Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
FINISH Powerball Tabletki do zmywarek 0% Zero 40 szt.
Tabletki do zmywarek 0% Zero 40 szt. Powerball FINISH 1.000szt
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

FINISH Powerball Tabletki do zmywarek 0% Zero 40 szt.

1 szt
FINISH

Cena0,00 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Finish Zero

•    0% kompozycji zapachowych, dodanych fosforanów i dodanych konserwantów
•    Skuteczny w usuwaniu zabrudzeń
•    100% mocy czyszczenia Finish**
•    Samorozpuszczalna folia na tabletce
•    Szczelna, zamykana torba
•    Opakowanie nadające się do recyklingu

Finish Powerball All in 1 Max 0% poradzi sobie z każdym wyzwaniem.
Finish Powerball All in 1 Max 0% wykorzystuje 100% mocy czyszczącej tabletki All in 1 Max**, przy czym nie zawiera kompozycji zapachowej ani dodanych fosforanów i konserwantów*** Jego opakowanie nadaje się do recyklingu, należy je wyrzucić do odpowiednio oznakowanego pojemnika do segregacji.

Formula Finish 0% oparta jest na cytrynianach – związkach pochodzenia roślinnego i nie zawiera:
•    dodanych fosforanów
•    kompozycji zapachowych
•    konserwantów
•    BTA/TTA
Każdy składnik formuły został sprawdzony pod kątem zawartości alergenów i uzyskał międzynarodowy certyfikat, przyznawany w Szwecji - ALLERGY CERTIFIED
Nowe, w pełni podlegające recyclingowi opakowanie odzwierciedla zielony charakter produktu.

Finish 0% dzięki znanej formule Finish Powerball usuwa nawet trudne zabrudzenia, uporczywe plamy tłuszczu i osady z kawy i herbaty pozostawiając tylko czystość i blask.

100% doskonałej czystości nawet bez kompozycji zapachowej ani dodanych fosforanów i konserwantów!
Solidny i powtórnie zamykany woreczek pomaga chronić tabletki przed wilgocią, a dzięki elastycznemu opakowaniu mieści się również w niewielkiej ilości miejsca do przechowywania.

Dla pełnej mocy zmywarki i 100% czystości rekomendujemy dodatki Finish.
- Sól dla zmiękczania twardej wody i redukcji kamienia
- Płyn nabłyszczający dla szybszego schnięcia i połysku
- Odświeżacz dla zachowania przyjemnego zapachu
- Płyn do czyszenia zmywarki dla higienicznej czystości i ochrony filtrów

SPOSÓB UŻYCIA: TRZYMAJ TABLETKĘ TYLKO SUCHYMI DŁOŃMI!
Gdzie wkładać tabletki do zmywarki?
Dla najlepszych rezultatów do każdego zmywania bez względu na rodzaj zabrudzenia dla wszystkich twardości wody umieść jedną tabletkę w suchym dozowniku. Nie zdejmuj folii z kostki do zmywarki. Jeśli tabletka nie mieści się w dozowniku, skontaktuj się z producentem zmywarek lub sprawdź instrukcję. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów w krótkich cyklach, umieść tabletkę Finish 0% na dnie zmywarki koło filtra. Zawsze zamknij torbę po użyciu. Chroń produkt przed wysokimi temperaturami i wilgocią. Funkcja soli jest skuteczna w wodzie o niskim i średnim stopniu twardości do 21°dh/26°e. W przypadku twardej wody możesz wzmocnić działanie dodatkowo używając soli Finish do zmywarek. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów korzystaj z programów: 50/55°C lub Auto. Produkt bezpieczny dla szamb. Opakowanie nadaje się do recyklingu tylko po całkowitym opróżnieniu! Produkt nie chroni przed uszkodzeniami mechanicznymi oraz nie odnawia uszkodzonych naczyń.


