Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kosmetyki i higiena osobista
Mydła
Z dozownikiem
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczne mydło w płynie z ekstraktem z koziego mleka
Hipoalergiczne mydło w płynie – Biały Jeleń jest wzbogacone kozim mlekiem. Do skóry z problemami.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 34 opinii

BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczne mydło w płynie z ekstraktem z koziego mleka

500 ml
BIAŁY JELEŃ

Cena16,69 zł
33,38 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Hipoalergiczne mydło w płynie Biały Jeleń z kozim mlekiem łagodnie oczyszcza wrażliwą i delikatną skórę nie podrażniając jej. Starannie opracowana receptura zawiera łagodne środki myjące, naturalne mydło oraz kozie mleko.
Ekstrakt z koziego mleka zapewnia odpowiednie odżywienie i nawilżenie skóry dzięki czemu odzyskuje ona elastyczność i jedwabistą gładkość. Subtelny zapach sprawia, że codzienne stosowanie mydła staje się przyjemnością, a skóra pozostaje na długo pachnąca i świeża.
Nie zawiera sztucznych barwników i alergenów. Regularne stosowanie kosmetyków z kozim mlekiem sprawia, że skóra jest jedwabiście gładka, miękka, elastyczna, wygląda młodo i ma zdrowy koloryt.

Cechy

codzienna pielęgnacja

przebadane w kierunku atopii


BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczne mydło w płynie z ekstraktem z koziego mleka


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.07.2028
Dostępne warianty
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczne mydło w płynie
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
0.00 kJ
0.0%
Wartość energetyczna (kcal)
0.00 kcal
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
34 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
97%
4
3%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Leszek
zweryfikowano
Zgłaszam
2-gie ulubione mydło w praktycznym pojemniku
07.09.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.07.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.07.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.06.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.06.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.04.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2026
0
0
Krzysztof
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.03.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.02.2026
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.01.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.01.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.12.2025
0
0
Monika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
33,38 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
500 ml
Dostawca:
PGD POLSKA SPÓŁKA Z
Marka:
BIAŁY JELEŃ
EAN:
5900133012084
Cena za kg:
33,38 zł/l
Pojemność:
500 ml
Marka:
BIAŁY JELEŃ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PGD POLSKA SPÓŁKA Z
EAN:
5900133012084

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Sposób użycia Niewielką ilość mydła nanieść na wilgotną skórę, rozmasować, spłukać wodą.


Przechowywanie

Najlepiej zużyć przed końcem: data na opakowaniu.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Powstańców Wlkp. 16, 63-500 Ostrzeszów


Adres producenta

„POLLENA" Kosmetyki i Mydła Naturalne Sp. z o.o. ul. Powstańców Wlkp. 16, 63-500 Ostrzeszów www.pollena.com.pl tel. +48 62 732 32 00


Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.


Informacje producenta

Marka

Biały Jeleń


Marka standaryzowana

MarkaBiały Jeleń

Opis produktu

Biały Jeleń mydło w płynie z ekstraktem z koziego mleka Działanie - delikatnie oczyszcza nie podrażniając skóry Substancje pielęgnujące - starannie opracowana receptura zawiera naturalne mydło oraz ekstrakt z koziego mleka, który zapewnia odpowiednie odżywienie i nawilżenie skóry - subtelny zapach sprawia, że codzienne stosowanie mydła staje się przyjemnością, a skóra pozostaje na długo pachnąca i świeża - regularne używanie kosmetyków z ekstraktem z koziego mleka sprawia, że skóra jest jedwabiście gładka, miękka i elastyczna Właściwości - przebadane dermatologicznie wśród osób o skórze wrażliwej ze skłonnością do atopii


Dodatkowe informacje

W trosce o środowisko ograniczamy emisję pyłów, CO, CO₂

Produkty z kategorii Z dozownikiem

5.0
z 4 opinii
YOPE Mydło w płynie Szafran Śliwka 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Szafran Śliwka

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-08-2031
4.8
z 11 opinii
YOPE Mydło w płynie Wanilia i Cynamon 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Wanilia i Cynamon

