Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Dla zwierząt
Karma mokra dla kota
Uniwersalna - Małe puszki
Drób
DOLINA NOTECI Mokra karma dla kota bogata w kaczkę
Mokra karma dla kota bogata w kaczkę DOLINA NOTECI 185g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 6 opinii

DOLINA NOTECI Mokra karma dla kota bogata w kaczkę

185 g
DOLINA NOTECI
Polska

Cena7,99 zł
43,19 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Dolina Noteci Premium Kaczka pełnoporcjowa mokra karma dla dorosłych kotów. Pyszna receptura na bazie mięsa z kaczki. Karma jest bogata w białko, kwasy tłuszczowe, żelazo, selen i cynk, co wspiera zdrowie i kondycję kotów. Wilgotna konsystencja sprawia, że jest wyjątkowo apetyczna dla zwierzaków. Doskonały wybór dla smakoszy wśród kotów.

Dolina Noteci Premium Kaczka mokra karma z kaczką dla kotów, puszka 185 g


DOLINA NOTECI Mokra karma dla kota bogata w kaczkę


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.01.2029
Dostępne warianty
DOLINA NOTECI Mokra karma dla kota bogata w cielęcinę
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
6 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.07.2026
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
10.03.2026
0
0
Wieslawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.02.2026
0
0
Urszula
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Wieslawa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.05.2025
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
43,19 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
185 g
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
Marka:
DOLINA NOTECI
EAN:
5902921303794
Cena za kg:
43,19 zł/kg
Waga:
185 g
Marka:
DOLINA NOTECI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
TOFIVET SPÓŁKA Z OGR
EAN:
5902921303794

Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

wołowina 25% (płuca, wątroba, serca) rosół, kaczka 15% (żołądki, mięso 5%, wątroba, skórki), kurczak 15% (wątroba, serca, żołądki), wieprzowina 10% (żołądki), substancje mineralne. 

Produkty z kategorii Drób

4.9
z 77 opinii
GOURMET Gold Pokarm dla kotów - mus z drobiem (puszka) 85 g

GOURMET Gold

Pokarm dla kotów - mus z drobiem (puszka)

85 g
55,18 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.9
z 43 opinii
GOURMET Gold Karma dla dorosłych kotów z kaczką i indykiem w brązowym sosie 85 g

GOURMET Gold

Karma dla dorosłych kotów z kaczką i indykiem w brązowym sosie

85 g
55,18 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 65 opinii
GOURMET Gold Karma dla kotów - mus z indykiem 85 g

GOURMET Gold

Karma dla kotów - mus z indykiem

85 g
55,18 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.8
z 29 opinii
GOURMET Gold Karma dla kotów z kurczakiem i marchewką 85 g

GOURMET Gold

Karma dla kotów z kurczakiem i marchewką

85 g
55,18 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 31 opinii
GOURMET Gold Karma dla kotów z kurczakiem 85 g

GOURMET Gold

Karma dla kotów z kurczakiem

85 g
55,18 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 6 opinii
DOLINA NOTECI Mokra karma dla kota bogata w kaczkę 185 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla kota bogata w kaczkę

185 g
43,19 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2029
4.6
z 20 opinii
SHEBA Karma mokra dla dorosłych kotów - Koktajl drobiowy 85 g

SHEBA

Karma mokra dla dorosłych kotów - Koktajl drobiowy

85 g
57,53 zł/kg
Cena4,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-08-2028
5.0
z 4 opinii
PAN MIĘSKO Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i gęsią 200 g

PAN MIĘSKO

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i gęsią

200 g
41,45 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-06-2029
4.7
z 6 opinii
COMFY Appetit Mokry pokarm dla kotów Premium Mousse z indykiem puszka 85 g

COMFY Appetit

Mokry pokarm dla kotów Premium Mousse z indykiem puszka

85 g
64,59 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2030
5.0
z 7 opinii
BUTCHER'S Classic Karma dla dorosłych kotów mus z kurczakiem i indykiem 85 g

BUTCHER'S Classic

Karma dla dorosłych kotów mus z kurczakiem i indykiem

85 g
45,76 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2030
4.5
z 2 opinii
ANIMONDA Carny Adult Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i wątróbką kurczaka puszka 200 g

ANIMONDA Carny Adult

Mokry pokarm dla dorosłych kotów z indykiem i wątróbką kurczaka puszka

200 g
43,95 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2028
5.0
z 2 opinii
ANIMONDA Carny Napój dla kotów z kurczakiem, puszka 140 ml

ANIMONDA Carny

Napój dla kotów z kurczakiem, puszka

140 ml
47,07 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2028
5.0
z 6 opinii
YARRAH Pokarm dla kota - Kawałki kurczaka i indyka z aloesem BIO 100 g

YARRAH

Pokarm dla kota - Kawałki kurczaka i indyka z aloesem BIO

100 g
72,90 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-04-2027

Produkty marki DOLINA NOTECI

5.0
z 9 opinii

22% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w wołowinę 800 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w wołowinę

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
15,39 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 16-06-2029
4.7
z 14 opinii

39% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka 800 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka

800 g
14,99 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna11,99 zł
19,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 14-11-2028
4.8
z 11 opinii

15% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w wołowinę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w wołowinę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-01-2029
4.8
z 10 opinii

25% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich z kurczakiem i makaronem saszetka 100 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich z kurczakiem i makaronem saszetka

100 g
29,90 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna2,99 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2029
4.9
z 22 opinii

15% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w jagnięcinę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
4.8
z 16 opinii

15% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w królika z żurawiną

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 12-05-2028
4.9
z 29 opinii

31% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z wołowiną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-10-2028
4.8
z 26 opinii

31% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z jagnięciną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2028
4.9
z 26 opinii

31% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z indykiem puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-10-2028
4.9
z 14 opinii

15% taniej

DOLINA NOTECI Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę 500 g

DOLINA NOTECI

Mokra karma dla psa bogata w dziczyznę

500 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,49 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-01-2029
4.9
z 15 opinii

31% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kaczką i dynią puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z kaczką i dynią puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 19-12-2028
4.0
z 1 opinii

27% taniej

DOLINA NOTECI Pure Mokra karma dla psa Jagnięcina 800 g

DOLINA NOTECI Pure

Mokra karma dla psa Jagnięcina

800 g
16,24 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,99 zł
17,89 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 09-07-2029
5.0
z 20 opinii

31% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną puszka 400 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla dorosłych psów wszystkich ras z dziczyzną puszka

400 g
18,72 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,49 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-10-2028
4.8
z 15 opinii

29% taniej

DOLINA NOTECI Pokarm dla dorosłych psów małych ras z cielęciną pomidorem i makaronem, puszka 185 g

DOLINA NOTECI

Pokarm dla dorosłych psów małych ras z cielęciną pomidorem i makaronem, puszka

185 g
32,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2029
5.0
z 2 opinii

32% taniej

DOLINA NOTECI Pure Mokra karma dla psa Wołowina 500 g

DOLINA NOTECI Pure

Mokra karma dla psa Wołowina

500 g
19,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
14,69 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 06-05-2029
4.9
z 15 opinii

29% taniej

DOLINA NOTECI Premium Mokry pokarm dla psów małych ras z królikiem fasolką i ryżem puszka 185 g

DOLINA NOTECI Premium

Mokry pokarm dla psów małych ras z królikiem fasolką i ryżem puszka

185 g
32,38 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,99 zł
8,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-04-2029

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store