Cechy

bez: kompozycji zapachowych i celowo dodanych fosforanów i konserwantów*

*Bez celowo dodanych konserwantów i fosforanów


FINISH Powerball Tabletki do zmywarek 0% Zero 40 szt.


Produkt wycofany

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1 szt
Dostawca:
RB (Hygiene Home)
Marka:
FINISH
EAN:
5900627092424
Cena za kg:
Waga:
1 szt
Marka:
FINISH
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
RB (Hygiene Home)
EAN:
5900627092424

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia: Trzymaj tabletkę tylko suchymi dłońmi. Nie zdejmuj folii z tabletki, ani nie przecinaj. Rozpuszcza się całkowicie podczas mycia. Do każdego zmywania umieść jedną tabletkę w suchym dozowniku. Nie umieszczaj w koszyku na sztućce. W celu osiągnięcia najlepszych rezultatów i zminimalizowania zużycia wody i energii korzystaj z programów eco lub auto. Produkt bezpieczny dla szamb. W celu ochrony jakości tabletek Finish Power 0 %, zawsze zamykaj opakowanie po użyciu i przechowuj z dala od ciepła i wilgoci. Funkcja soli jest skuteczna w wodzie o niskim, średnim i wysokim stopniu twardości do 26ºe (21°dH). W przypadku wody bardzo twardej należy użyć soli Finish do zmywarek. Płyn nabłyszczający Finish jest polecany dla najlepszych efektów schnięcia. Zamknij po użyciu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki


Pozostałe informacje

EU Ecolabel - www.ecolabel.eu, DK/015/007


Adres dystrybutora

RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o., ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki Infolinia: 22 541 91 15 (od 9 do 17)


A.I.S.E. Ostrzeżenia

Szczelnie zamykać torebkę

Nie połykać. W razie połknięcia skontaktować się z lekarzem.

Przechowywać poza zasięgiem dzieci

Unikać kontaktu z oczami. W razie kontaktu dokładnie przemyć oczy wodą

Nie dotykać produktu mokrymi rękami


Regulacje CLP

wykrzyknikUwaga

Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Finish Powerball Power 0 %. Tabletki do mycia naczyń w zmywarce. UWAGA. Działa drażniąco na oczy. Chronić przed dziećmi. W razie konieczności zasięgnięcia porady lekarza, należy pokazać pojemnik lub etykietę. W PRZYPADKU DOSTANIA SIĘ DO OCZU: Ostrożnie płukać wodą przez kilka minut. Wyjąć soczewki kontaktowe, jeżeli są i można je łatwo usunąć. Nadal płukać. W przypadku utrzymywania się działania drażniącego na oczy: Zgłosić się pod opiekę lekarza.


Nazwa i adres producenta

RB (Hygiene Home) Poland Sp. z o.o. ; ul. Okunin 1,05-100 Nowy Dwór Mazowiecki ; consumercare@reckitt.com ; 22 211 26 94

