40% taniej

PERSIL Proszek do prania do koloru

4.55 kg
Polska
FriscoNowy, zapakowany
Super cena
41,99
69,99
9,23 zł / kg
Zamienniki
Potwierdź kod pocztowy

Potwierdzenie Twojej lokalizacji, pozwoli nam lepiej dopasować asortyment produktów i sposób dostawy Twoich zakupów. Więcej

Kod pocztowy:

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Opis produktu

Proszek do prania Persil do koloru, z Technologią Deep Clean Plus oraz Active Fresh Effect - dla skutecznego usuwania plam, nawet przy praniu w niskich temperaturach.

Proszek Persil to środek do prania, na którym możesz polegać, aby uzyskać perfekcyjne rezultaty i higieniczną czystość prania. Usuwa nawet najbardziej uporczywe plamy, nie niszcząc Twoich ubrań. Zintegrowana technologia Deep Clean Plus gwarantuje skuteczność działania, wnikając głęboko we włókna w celu perfekcyjnego usuwania plam, podczas gdy Active Fresh Effect sprawia, że ubrania pachną jak świeżo wyprane nawet po długim czasie. Wszystko to przy jednoczesnej ochronie włókien i zachowaniu olśniewającego blasku Twoich ubrań. Proszek do prania Persil jest skuteczny w niskich temperaturach, nawet od 20°C.

Ponadto, jest dobry nie tylko dla Twoich ubrań, ale również dla planety: produkt jest dostępny w opakowaniu nadającym się do recyklingu - dla czystszego świata.


Proszek do prania Persil zapewni Ci następujące korzyści:

- Głęboka czystość: Persil z Technologią Deep Clean Plus wnika głęboko we włókna, aby usunąć nawet najbardziej uporczywe plamy.

- Wysoka skuteczność działania, nawet w niskich temperaturach.

- Długotrwała świeżość: dzięki Active Fresh Effect pranie zachowuje trwałą świeżość, która sprawia, że ubrania pachną jak świeżo wyprane, nawet po długim czasie.

- Blask kolorów: wysokiej jakości formuła proszku do prania Persil zapewnia czystość ubrań, jednocześnie zachowując blask i promienny wygląd kolorów, nawet po wielokrotnym praniu.

- Opakowanie nadające się do recyklingu: proszek do prania Persil posiada opakowanie nadające się do recyklingu. Po zużyciu proszku, opakowanie należy poddać recyklingowi.


PERSIL Proszek do prania do koloru

Produkt chwilowo niedostępny
Promocja ważna do 13.12.2022 lub do wyczerpania zapasów
Dostępne warianty
PERSIL Proszek do prania
Skład i alergeny
Wartości odżywcze
Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
9,23 / kg
Producent:
HENKEL
Waga:
4.55 kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Marka:
PERSIL
EAN:
9000101510775
Przygotowywanie i przechowywanie
Ostrzeżenia i pozostałe informacje
Informacje producenta
Dane teleadresowe