Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Słodycze, przekąski, bakalie
Wafelki, sezamki i chałwy
Wafelki orzechowe
PRINCESSA Black&White Wafelek Dark Almond
Wafelek Dark Almond Black&White PRINCESSA 40g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

PRINCESSA Black&White Wafelek Dark Almond

40 g
PRINCESSA

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Wafelek Dark Almond 40 g to pyszna przekąska cenionej marki Princessa (Nestlé). Składa się z chrupiących wafelkowych listków, pokrytych ciemną czekoladą i przekładanych kremem o smaku migdałowym. Produkt ze specjalnej edycji Black&White to świetna propozycja dla miłośników słodkości. Pozwala zatrzymać się na chwilę w pędzie życia i docenić smak chwili.

PRINCESSA Black&White Wafelek Dark Almond


Produkt wycofany
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
NESTLE
Marka:
PRINCESSA
EAN:
8445290312488
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
40 g
Marka:
PRINCESSA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NESTLE
EAN:
8445290312488

Produkty z kategorii Wafelki orzechowe

5.0
z 12 opinii
WEDEL WW Wafelek o smaku orzechowym w mlecznej czekoladzie 45 g

WEDEL WW

Wafelek o smaku orzechowym w mlecznej czekoladzie

45 g
88,67 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
4,09 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 11-07-2027
5.0
z 5 opinii
WEDEL WW Wafelek o smaku masła orzechowego 45 g

WEDEL WW

Wafelek o smaku masła orzechowego

45 g
88,67 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 25-06-2027
5.0
z 102 opinii
KINDER Maxi King Wafel z mlecznym i karmelowym nadzieniem pokryty czekoladą i orzechami 35 g

KINDER Maxi King

Wafel z mlecznym i karmelowym nadzieniem pokryty czekoladą i orzechami

35 g
134,00 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.9
z 32 opinii
KINDER Bueno Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 43 g

KINDER Bueno

Wafel w mlecznej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

43 g
104,42 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-03-2027
4.9
z 39 opinii
KINDER Bueno Wafel w białej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem 39 g

KINDER Bueno

Wafel w białej czekoladzie wypełniony mleczno-orzechowym nadzieniem

39 g
117,69 zł/kg
Cena4,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 15-03-2027
5.0
z 9 opinii
NICK'S Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku orzechów laskowych w czekoladzie mlecznej 40 g

NICK'S

Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku orzechów laskowych w czekoladzie mlecznej

40 g
172,25 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-11-2027
5.0
z 6 opinii
NICK'S Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku czekoladowym 40 g

NICK'S

Bezglutenowy wafelek proteinowy o smaku czekoladowym

40 g
172,25 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-10-2027
4.9
z 24 opinii
KNOPPERS Wafelek mleczno-orzechowy 25 g

KNOPPERS

Wafelek mleczno-orzechowy

25 g
87,60 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
5.0
z 35 opinii
KNOPPERS Wafelek orzechowy 25 g

KNOPPERS

Wafelek orzechowy

25 g
87,60 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-01-2027
4.9
z 28 opinii
KNOPPERS Wafelek orzechowy z jogurtem 25 g

KNOPPERS

Wafelek orzechowy z jogurtem

25 g
87,60 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
5.0
z 28 opinii
PRINCE POLO Wafelek Orzechowy XXL 45 g

PRINCE POLO

Wafelek Orzechowy XXL

45 g
77,56 zł/kg
Cena3,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-05-2027
4.9
z 16 opinii
KNOPPERS Wafelek z orzechami ziemnymi 25 g

KNOPPERS

Wafelek z orzechami ziemnymi

25 g
87,60 zł/kg
Cena2,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2027
4.8
z 20 opinii
PRINCESSA Intense Wafelek Peanut Butter 30 g

PRINCESSA Intense

Wafelek Peanut Butter

30 g
93,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 27 opinii
KOPERNIK Wafel Teatralny klasyczny 40 g

KOPERNIK

Wafel Teatralny klasyczny

40 g
62,25 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 15 opinii
PRINCESSA Wafelek z orzechowym kremem 40 g

PRINCESSA

Wafelek z orzechowym kremem

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 1 opinii
CRICH Wafelki z kremem z orzechów laskowych BIO 125 g

CRICH

Wafelki z kremem z orzechów laskowych BIO

125 g
95,12 zł/kg
Cena11,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027

Produkty marki PRINCESSA

4.8
z 9 opinii
PRINCESSA Mleczna Multipack 208 g

PRINCESSA

Mleczna Multipack

208 g
42,74 zł/kg
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
11,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
5.0
z 1 opinii
PRINCESSA Wafelek kokosowy 208 g

PRINCESSA

Wafelek kokosowy

208 g
42,74 zł/kg
10,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
10,49 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 20 opinii
PRINCESSA Intense Wafelek Peanut Butter 30 g

PRINCESSA Intense

Wafelek Peanut Butter

30 g
93,00 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 14 opinii
PRINCESSA Wafelek z mlecznym kremem 40 g

PRINCESSA

Wafelek z mlecznym kremem

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 15 opinii
PRINCESSA Wafelek z orzechowym kremem 40 g

PRINCESSA

Wafelek z orzechowym kremem

40 g
72,25 zł/kg
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 22 opinii
PRINCESSA Wafelek o smaku ciasta z truskawkami 40 g

PRINCESSA

Wafelek o smaku ciasta z truskawkami

40 g
69,75 zł/kg
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
5.0
z 15 opinii
PRINCESSA Dark Wafel kakaowy przekładany kremem kakaowym 30 g

PRINCESSA

Dark Wafel kakaowy przekładany kremem kakaowym

30 g
66,33 zł/kg
Cena1,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
PRINCESSA Intense wafelek kokosowy w czekoladzie 30 g

PRINCESSA

Intense wafelek kokosowy w czekoladzie

30 g
83,00 zł/kg
Cena2,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store