Informacje producenta

Marka

Finish


Marka standaryzowana

MarkaFinish

Logotypy stron trzecich

Cleanright.eu

Green Dot

Wstęga Möbiusa


Opis produktu

• 0% kompozycji zapachowych, dodanych fosforanów i dodanych konserwantów • Skuteczny - usuwa nawet uporczywe zabrudzenia • 100% mocy czyszczenia Finish** • Samorozpuszczalna folia na tabletce • Szczelna, zamykana torba • Opakowanie nadające się do recyklingu Finish Powerball All in 1 Max 0% poradzi sobie z każdym wyzwaniem. Finish Powerball All in 1 Max 0% wykorzystuje 100% mocy czyszczącej tabletki All in 1 Max**, przy czym nie zawiera kompozycji zapachowej ani dodanych fosforanów i konserwantów*** Jego opakowanie nadaje się do recyklingu, należy je wyrzucić do odpowiednio oznakowanego pojemnika do segregacji. Formula Finish 0% oparta jest na cytrynianach – związkach pochodzenia roślinnego i nie zawiera: • dodanych fosforanów • kompozycji zapachowych • konserwantów • BTA/TTA Każdy składnik formuły został sprawdzony pod kątem zawartości alergenów i uzyskał międzynarodowy certyfikat, przyznawany w Szwecji - ALLERGY CERTIFIED Nowe, w pełni podlegające recyclingowi opakowanie odzwierciedla ekologiczny charakter produktu. Finish 0% dzięki znanej formule Finish Powerball usuwa nawet najtrudniejsze zabrudzenia, uporczywe plamy tłuszczu i osady z kawy i herbaty pozostawiając tylko czystość i blask. 100% doskonałej czystości nawet bez kompozycji zapachowej ani dodanych fosforanów i konserwantów! Solidny i powtórnie zamykany woreczek pomaga chronić tabletki przed wilgocią, a dzięki elastycznemu opakowaniu mieści się również w niewielkiej ilości miejsca do przechowywania. Dla pełnej mocy zmywarki i 100% czystości rekomendujemy dodatki Finish. - Sól dla zmiękczania twardej wody i redukcji kamienia - Płyn nabłyszczający dla szybszego schnięcia i połysku - Odświeżacz dla zachowania przyjemnego zapachu - Płyn do czyszenia zmywarki dla higienicznej czystości i ochrony filtrów


Dodatkowe informacje

Rekomendowany przez Beko, Bosh, Gaggenau, Gorenje, Neff, Siemens, Smeg Nie opłukuj naczyń i oszczędzaj cenną wodę. Pozwól Twojej zmywarce i skutecznej formule Finish Powerball Power 0 % zadbać o Twoje naczynia. Nasze zobowiązanie wobec przyszłości: Finish jako marka, która zobowiązuje się do ochrony zasobów wodnych, przyczynia się do zminimalizowania negatywnego wpływu produktów i opakowań na środowisko. www.cleanright.eu

Produkty z kategorii

4.8
z 7273 opinii

20% taniej

FRISCO FRESH Marchew luz (800g-1200g) 750 g

FRISCO FRESH

Marchew luz (800g-1200g)

~750 g
2,65 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna1,99 zł
2,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 4150 opinii

21% taniej

FRISCO FRESH Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Cytryny drobne 5-7 szt (400g-600g)

~500 g
10,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
6,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 2596 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g) 250 g

FRISCO FRESH

Papryka czerwona 1 szt. (200g-300g)

~250 g
13,96 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,49 zł
4,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 367 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,74 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 986 opinii

18% taniej

FRISCO FRESH Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Ziemniaki bataty słodkie 2-5 szt (800g-1200g)

~1 kg
9,49 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,49 zł
11,59 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 341 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Marakuja ciemna 45 g

FRISCO FRESH

Marakuja ciemna

45 g
59,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 235 opinii
ROLNIK Koncentrat pomidorowy 30% 190 ml

ROLNIK

Koncentrat pomidorowy 30%

190 ml
10,47 zł/l
1,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 09-05-2028
4.7
z 1982 opinii

16% taniej

FRISCO FRESH Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g) 500 g

FRISCO FRESH

Pomidory śliwkowe (rzymskie) czerwone (400g-600g)

~500 g
11,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
7,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 208 opinii

28% taniej

PROSTE HISTORIE Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe 750 g

PROSTE HISTORIE

Frytki karbowane do piekarnika bezglutenowe

750 g
9,32 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,99 zł
9,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 258 opinii
CLEANIC Pure Effect Patyczki higieniczne 100 szt. 1 szt

CLEANIC Pure Effect

Patyczki higieniczne 100 szt.

