Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dania gotowe
Dania i zupy instant
Dania z makaronem
WINIARY Street Food Nudle smak słodkie chili
Nudle smak słodkie chili Street Food WINIARY 75g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 15 opinii

WINIARY Street Food Nudle smak słodkie chili

75 g
WINIARY

Cena6,19 zł
82,53 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

WINIARY Streetfood Nudle to nowość dla miłośników azjatyckich smaków! To kompozycja smaków i aromatów inspirowana kuchnią orientalną, która pozwoli Ci przenieść się w odległe rejony Azji. 

WINIARY Streetfood Nudle smak Słodkie chili to makaron typu nudle w gęstym sosie na bazie warzyw i aromatycznych przypraw. Danie przygotujesz w prodty i szybki sposób bezpośrednio w kubeczku.


WINIARY Streetfood Nudle to:

- gęsty sos, który sprawia, że Nudle to danie, a nie zupka chińska

- autentyczne smaki i aromaty inspirowane kuchnią orientalną

- wygodny kubeczek, w którym przyrządzisz danie

- prosty i szybki sposób przygotowania


WINIARY Street Food Nudle smak słodkie chili


Produkt dostępny
Data przydatności: 28.02.2027
Dostępne warianty
WINIARY Street Food Nudle smak klasyczny teriayki
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
487.00 kJ
5.8%
Wartość energetyczna (kcal)
116.00 kcal
5.8%
Tłuszcz (g)
4.80 g
6.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.40 g
2.0%
Węglowodany (g)
16.00 g
6.2%
w tym cukry (g)
2.80 g
3.1%
Błonnik (g)
0.70 g
Białko (g)
2.00 g
4.0%
Sól (g)
0.60 g
10.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
15 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Dagmara
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Kamil
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2026
0
0
iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.02.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.11.2025
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.10.2025
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.09.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2025
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.07.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.07.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.07.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.06.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.06.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.06.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.04.2025
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
82,53 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
75 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
WINIARY
EAN:
7613039253045
Cena za kg:
82,53 zł/kg
Waga:
75 g
Marka:
WINIARY
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
7613039253045

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób przyrządzenia: 1. Otwórz wieczko i dodaj zawartość obu saszetek. 2. Zalej wrzącą wodą do poziomu linii wewnątrz kubka, zaczekaj 1 minutę. 3. Wymieszaj dokładnie widelcem i odstaw na 4 minuty. Smacznego!


Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed końcem: Patrz na spodzie opakowania. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Domaniewska 32 02-672 Warszawa


Pozostałe informacje

Właścicielem znaku towarowego jest Société des Produits Nestlé S.A.


Adres producenta

Nestlé Polska S.A., ul. Domaniewska 32, 02-672 Warszawa Porozmawiajmy: 800 174 902 www.winiary.pl


Informacje producenta

Marka

Winiary


Marka standaryzowana

MarkaWiniary

Podmarka

Podmarka Saucy Noodles


Opis produktu

WINIARY Saucy Noodles o smaku Sweet Chili zabiorą Cię w podróż do świata azjatyckiej kuchni. Zafunduj sobie prawdziwą ucztę smaków, rozkoszując się pysznymi nudlami w gęstym, słodko-pikantnym sosie. Typowy dla orientalnych dań smak nadają wyraziste przyprawy. Saucy Noodles Sweet Chili to doskonały wybór na szybki i łatwy lunch, gdy chcesz zjeść coś smacznego w kilka minut. Idealne do zabrania ze sobą na wycieczkę, na uczelnię lub do pracy. Dzięki wygodnej formie i prostocie przygotowania, danie instant WINIARY to świetne rozwiązanie na każdą okazję, szczególnie gdy zależy Ci na czasie lub komforcie! WINIARY Saucy Noodles o smaku Sweet Chili to: • Gęsty, aromatyczny, słodko-pikantny sos. • Smaki i zapachy inspirowane kuchnią azjatycką. • Błyskawiczne i łatwe danie, które przygotujesz prosto w kubeczku. • Posiłek idealny na każdą okazję. Spróbuj Saucy Noodles WINIARY danie w kubku, jeśli lubisz azjatyckie dania w ostro-słodkim wydaniu.