500 ml
27,98 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 10 opinii
LUYA Mydło do rąk w płynie Rumianek i Owies 400 ml

LUYA

Mydło do rąk w płynie Rumianek i Owies

400 ml
17,47 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-12-2028
5.0
z 2 opinii
YOPE Mydło w płynie Pistacja Karmel 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Pistacja Karmel

500 ml
29,98 zł/l
Frisco poleca
Cena14,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2031
5.0
z 15 opinii
LUYA Mydło do rąk w płynie Konwalia i Migdał 400 ml

LUYA

Mydło do rąk w płynie Konwalia i Migdał

400 ml
17,47 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2029
4.9
z 14 opinii
YOPE Mydło w płynie Werbena 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Werbena

500 ml
27,98 zł/l
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-02-2029
5.0
z 9 opinii
YOPE Mydło w płynie Figa 500 ml

YOPE

Mydło w płynie Figa

500 ml
27,98 zł/l
Frisco poleca
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.9
z 20 opinii
DOVE Cream Wash Kremowe mydło w płynie 250 ml

DOVE Cream Wash

Kremowe mydło w płynie

250 ml
47,96 zł/l
Frisco poleca
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-08-2028
5.0
z 4 opinii
LUYA Mydło do rąk w płynie Mak i Kakao 400 ml

LUYA

Mydło do rąk w płynie Mak i Kakao

400 ml
17,47 zł/l
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-03-2029
4.8
z 20 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczne mydło w płynie 1 l

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczne mydło w płynie

1 l
19,59 zł/l
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
5.0
z 22 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Kremowe mydło w płynie Jaśmin i Wanilia 500 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Kremowe mydło w płynie Jaśmin i Wanilia

500 ml
21,18 zł/l
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2031
5.0
z 24 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Kremowe mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5 500 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Kremowe mydło w płynie Mleczko bawełniane i Prowitamina B5

500 ml
21,18 zł/l
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2031
5.0
z 20 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Kremowe mydło w płynie Róża i Proteiny mleka 500 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Kremowe mydło w płynie Róża i Proteiny mleka

500 ml
21,18 zł/l
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-08-2031
5.0
z 10 opinii
LUKSJA Creamy & Soft Kremowe mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe 500 ml

LUKSJA Creamy & Soft

Kremowe mydło w płynie Len i Mleczko ryżowe

500 ml
21,18 zł/l
Cena10,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-08-2031
5.0
z 34 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczne mydło w płynie z ekstraktem z koziego mleka 500 ml

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczne mydło w płynie z ekstraktem z koziego mleka

500 ml
33,38 zł/l
Cena16,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
5.0
z 23 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczne mydło w płynie 500 ml

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczne mydło w płynie

500 ml
29,38 zł/l
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 10 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Mleko i Miód 300 ml

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Mleko i Miód

300 ml
41,63 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2028
4.9
z 7 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Mleczko Migdałowe 300 ml

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Mleczko Migdałowe

300 ml
41,63 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-05-2028
4.6
z 8 opinii
PALMOLIVE Naturals Mydło w płynie Mleczko Oliwkowe 300 ml

PALMOLIVE Naturals

Mydło w płynie Mleczko Oliwkowe

300 ml
41,63 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2028
5.0
z 2 opinii
SODASAN Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło lawendowo-oliwkowe w płynie BIO

1 l
35,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
5.0
z 3 opinii
SODASAN Mydło oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło oliwkowe w płynie BIO

1 l
35,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
5.0
z 6 opinii
SODASAN Mydło różano- oliwkowe w płynie BIO 1 l

SODASAN

Mydło różano- oliwkowe w płynie BIO

1 l
35,99 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2028
5.0
z 9 opinii
CAREX Antybakteryjne mydło w płynie Pure Blue 250 ml

CAREX

Antybakteryjne mydło w płynie Pure Blue

250 ml
35,96 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-06-2031
5.0
z 20 opinii
CAREX Antybakteryjne mydło w płynie Aloe Vera 250 ml