1 szt
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-09-2031
5.0
z 154 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 315 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 5 l

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

5 l
1,32 zł/l
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2027
5.0
z 64 opinii
SANTE Soczewica czerwona 350 g

SANTE

Soczewica czerwona

350 g
14,26 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-06-2028
4.9
z 166 opinii
ŁUKÓW Polędwiczka wieprzowa (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Polędwiczka wieprzowa (400g-600g)

~500 g
35,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna17,99 zł
20,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 5 dniPrzydatny ok. 5 dni
5.0
z 414 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

9 l
1,33 zł/l
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-12-2027
4.9
z 86 opinii
SOKOŁÓW Szynka Jak u dziadka 100 g

SOKOŁÓW

Szynka Jak u dziadka

100 g
79,90 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.8
z 179 opinii
ŁUKÓW Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g) 500 g

ŁUKÓW

Mięso z udźca wołowego na gulasz (400g-600g)

~500 g
59,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna29,99 zł
33,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 9 dniPrzydatny ok. 9 dni
4.9
z 91 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz 9 l

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna Mocniejszy Gaz

9 l
1,13 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
19,14 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 569 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy drobiowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy drobiowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2027
4.9
z 71 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Mocny Gaz Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Mocny Gaz Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-05-2027
4.9
z 78 opinii
ŻYWIEC ZDRÓJ Niegazowany Woda źródlana 500 ml

ŻYWIEC ZDRÓJ

Niegazowany Woda źródlana

500 ml
3,18 zł/l
1,53 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,29 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2027
5.0
z 3 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z granolą z maliną i białą czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
5.0
z 32 opinii
ARLA Protein Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy) 200 g

ARLA Protein

Pudding proteinowy o smaku czekoladowym (bez laktozy)

200 g
29,95 zł/kg
Cena promocyjna5,99 zł
6,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
5.0
z 53 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana

600 ml
2,82 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
4.9
z 428 opinii
TARCZYŃSKI Exclusive Kabanosy wieprzowe bezglutenowe 105 g

TARCZYŃSKI Exclusive

Kabanosy wieprzowe bezglutenowe

105 g
57,05 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
6,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2027
5.0
z 196 opinii
ALPRO Barista Napój owsiany 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiany

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 293 opinii

17% taniej

FOXY Mega Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt. 1 szt

FOXY Mega

Papier toaletowy 3 warstwowy 4 szt.

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
10,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2031
4.9
z 32 opinii
PRIMAVERA Naturalna woda źródlana niegazowana 1 l

PRIMAVERA

Naturalna woda źródlana niegazowana

1 l
1,59 zł/l
1,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2028
5.0
z 227 opinii
RODOWITA Woda mineralna delikatnie gazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna delikatnie gazowana

9 l
1,33 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2027
5.0
z 178 opinii
ŁACIATE Mleko świeże bez laktozy 2,0% 1 l

ŁACIATE

Mleko świeże bez laktozy 2,0%

1 l
5,49 zł/l
Promocja
Cena promocyjna5,49 zł
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-10-2026
4.9
z 384 opinii

26% taniej

REGINA Super Long Najdłuższy ręcznik papierowy 1 szt

REGINA Super Long

Najdłuższy ręcznik papierowy

1 szt
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
12,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 29-07-2031
5.0
z 125 opinii
ALPRO Barista Napój kokosowo-sojowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój kokosowo-sojowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 14-06-2027
5.0
z 34 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Sport Naturalna woda mineralna niegazowana 750 ml

NAŁĘCZOWIANKA Sport

Naturalna woda mineralna niegazowana

750 ml
2,92 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,99 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 4 opinii
FANTASIA Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą 100 g

FANTASIA

Jogurt grecki z orzechami bananem i mleczną czekoladą

100 g
20,90 zł/kg
2,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,45 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2026
4.9
z 47 opinii
JAN NIEZBĘDNY Rękawiczki nitrylowe M 50 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY

Rękawiczki nitrylowe M 50 szt.