Produkty z kategorii Dania z makaronem

4.0
z 1 opinii
NAMDONG Nudle o sm. kurczaka 120 g

NAMDONG

Nudle o sm. kurczaka

120 g
60,67 zł/kg
Frisco poleca
Cena7,28 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 54 opinii
VIFON Zupa błyskawiczna o smaku kurczaka curry (ostra) 70 g

VIFON

Zupa błyskawiczna o smaku kurczaka curry (ostra)

70 g
45,57 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 81 opinii
KNORR Nudle Ser w ziołach 61 g

KNORR Nudle

Ser w ziołach

61 g
55,57 zł/kg
Cena3,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.8
z 35 opinii
AMINO Zupa kurkowa po podlasku (z prażoną cebulką i szczypiorkiem) 61 g

AMINO

Zupa kurkowa po podlasku (z prażoną cebulką i szczypiorkiem)

61 g
58,85 zł/kg
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 16 opinii
OYAKATA Danie instant z sosem w stylu japoński klasyczny 93 g

OYAKATA

Danie instant z sosem w stylu japoński klasyczny

93 g
70,86 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 4 opinii
OYAKATA Danie instant z sosem w stylu japońska wołowina o smaku wasabi 93 g

OYAKATA

Danie instant z sosem w stylu japońska wołowina o smaku wasabi

93 g
70,86 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 6 opinii
OYAKATA Danie instant z sosem w stylu japoński kurczak teriyaki 96 g

OYAKATA

Danie instant z sosem w stylu japoński kurczak teriyaki

96 g
68,65 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 28 opinii
KNORR Gorący Kubek 4 sery z grzankami 17 g

KNORR Gorący Kubek

4 sery z grzankami

17 g
152,35 zł/kg
Cena2,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 19 opinii
KNORR Nudle Pieczony kurczak 61 g

KNORR Nudle

Pieczony kurczak

61 g
65,41 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.5
z 21 opinii
GOONG Ramen - danie instant z makaronem 90 g

GOONG

Ramen - danie instant z makaronem

90 g
99,89 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-10-2027
4.9
z 15 opinii
GOONG Pad Thai - danie instant z makaronem 90 g

GOONG

Pad Thai - danie instant z makaronem

90 g
99,89 zł/kg
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-09-2027
4.8
z 20 opinii
WINIARY Street Food Nudle smak klasyczny teriayki 75 g

WINIARY Street Food

Nudle smak klasyczny teriayki

75 g
82,53 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 15 opinii
WINIARY Street Food Nudle smak słodkie chili 75 g

WINIARY Street Food

Nudle smak słodkie chili

75 g
82,53 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.5
z 14 opinii
WINIARY Street Food Nudle smak sezamowy kurczak 75 g

WINIARY Street Food

Nudle smak sezamowy kurczak

75 g
82,53 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 1 opinii
NAMDONG Nudle o sm. wołowiny 120 g

NAMDONG

Nudle o sm. wołowiny

120 g
62,42 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 1 opinii
NAMDONG Nudle o sm. kimchi 120 g

NAMDONG

Nudle o sm. kimchi

120 g
60,75 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
WINIARY Nudle Pad Thai 93 g

WINIARY

Nudle Pad Thai

93 g
69,78 zł/kg
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 7 opinii
KNORR Makaron cheese&bacon w kubku 71 g

KNORR

Makaron cheese&bacon w kubku

71 g
112,54 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 2 opinii
KOREAN STREET Topokki (kluski ryżowe) słodko-ostre 163 g

