Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Mleko, kefiry i napoje mleczne
Mleko
Mleko UHT i zagęszczone
3+%
KANKA MLEKO UHT (3,2% tł.)
MLEKO UHT (3,2% tł.) KANKA 1.00l
1 z 2
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 651 opinii

KANKA MLEKO UHT (3,2% tł.)

1 l
KANKA
Polska
1 szt.12 szt.

Cena4,99 zł
4,99 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Mleko UHT. Zawartość tłuszczu 3,2 %.

W KANCE jest mleko, od którego wszystko się zaczyna.
Jest doskonałe samo w sobie i nie trzeba go poprawiać – trzeba tylko umieć je właściwie wykorzystać.
Zachowując to, co  w nim najcenniejsze, wytwarzamy nasze pełne smaku produkty, jak np. jogurty, sery oraz twarogi.
Wykorzystujemy tylko sprawdzone przez nas procesy i składniki. Dodajemy nasze umiejętności, wiedzę i doświadczenie.
Spróbujcie.
KANKA. Najlepsze rzeczy w życiu są proste, choć niełatwo je zrobić.


KANKA MLEKO UHT (3,2% tł.)


Produkt dostępny
Data przydatności: 21.02.2027
Dostępne warianty
KANKA Mleko UHT (1,5% tł.)
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański
bez cukru

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
253.00 kJ
3.0%
Wartość energetyczna (kcal)
60.00 kcal
3.0%
Tłuszcz (g)
3.20 g
4.6%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.00 g
10.0%
Węglowodany (g)
4.70 g
1.8%
w tym cukry (g)
4.70 g
5.2%
Białko (g)
3.20 g
6.4%
Sól (g)
0.10 g
1.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
651 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Krowa, co dawała to mleko, musiała być najszczęśliwszą krową na świecie 😄
28.06.2026
0
0
Dariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra cena
09.05.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
jest doskonale
28.04.2026
0
0
Jakub
zweryfikowano
Zgłaszam
Podobno za tym mlekiem stoi gospodarstwo, które bardziej przypomina spa niż zwykłą farmę. Krowy chodzą gdzie chcą, wchodzą kiedy chcą, a na uszach mają coś na kształt słuchawek, w których leci spokojna muzyka — zero stresu, tylko chill. Każda ma swojego opiekuna: jeden wachluje, drugi drapie za uchem, trzeci pilnuje, żeby żadna mucha nie miała złych zamiarów. Podobno nawet mają swoje „ulubione miejsca”, gdzie stają i nikt im nie mówi, że mają się ruszyć. I efekt jest taki, że to mleko smakuje jakby powstało w warunkach absolutnego komfortu — dopracowane, pełne, bez cienia pośpiechu czy przypadku.
15.04.2026
0
0
Kateryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok
03.04.2026
0
0
Lucyna
zweryfikowano
Zgłaszam
takie jak, wszystkie w kartonie...jakosc taka sobie, ale wygodne i moga dluzej stac
06.03.2026
0
0
Bartosz
zweryfikowano
Zgłaszam
piszę kanka a to karton. oszukanstwo
13.02.2026
0
0
Roman
zweryfikowano
Zgłaszam
❤️💪❤️💪❤️💪💪
24.01.2026
0
0
Irena
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry produkt
20.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra cena
26.11.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra cena
17.09.2025
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
W kawie nie czuć różnicy, a cena dobra.
08.09.2025
0
0
Dorota
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
30.08.2025
0
0
Berenika
zweryfikowano
Zgłaszam
Korzystna oferta cenowa.
29.08.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Po co przepłacać.uwielbiam 💪
21.08.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Po prostu - mleko.
04.08.2025
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Jest ok.
02.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
4,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
WART -MILK
Marka:
KANKA
EAN:
5908235956329
Cena za kg:
4,99 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
KANKA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
WART -MILK
EAN:
5908235956329

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 3 dni.

Produkty z kategorii Mleko UHT i zagęszczone

4.9
z 465 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 500 ml

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

500 ml
4,38 zł/l
2,19 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
2,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2027
4.9
z 173 opinii
ŁACIATE JUNIOR Mleko UHT 3,8% 1 l

ŁACIATE JUNIOR

Mleko UHT 3,8%

1 l
4,49 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,49 zł
4,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 20-08-2027
4.9
z 167 opinii
ŁACIATE Mleko UHT bez laktozy 3,2 % 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT bez laktozy 3,2 %

1 l
4,99 zł/l
Promocja
Cena promocyjna4,99 zł
5,29 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 25-02-2027
5.0
z 1041 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2%

1 l
4,09 zł/l
friscontowa cena
Cena4,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-09-2027
4.9
z 154 opinii
ŁACIATE Mleko UHT 3,2% barista 1 l

ŁACIATE

Mleko UHT 3,2% barista

1 l
5,69 zł/l
Cena5,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 241 opinii
KANKA Mleko UHT bez laktozy (3,2% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT bez laktozy (3,2% tł.)