CAREX

Antybakteryjne mydło w płynie Aloe Vera

250 ml
35,96 zł/l
Cena8,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2031
5.0
z 8 opinii
LUKSJA DEEPLY RELAXING Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu lawendy 500 ml

LUKSJA DEEPLY RELAXING

Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu lawendy

500 ml
21,58 zł/l
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2031
4.9
z 10 opinii
LUKSJA PURELY ENERGIZING Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu cytrusów 500 ml

LUKSJA PURELY ENERGIZING

Pielęgnujące mydło w płynie o zapachu cytrusów

500 ml
21,58 zł/l
Cena10,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-07-2031
4.8
z 20 opinii
PALMOLIVE HYGIENE-PLUS Mydło w płynie Kitchen 300 ml

PALMOLIVE HYGIENE-PLUS

Mydło w płynie Kitchen

300 ml
41,63 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-08-2028
5.0
z 1 opinii
YOPE Zimowy nastrój mydło w płynie 300 ml

YOPE

Zimowy nastrój mydło w płynie

300 ml
78,30 zł/l
Cena23,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2030
5.0
z 11 opinii
PALMOLIVE Mydło w płynie Aquarium 300 ml

PALMOLIVE

Mydło w płynie Aquarium

300 ml
41,63 zł/l
Cena12,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-11-2027
NIVEA CREME Mydło w płynie Soft 250 ml

NIVEA CREME

Mydło w płynie Soft

250 ml
75,96 zł/l
Cena18,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-07-2031

Produkty marki BIAŁY JELEŃ

4.9
z 24 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny Skoncentrowany Płyn do płukania 1000ml 1 l

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny Skoncentrowany Płyn do płukania 1000ml

1 l
26,49 zł/l
Cena26,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 38 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny Płyn do prania tkanin kolorych 1000ml 1 l

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny Płyn do prania tkanin kolorych 1000ml

1 l
26,49 zł/l
Cena26,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.8
z 40 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny Płyn do prania uniwersalny 1000ml 1 l

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny Płyn do prania uniwersalny 1000ml

1 l
26,49 zł/l
Cena26,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.8
z 20 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczne mydło w płynie 1 l

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczne mydło w płynie

1 l
19,59 zł/l
Cena19,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.9
z 35 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny Płyn do prania uniwersalny 1000ml 1 l

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny Płyn do prania uniwersalny 1000ml

1 l
26,49 zł/l
Cena26,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
4.9
z 8 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczne mydło w płynie - zapas 2 l

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczne mydło w płynie - zapas

2 l
15,70 zł/l
Cena31,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.9
z 23 opinii
BIAŁY JELEŃ Kozie Mleko Hipoalergiczny płyn do kąpieli 750 ml

BIAŁY JELEŃ Kozie Mleko

Hipoalergiczny płyn do kąpieli

750 ml
26,65 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-06-2028
5.0
z 23 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczne mydło w płynie 500 ml

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczne mydło w płynie

500 ml
29,38 zł/l
Cena14,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 39 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny żel do higieny intymnej z aloesem 500 ml

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny żel do higieny intymnej z aloesem

500 ml
28,38 zł/l
Cena14,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2027
4.9
z 16 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny szampon z czystą bawełną 300 ml

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny szampon z czystą bawełną

300 ml
56,97 zł/l
Cena17,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-05-2028
4.9
z 12 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny płyn do kąpieli z witaminami AEF i pantenolem 750 ml

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny płyn do kąpieli z witaminami AEF i pantenolem

750 ml
26,65 zł/l
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 7 opinii
BIAŁY JELEŃ Mydło naturalne - zapas 5 l

BIAŁY JELEŃ

Mydło naturalne - zapas

5 l
10,00 zł/l
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 3 opinii
BIAŁY JELEŃ Hipoalergiczny Proszek do prania tkanin kolorowych 1500g 1.5 kg

BIAŁY JELEŃ

Hipoalergiczny Proszek do prania tkanin kolorowych 1500g

1.5 kg
31,99 zł/kg
Cena47,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store