KOREAN STREET

Topokki (kluski ryżowe) słodko-ostre

163 g
104,85 zł/kg
Cena17,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-09-2027
4.0
z 1 opinii
SACLA Makaron tagliatelle z sosem truflowym 1 szt

SACLA

Makaron tagliatelle z sosem truflowym

1 szt
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
5.0
z 5 opinii
WINIARY Spaghetti bolognese 61 g

WINIARY

Spaghetti bolognese

61 g
114,59 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 37 opinii
WINIARY Street Food Smażone nudle o smaku teriyaki 130 g

WINIARY Street Food

Smażone nudle o smaku teriyaki

130 g
112,23 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 5 opinii
WINIARY Spaghetti po neapolitańsku 57 g

WINIARY

Spaghetti po neapolitańsku

57 g
112,11 zł/kg
Cena6,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 13 opinii
WINIARY Street Food Smażone nudle o smaku kurczaka 121 g

WINIARY Street Food

Smażone nudle o smaku kurczaka

121 g
120,58 zł/kg
Cena14,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 12 opinii
KNORR Makaron 4 sery w kubku 66 g

KNORR

Makaron 4 sery w kubku

66 g
121,06 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 12 opinii
KNORR Makaron carbonara w kubku 55 g

KNORR

Makaron carbonara w kubku

55 g
145,27 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
NAMDONG Danie nudle o sm. kimchi 83 g

NAMDONG

Danie nudle o sm. kimchi

83 g
95,06 zł/kg
Cena7,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027
NAMDONG Danie nudle o sm. wołowiny 83 g

NAMDONG

Danie nudle o sm. wołowiny

83 g
99,88 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 3 opinii
WINIARY Street Food Smażone nudle o smaku kaczki 119 g

WINIARY Street Food

Smażone nudle o smaku kaczki

119 g
99,92 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.8
z 4 opinii
SACLA Makaron tagliatelle z pesto bazyliowym 80 g

SACLA

Makaron tagliatelle z pesto bazyliowym

80 g
146,13 zł/kg
Cena11,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027

Produkty marki WINIARY

4.9
z 226 opinii
WINIARY Majonez lekki 300 ml

WINIARY

Majonez lekki

300 ml
24,63 zł/l
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2027
5.0
z 208 opinii
WINIARY Bulion warzywny 160 g

WINIARY

Bulion warzywny

160 g
41,81 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 192 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 93 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 62 opinii
WINIARY Bulion wołowy 160 g

WINIARY

Bulion wołowy

160 g
41,81 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 121 opinii
WINIARY Barszcz biały (na 4 porcje) 66 g

WINIARY

Barszcz biały (na 4 porcje)

66 g
42,27 zł/kg
3,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 35 opinii
WINIARY Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy 38 g

WINIARY

Budyń o smaku czekoladowym (bez cukru) bezglutenowy

38 g
35,53 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy 35 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (bez cukru) bezglutenowy

35 g
38,57 zł/kg
1,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 32 opinii
WINIARY Bulion warzywny (6 kostek) 60 g

WINIARY

Bulion warzywny (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
5.0
z 51 opinii
WINIARY Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku waniliowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,29 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 38 opinii
WINIARY Rosół wołowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół wołowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 2 opinii
WINIARY Budyń Blueberry Muffin (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Blueberry Muffin (bez cukru)

35 g
42,57 zł/kg
1,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
1,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 46 opinii
WINIARY Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy 60 g

WINIARY

Budyń o smaku śmietankowym (z cukrem) bezglutenowy

60 g
29,17 zł/kg
1,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,19 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 17 opinii
WINIARY Budyń Pistacja-Malina (bez cukru) 35 g

WINIARY

Budyń Pistacja-Malina (bez cukru)

35 g
50,00 zł/kg
2,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
2,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2027

15% taniej

WINIARY Sos mayo ketchup 200 ml

WINIARY

Sos mayo ketchup

200 ml
27,45 zł/l
Cena promocyjna5,49 zł
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store