Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Białko roślinne
Mielone i kostki
BEZMIĘSNY Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy
Bezmięsny gyros ziołowo czosnkowy BEZMIĘSNY 160g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 30 opinii

BEZMIĘSNY Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy

160 g
BEZMIĘSNY

Cena12,89 zł
80,56 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Bezmięsny Gyros ziołowo-czosnkowy to prawdziwa petarda. Podsmażony lub ugrillowany po prostu zwala z nóg. Możesz go dodać do pity, sałatki, burgera albo jeść bezpośrednio z paczki.            


Cechy

100 % roślinny

pyszny smak, prosty skład

aż 25,5 g białka w 100 g produktu

smaż bez dodatkowego tłuszczu

idealne na grilla i patelnię


BEZMIĘSNY Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.10.2026
Dostępne warianty
BEZMIĘSNY Bezmięsny kebab słodkie chilli
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
wegański
Lokalni Dostawcy

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1189.00 kJ
14.2%
Wartość energetyczna (kcal)
286.00 kcal
14.3%
Tłuszcz (g)
14.69 g
21.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.87 g
9.4%
Węglowodany (g)
11.60 g
4.5%
w tym cukry (g)
3.78 g
4.2%
Błonnik (g)
2.84 g
Białko (g)
25.54 g
51.1%
Sól (g)
1.76 g
29.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
80%
4
20%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Nie przypomina w smaku mięsa ale...tego oczekiwałam. Przyjemne konsystencja i aromat. Produkt uniwersalny, może być składnikiem klasycznego wrapa jak i sałatki, wege gołąbków czy badania jednogarnkowegi bądź zupy, np. węgle "flaczków". Polecam.
16.01.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2026
0
0
Żaklina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.09.2026
0
0
Julia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.09.2026
0
0
Żaklina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
18.05.2026
0
0
katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2026
0
0
zof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.05.2026
0
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.03.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
19.02.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
17.02.2026
0
0
Gabriela
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.02.2026
0
0
Mateusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
31.01.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.01.2026
0
0
Oliwia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
25.11.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
20.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.11.2025
0
0
Grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
05.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
80,56 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
160 g
Dostawca:
BVTCHER
Marka:
BEZMIĘSNY
EAN:
5907637903061
Cena za kg:
80,56 zł/kg
Waga:
160 g
Marka:
BEZMIĘSNY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BVTCHER
EAN:
5907637903061

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Rożne(Od postaci schłodzonej):

Smaż przez kilka minut na patelni, grillu lub piecz chwilę w piekarniku.


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data minimalnej trwałości jest jednocześnie numerem partii. Produkt należy spożyć w ciągu 24 godzin od otwarcia. Przechowywać w temperaturze od +2 °C do +6°C.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

24


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 2

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Flory 9/8, 00-586 Warszawa


Adres producenta

BVTCHAER sp. z o.o. ul. Flory 9/8, 00-586 Warszawa bezmiesny.pl


Informacje producenta

Marka

Bezmięsny


Marka standaryzowana

MarkaBezMięsny

Opis produktu

Ziołowo-czosnkowy Bezmięsny Gyros to doskonały dodatek do domowych wrapów, tortilli i burgerów Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.

Produkty z kategorii Mielone i kostki

4.8
z 30 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny gyros ziołowo-czosnkowy

160 g
80,56 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 14 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny kebab słodkie chilli 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny kebab słodkie chilli

160 g
80,56 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 62 opinii
DOBRA KALORIA Roślinne Kiełbaski Węgierskie 180 g

DOBRA KALORIA

Roślinne Kiełbaski Węgierskie

180 g
66,61 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
5.0
z 39 opinii
DOBRA KALORIA Roślinna Kaszanka jęczmienna 180 g

DOBRA KALORIA

Roślinna Kaszanka jęczmienna

180 g
55,50 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.6
z 12 opinii
BEYOND MEAT Beyond Mince 250 g

BEYOND MEAT

Beyond Mince

250 g
101,56 zł/kg
Cena25,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 20 opinii
VIVERA Mielone wegańskie 175 g

VIVERA

Mielone wegańskie

175 g
94,23 zł/kg
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 15 opinii
PLANTWAY Roślinny doner a la baranina 150 g

PLANTWAY

Roślinny doner a la baranina

150 g
107,93 zł/kg
Cena16,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-10-2026
4.9
z 15 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium 150 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium

150 g
95,27 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026

Produkty marki BEZMIĘSNY

5.0
z 43 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki Premium 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki Premium

160 g
83,69 zł/kg
Cena13,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
4.9
z 14 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny kebab słodkie chilli 160 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny kebab słodkie chilli

160 g
80,56 zł/kg
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 276 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna szynka czosnkowa 120 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna szynka czosnkowa

120 g
66,58 zł/kg
friscontowa cena
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.7
z 22 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Parówki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Parówki

180 g
73,83 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.9
z 16 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Serdelki 180 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Serdelki

180 g
73,83 zł/kg
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w plastrach 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w plastrach

100 g
83,90 zł/kg
Cena8,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.9
z 27 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsny Boczek w kostce. W stylu węgierskim z czosnkiem

100 g
118,90 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 37 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna Suszona 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna Suszona

100 g
93,90 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 36 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne salami 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne salami

100 g
93,90 zł/kg
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 31 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Chorizo 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Chorizo

100 g
93,90 zł/kg
friscontowa cena
Cena9,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
4.9
z 12 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Pepperoni 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Pepperoni

100 g
106,90 zł/kg
Cena10,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.9
z 38 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna mielonka z tyrolu premium 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna mielonka z tyrolu premium

100 g
107,90 zł/kg
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 32 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsna o smaku Trufli 100 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsna o smaku Trufli

100 g
142,90 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
5.0
z 8 opinii
BEZMIĘSNY Fudo blok z białka grochu 180 g

BEZMIĘSNY

Fudo blok z białka grochu

180 g
88,83 zł/kg
Cena15,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2026
4.9
z 15 opinii
BEZMIĘSNY Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium 150 g

BEZMIĘSNY

Bezmięsne Kawałki a'la Kurczak Premium

150 g
95,27 zł/kg
Cena14,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2026
4.9
z 57 opinii
BEZMIĘSNY Kabanosy klasyczne 160 g

BEZMIĘSNY

Kabanosy klasyczne

160 g
105,56 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store