkodliwych substancji chemicznych*

tabletki biodegradowalne

*nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych takich jak formaldehyd, reaktywne związki chloru, borany, EDTA, mikroplastiki


LUDWIK ALL IN ONE Tabletki ekologiczne do zmywarki EKO 50 szt.


Produkt wycofany
Tagi
bio

Skład i alergeny

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
2 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jerzy
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.04.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
GRUPA INCO
Marka:
LUDWIK
EAN:
5900498023435
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
LUDWIK
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
GRUPA INCO
EAN:
5900498023435

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób stosowania: Włożyć naczynia do zmywarki zgodnie z instrukcją producenta zmywarki. Nie usuwać folii ochronnej tabletki. Folia rozpuszcza się całkowicie podczas mycia. Umieścić tabletkę w dozowniku i zamknąć zmywarkę. Efektywność mycia już w 50°C. Dozowanie: 1 tabletka / 1 cykl zmywania - niezależnie od stopnia zabrudzenia i twardości wody. W przypadku bardzo twardej wody ponad 17 dh / 30fH w celu wzmocnienia skuteczności mycia zaleca się stosowanie soli ochronnej oraz płynu nabłyszczającego. Produkt nie jest rekomendowany do krótkich cykli. Jeżeli tabletka nie rozpuszcza się całkowicie, zaleca się umieszczenie jej na dnie zmywarki. Właściwe dozowanie sprzyja mniejszemu zanieczyszczeniu wody. Nie stosować do mycia ręcznie malowanej porcelany, kryształów, srebra, złota, miedzi, aluminium, wyrobów z drewna.


Przechowywanie

Przechowywać w szczelnie zamkniętym opakowaniu. Unikać przemrożenia. Data ważności: na opakowaniu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Wspólna 25, 00-519 Warszawa


Pozostałe informacje

EU Ecolabel - www.ecolabel.eu, PL/015/001


Adres producenta

GRUPA INCO S.A. ul. Wspólna 25, 00-519 Warszawa, tel. 22 711 59 00 info.produkty@inco.pl www.inco.pl, www.ludwikekologiczny.pl


A.I.S.E. Ostrzeżenia

Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Nie dotykać produktu mokrymi rękami


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Ludwik Ekologiczne tabletki All in One do zmywarek Uwaga. Działa drażniąco na oczy. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. Chronić przed dziećmi. Dokładnie umyć ręce po użyciu. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zasięgnąć porady / zgłosić się pod opiekę lekarza. Zawiera subtylizynę. Może powodować wystąpienie reakcji alergicznej. Przechowywać w suchym miejscu, niedostępnym dla dzieci.


Informacje producenta

Marka

Ludwik


Marka standaryzowana

MarkaLudwik

Podmarka

Podmarka All in one


Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

W trosce o środowisko, w którym żyjesz, stworzyliśmy innowacyjną linię wysoce skutecznych i w pełni ekologicznych produktów marki Ludwik Unikalna formuła gwarantuje wysoką skuteczność mycia. Dzięki niej naczynia po umyciu są czyste i lśniące. Ludwik Ekologiczne tabletki spełniają bardzo wysokie wymagania ekologiczne i jakościowe, co zostało potwierdzone certyfikatem ekologicznym EU Ecolabel. Skuteczność mycia potwierdzona przez niezależne certyfikowane laboratorium badawcze. - Unikalna formuła - doskonałe rezultaty zmywania - Aktywny tlen - usuwanie osadów z kawy i herbaty - Odpowiednio dobrane enzymy - usuwanie białka i skrobi - Baking Soda System - efektywne usuwanie tłuszczu i przypaleń - Efektywne nabłyszczanie - krystaliczny blask - Zmiękczanie wody - zapobieganie tworzeniu się kamienia - Łatwość i szybkość użycia - nie usuwaj folii rozpuszczalnej. Tabletka po wyjęciu z opakowania jest gotowa do użycia Przyjazne dla środowiska: Nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych takich jak formaldehyd, reaktywne związki chloru, borany, EDTA, mikroplastiki Ulegają biodegradacji Nie zawierają substancji zapachowych Opakowanie nadaje się do recyklingu


Dodatkowe informacje

Porady dotyczące oszczędzania wody, energii, emisji CO₂ i pieniędzy www.cleanright.eu

Produkty z kategorii Tabletki

4.9
z 18 opinii
LUDWIK Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 40 szt. 1 szt

LUDWIK

Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 40 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
32,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2028
4.8
z 28 opinii
BIOSTAR Tabletki sodowe do zmywarki 50 szt. 1 szt

BIOSTAR

Tabletki sodowe do zmywarki 50 szt.

1 szt
Cena36,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-09-2028

Produkty marki LUDWIK

5.0
z 314 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Cytryna 900ml 900 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Cytryna 900ml

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2029
5.0
z 246 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Mięta 900ml 900 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Mięta 900ml

900 ml
8,88 zł/l
Promocja
Cena promocyjna7,99 zł
8,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2029
4.9
z 18 opinii
LUDWIK Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 40 szt. 1 szt

LUDWIK

Tabletki do zmywarki EKOlogiczny 40 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
32,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2028
4.9
z 30 opinii
LUDWIK Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 30 szt. 1 szt

LUDWIK

Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 30 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
32,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029
4.9
z 19 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Mydło Marsylskie 1000ml

1 l
7,99 zł/l
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2029
4.8
z 25 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Cytrusy z Zieloną Herbatą 725ml 725 g

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Cytrusy z Zieloną Herbatą 725ml

725 g
12,40 zł/kg
8,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 06-07-2029
4.9
z 12 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Animal Odor Control 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Animal Odor Control 1000ml

1 l
7,99 zł/l
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2029
5.0
z 2 opinii
LUDWIK Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 95 szt. 1 szt

LUDWIK

Kapsułki do zmywarki Maxx Power Plus Lemon 95 szt.

1 szt
Cena79,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2028
4.8
z 10 opinii
LUDWIK Płyn do czyszczenia uniwersalny Baking Soda 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do czyszczenia uniwersalny Baking Soda 1000ml

1 l
7,99 zł/l
11,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,59 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-08-2029
4.9
z 22 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Podłóg Drewnianych 1000ml 1 l

LUDWIK

Płyn do mycia Podłóg Drewnianych 1000ml

1 l
8,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2029
4.9
z 45 opinii
LUDWIK Sól ochronna do zmywarki 1500g 1.5 kg

LUDWIK

Sól ochronna do zmywarki 1500g

1.5 kg
8,33 zł/kg
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2028
4.9
z 62 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Cytryna 450ml 450 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Cytryna 450ml

450 ml
11,76 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2029
4.9
z 66 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Granat z Werbeną 450ml 450 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Granat z Werbeną 450ml

450 ml
11,76 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2029
4.9
z 45 opinii
LUDWIK Płyn do mycia naczyń Mięta 450ml 450 ml

LUDWIK

Płyn do mycia naczyń Mięta 450ml

450 ml
11,76 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2029
4.9
z 33 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Szyb i Glazury z Octem Grapefruit w sprayu 600ml 600 ml

LUDWIK

Płyn do mycia Szyb i Glazury z Octem Grapefruit w sprayu 600ml

600 ml
13,82 zł/l
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2029
4.9
z 16 opinii
LUDWIK Płyn do mycia Szyb i Luster Anty Para w sprayu 600ml 600 ml

LUDWIK

Płyn do mycia Szyb i Luster Anty Para w sprayu 600ml

600 ml
13,82 zł/l
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store