1 szt
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
29,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2031
5.0
z 177 opinii
RODOWITA Woda mineralna gazowana 9 l

RODOWITA

Woda mineralna gazowana

9 l
1,33 zł/l
11,94 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
14,34 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-08-2027
4.9
z 263 opinii

24% taniej

FRISCO FRESH Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g) 150 g

FRISCO FRESH

Papryka pepperoni czerwona 5-7 szt. (120g-180g)

~150 g
45,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,79 zł
8,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
NAŁĘCZOWIANKA Naturalna woda mineralna niegazowana 500 ml

NAŁĘCZOWIANKA

Naturalna woda mineralna niegazowana

500 ml
3,18 zł/l
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,09 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 97 opinii

18% taniej

BIG NATURE Sól himalajska różowa drobna XXL 600 g

BIG NATURE

Sól himalajska różowa drobna XXL

600 g
7,48 zł/kg
Cena promocyjna4,49 zł
5,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 31-05-2030
4.9
z 603 opinii
DOLINA DOBRA Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa 200 g

DOLINA DOBRA

Śląskie kiełbaski śniadaniowe 100% mięsa

200 g
44,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,99 zł
9,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2026
4.9
z 17 opinii
PRIMAVERA Woda źródlana niegazowana 500 ml

PRIMAVERA

Woda źródlana niegazowana

500 ml
2,58 zł/l
1,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,59 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-01-2028
4.6
z 16 opinii

41% taniej

HEBAR Chipsy jabłkowe 50 g

HEBAR

Chipsy jabłkowe

50 g
99,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
8,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 678 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 2%

500 ml
4,58 zł/l
2,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.8
z 1600 opinii

23% taniej

FRISCO FRESH Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g) 650 g

FRISCO FRESH

Cebula czerwona 3-7 szt. (520g-780g)

~650 g
4,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,69 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 160 opinii
JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack Worki na śmieci 60l 20 szt. 1 szt

JAN NIEZBĘDNY Easy-Pack

Worki na śmieci 60l 20 szt.

1 szt
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2031
4.9
z 123 opinii

17% taniej

FROSTA Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię w stylu Azjatyckim

400 g
17,47 zł/kg
Cena promocyjna6,99 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
4.9
z 176 opinii
FROSTA Warzywa na patelnię Italian style mix 400 g

FROSTA

Warzywa na patelnię Italian style mix

400 g
19,30 zł/kg
Cena promocyjna7,72 zł
8,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-11-2027
4.8
z 31 opinii

17% taniej

EHRMANN HIGH PROTEIN Pudding proteinowy czekoladowy 200 g

EHRMANN HIGH PROTEIN

Pudding proteinowy czekoladowy

200 g
27,45 zł/kg
Cena promocyjna5,49 zł
6,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 26-12-2026
4.9
z 100 opinii
ALPRO Barista Napój migdałowy 750 ml

ALPRO Barista

Napój migdałowy

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2027
4.9
z 2045 opinii

17% taniej

FRISCO FRESH Por 250 g

FRISCO FRESH

Por

250 g
11,56 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,89 zł
3,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.8
z 532 opinii
ŁUKÓW Mięso mielone wieprzowo-wołowe 400 g

ŁUKÓW

Mięso mielone wieprzowo-wołowe

400 g
28,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,49 zł
12,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny ok. 6 dniPrzydatny ok. 6 dni
4.9
z 53 opinii

39% taniej

ALASKA Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe 18 g

ALASKA

Rurki kukurydziane nadziewane mlecznym kremem - bezglutenowe

18 g
43,89 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna0,79 zł
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-05-2027
4.8
z 1732 opinii

43% taniej

FRISCO FRESH Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g) 1 kg

FRISCO FRESH

Gruszka Konferencja 3-5 szt. (800g-1200g)

~1 kg
8,69 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
8,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
RODOWITA Woda mineralna niegazowana sport 600 ml

