Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.
Pełny asortyment
Dostawa Frisco VAN
Odkryj nowe Fa!
Poznaj nową odsłonę fascynującej świeżości! Wybierz dezodorant dla kobiet w sprayu Fa Pink Passion o odświeżającym i zniewalającym różanym zapachu, który zapewni Ci niezawodną i długotrwałą ochronę do 2 dni. Odśwież swoje ciało & umysł i pozwól swoim zmysłom odkrywać nowe zakątki świata każdego dnia.
• Z dezodorantem Fa - Poczuj świeżość jak nigdy dotąd!
• Do 48h intensywniej ochrony przed nieprzyjemnym zapachem.
• Bez soli aluminium.
• Specjalna formuła zwalcza bakterie powodujące nieprzyjemne zapachy, zapewniając skuteczną ochronę.
• Formuła wegańska przyjazna dla skóry z systemem zapobiegającym śladom na ubraniach.
• Przebadany dermatologicznie.
• do 18% mniej plastiku z nowym dozownikiem*
• Metalowy korpus w pełni nadaję się do recyklingu.
Innowacyjne produkty pielęgnacyjne Fa pobudzają zmysły i zapewniają uczucie fantastycznie miękkiej skóry. Ciesz się niezwykłą pielęgnacją połączoną z cennymi składnikami i inspirującymi zapachami.
*w porównaniu do wcześniejszego dozownika.
Dobrze wstrząśnij przed użyciem. Trzymając pojemnik pionowo, rozpylaj z odległości 15 cm od skóry.
| Typ | Przechowywać w temperaturze otoczenia |
ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa
Henkel Polska Sp. z o.o. ul. Domaniewska 41 02-672 Warszawa schwarzkopf.pl@henkel.com
| płomień | Niebezpieczeństwo |
Niebezpieczeństwo. Skrajnie łatwopalny aerozol. Pojemnik pod ciśnieniem: Ogrzanie grozi wybuchem. Przechowywać z dala od źródeł ciepła, gorących powierzchni, źródeł iskrzenia, otwartego ognia i innych źródeł zapłonu. Nie palić. Nie rozpylać nad otwartym ogniem lub innym źródłem zapłonu. Nie przekłuwać ani nie spalać, nawet po zużyciu. Chronić przed światłem słonecznym. Nie wystawiać na działanie temperatury przekraczającej 50 °C. Chronić przed dziećmi. Stosować wyłącznie w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Rozpylać krótkimi seriami. Chronić oczy.
Fa
| Marka | Fa |
Odkryj nowe Fa! Poznaj nową odsłonę fascynującej świeżości! Wybierz dezodorant dla kobiet w sprayu Fa Pink Passion o odświeżającym i zniewalającym różanym zapachu, który zapewni Ci niezawodną i długotrwałą ochronę do 2 dni. Odśwież swoje ciało & umysł i pozwól swoim zmysłom odkrywać nowe zakątki świata każdego dnia. - Z dezodorantem Fa - Poczuj świeżość jak nigdy dotąd! - Do 48h intensywniej ochrony przed nieprzyjemnym zapachem. - Bez soli aluminium. - Specjalna formuła zwalcza bakterie powodujące nieprzyjemne zapachy, zapewniając skuteczną ochronę. - Formuła wegańska przyjazna dla skóry z systemem zapobiegającym śladom na ubraniach. - Przebadany dermatologicznie. - do 18 % mniej plastiku z nowym dozownikiem* - Metalowy korpus w pełni nadaję się do recyklingu. Innowacyjne produkty pielęgnacyjne Fa pobudzają zmysły i zapewniają uczucie fantastycznie miękkiej skóry. Ciesz się niezwykłą pielęgnacją połączoną z cennymi składnikami i inspirującymi zapachami. *w porównaniu do wcześniejszego dozownika.
www.fa.com
Nazwa funkcjonalnaDezodorant
WariantPink Passion
Towarzystwo Wegańskie
Pomidory malinowe 3-4szt.
Cukinia zielona 2-3 szt.
Woda mineralna niegazowana
Niegazowany woda źródlana
Olej rzepakowy z pierwszego tłoczenia
Sałata rzymska mini 2-3 szt
Serek homogenizowany o smaku waniliowym
Pomidory drobno krojone (bez skórki)
Sałata lodowa
Mięso mielone wołowe
Włoszczyzna
Por
Papryka żółta 1-2 szt.
Borówka amerykańska opakowanie
Limonka 1szt.
Sok 100% Pomarańcza
Passata (przecier pomidorowy)
Kalafior
Mocny Gaz Woda źródlana
Kabanosy drobiowe bezglutenowe
Sok 100% Jabłko
Mąka pszenna tortowa (typ 450)
Parówki Dobrusie 100% mięsa bez konserwantów
Tortilla wieloziarnista - 25 cm (4 szt.)
Woda mineralna gazowana
Woda mineralna delikatnie gazowana
Cytryny BIO
Parówki Dobre
Sok 100% Multiwitamina
Ogórki konserwowe
Ciastka z czekoladą
Sok 100% pomarańcza PET
Kabanosy wieprzowe bezglutenowe
Serek homogenizowany z laską wanilii
Paluszki serowe
Buraki 4-6 szt.
Tradycyjne irlandzkie masło naturalne
Klasyczne
Biszkopty
Serek śmietankowy Łaciaty naturalny
Boczek wędzony - plastry
Sznycle z piersi indyka Premium
Maślanka Mrągowska naturalna
Dezodorant w sprayu o odświeżającym zapachu
Żel pod prysznic o zapachu arbuza i ylang ylang
Żel pod prysznic o zapachu jagód z prebiotykiem
Żel pod prysznic Passionfruit Feel Refreshed o zapachu marakui