1 l
3,59 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.9
z 651 opinii
KANKA MLEKO UHT (3,2% tł.) 1 l

KANKA

MLEKO UHT (3,2% tł.)

1 l
4,99 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 101 opinii
POLMLEK Mleko UHT 3,2% 1 l

POLMLEK

Mleko UHT 3,2%

1 l
4,19 zł/l
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-02-2027
4.9
z 180 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko UHT 3,2% 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko UHT 3,2%

1 l
3,69 zł/l
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
4.9
z 219 opinii
OSM ŁOWICZ Mleko Łowickie bez laktozy 3,2% UHT 1 l

OSM ŁOWICZ

Mleko Łowickie bez laktozy 3,2% UHT

1 l
4,39 zł/l
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-03-2027
4.9
z 143 opinii
MLEKOVITA Wydojone Mleko UHT bez laktozy 3,2% 500 ml

MLEKOVITA Wydojone

Mleko UHT bez laktozy 3,2%

500 ml
7,58 zł/l
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-02-2027
4.9
z 107 opinii
MU! Mleko UHT ekologiczne (3,8 % tł.) 1 l

MU!

Mleko UHT ekologiczne (3,8 % tł.)

1 l
5,99 zł/l
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-02-2027
4.9
z 54 opinii
MLEKOVITA Mleko UHT pierwotne A2A2 3,8% 1 l

MLEKOVITA

Mleko UHT pierwotne A2A2 3,8%

1 l
12,09 zł/l
Cena12,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-02-2027
4.9
z 104 opinii
MLEKOVITA Wypasione Mleko UHT 3,2% 1 l

MLEKOVITA Wypasione

Mleko UHT 3,2%

1 l
4,49 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-01-2027
MLEKOVITA Wypasione Mleko wzbogacone selenem UHT 3,2% 1 l

MLEKOVITA Wypasione

Mleko wzbogacone selenem UHT 3,2%

1 l
5,59 zł/l
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-01-2027

Produkty marki KANKA

4.9
z 241 opinii
KANKA Mleko UHT bez laktozy (3,2% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT bez laktozy (3,2% tł.)

1 l
3,59 zł/l
Cena3,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.9
z 792 opinii
KANKA Mleko UHT (1,5% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT (1,5% tł.)

1 l
3,19 zł/l
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-02-2027
4.9
z 463 opinii
KANKA Mleko UHT bez laktozy (1,5% tł.) 1 l

KANKA

Mleko UHT bez laktozy (1,5% tł.)

1 l
4,69 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.9
z 315 opinii
KANKA Jogurt naturalny 400 g

KANKA

Jogurt naturalny

400 g
7,48 zł/kg
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 395 opinii
KANKA Jogurt typu greckiego 400 g

KANKA

Jogurt typu greckiego

400 g
9,22 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 342 opinii
KANKA Jogurt naturalny 180 g

KANKA

Jogurt naturalny

180 g
10,50 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026
5.0
z 91 opinii
KANKA Jogurt naturalny bez laktozy 180 g

KANKA

Jogurt naturalny bez laktozy

180 g
10,50 zł/kg
Cena1,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 399 opinii
KANKA Śmietana (18% tł.) 200 g

KANKA

Śmietana (18% tł.)

200 g
11,95 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-10-2026
5.0
z 284 opinii
KANKA Śmietana (12% tł.) 200 g

KANKA

Śmietana (12% tł.)

200 g
9,95 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 266 opinii
KANKA Twaróg chudy 250 g

KANKA

Twaróg chudy

250 g
17,16 zł/kg
Cena4,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 305 opinii
KANKA Twaróg półtłusty 250 g

KANKA

Twaróg półtłusty

250 g
17,96 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 142 opinii
KANKA Twaróg tłusty 250 g

KANKA

Twaróg tłusty

250 g
19,96 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-10-2026
4.9
z 117 opinii
KANKA Ser żółty Edamski ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty Edamski ( plastry)

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-11-2026
4.8
z 294 opinii
KANKA Ser żółty szwajcarski ( plastry) 150 g

KANKA

Ser żółty szwajcarski ( plastry)

150 g
38,60 zł/kg
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-11-2026
5.0
z 387 opinii
KANKA Kefir naturalny 2% 1 kg

KANKA

Kefir naturalny 2%

1 kg
4,99 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
5.0
z 250 opinii
KANKA Kefir naturalny 2% 400 g

KANKA

Kefir naturalny 2%

400 g
5,97 zł/kg
Cena2,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store