RODOWITA

Woda mineralna niegazowana sport

600 ml
2,98 zł/l
1,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,19 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-02-2028
4.9
z 60 opinii
KUBUŚ Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru) 100 g

KUBUŚ

Mus truskawkowo-marchewkowo-jabłkowo-bananowy (bez dodatku cukru)

100 g
28,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,85 zł
3,09 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 465 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

500 ml
4,38 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.9
z 81 opinii
APETINA Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr 125 g

APETINA

Serek kremowy z jogurtem typu islandzkiego Skyr

125 g
39,92 zł/kg
5,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
5,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 26-04-2027
5.0
z 56 opinii
SKARB ŻYCIA MUSZYNA Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana 9 l

SKARB ŻYCIA MUSZYNA

Naturalna woda mineralna wysokozmineralizowana niegazowana

9 l
1,19 zł/l
10,74 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,54 zł
cena za 1 szt.
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-03-2027
4.9
z 88 opinii
ALPRO Barista Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym 750 ml

ALPRO Barista

Napój owsiano - sojowy o smaku karmelowym

750 ml
9,32 zł/l
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
9,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2027
5.0
z 55 opinii
BIO PLANET Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy 500 g

BIO PLANET

Ryż jaśminowy biały BIO bezglutenowy

500 g
17,78 zł/kg
11,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
12,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2027

Produkty marki FINISH

4.9
z 71 opinii
FINISH Płyn do czyszczenia zmywarki Lemon 250ml 250 ml

FINISH

Płyn do czyszczenia zmywarki Lemon 250ml

250 ml
51,96 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-05-2028
4.9
z 98 opinii
FINISH Sól ochronna do zmywarki 1500g 1.5 kg

FINISH

Sól ochronna do zmywarki 1500g

1.5 kg
8,66 zł/kg
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,69 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2028
5.0
z 39 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 400ml 400 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Lemon 400ml

400 ml
32,48 zł/l
13,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
16,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2027
5.0
z 7 opinii
FINISH Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX 0% 900ml 900 ml

FINISH

Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX 0% 900ml

900 ml
43,32 zł/l
38,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
54,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
FINISH Płyn do czyszczenia zmywarki Regular 250ml 250 ml

FINISH

Płyn do czyszczenia zmywarki Regular 250ml

250 ml
64,36 zł/l
Cena16,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028
4.9
z 36 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 60 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 60 szt.

1 szt
Cena57,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-09-2028
4.9
z 73 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 100 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Quantum Lemon 100 szt.

1 szt
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
4.9
z 19 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 400ml 400 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 400ml

400 ml
48,22 zł/l
Cena19,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-01-2028
4.9
z 41 opinii
FINISH Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 800ml 800 ml

FINISH

Płyn Nabłyszczający do zmywarki Regular 800ml

800 ml
31,99 zł/l
Cena25,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027
5.0
z 21 opinii
FINISH Odświeżacz Deo do zmywarki Cytryna i Limonka 1x4ml 1 szt

FINISH

Odświeżacz Deo do zmywarki Cytryna i Limonka 1x4ml

1 szt
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2028
4.9
z 32 opinii
FINISH Kapsułki do czyszczenia zmywarki 3 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do czyszczenia zmywarki 3 szt.

1 szt
Cena16,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2028
5.0
z 20 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 40 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Lemon 40 szt.

1 szt
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-08-2027
5.0
z 7 opinii
FINISH Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX Lemon 900ml 900 ml

FINISH

Żel do mycia naczyń w zmywarce MAX Lemon 900ml

900 ml
50,54 zł/l
Cena45,49 zł
Do koszyka
Nowość
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh

1 szt
Cena99,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2030
5.0
z 5 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 45 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Fresh 45 szt.

1 szt
Cena75,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
5.0
z 2 opinii
FINISH Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Lemon 45 szt. 1 szt

FINISH

Kapsułki do zmywarki Ultimate Plus Lemon 45 szt.

1 szt
Cena75,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store