Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Pesto
Czerwone
ŁOWICZ Pesto czerwone
Pesto czerwone ŁOWICZ 180g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

26% taniej

4.9
z 39 opinii

ŁOWICZ Pesto czerwone

180 g
ŁOWICZ
Polska

Cena promocyjna7,99 zł
44,39 zł/kg
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką (26% taniej)

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pesto czerwone Łowicz to 100% naturalnych składników. Pesto zawiera orzechy nerkowca i włoskie sery. Doskonały jako dodatek do makaronu.


Cechy

100 % naturalnych składników

Polska Marka


ŁOWICZ Pesto czerwone


Produkt dostępny
Data przydatności: 11.11.2027
Tagi
promocja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1140.00 kJ
13.6%
Wartość energetyczna (kcal)
277.00 kcal
13.9%
Tłuszcz (g)
24.00 g
34.3%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
16.00 g
80.0%
Węglowodany (g)
12.00 g
4.6%
w tym cukry (g)
7.80 g
8.7%
Białko (g)
5.30 g
10.6%
Sól (g)
2.80 g
46.7%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
39 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Żaneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.09.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.06.2026
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.04.2026
0
0
Marzena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.04.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.03.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.02.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Mariusz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.12.2025
0
0
Szymon
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.12.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.12.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Aleksandra
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.10.2025
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2025
0
0
Pawel
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.09.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,39 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
180 g
Dostawca:
MW FOOD
Marka:
ŁOWICZ
EAN:
5900397748057
Cena za kg:
44,39 zł/kg
Waga:
180 g
Marka:
ŁOWICZ
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MW FOOD
EAN:
5900397748057

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Nie podgrzewaj.


Przechowywanie

Po otwarciu przechowuj w lodówce nie dłużej niż 48 godzin. Rozwarstwienie składników nie stanowi wady produktu.


Trwałość po otwarciu

Trwałość po otwarciu(Godziny):

48


Warunki przechowywania

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w 48h.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice


Adres producenta

Wyprodukowano dla: MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10, 34-100 Wadowice, www.mojlowicz.pl


Informacje producenta

Marka

Łowicz


Marka standaryzowana

MarkaŁowicz

O marce

Łowicz Samo najlepsze!


Pochodzenie

Wyprodukowano w UE

Produkty z kategorii Czerwone

4.9
z 39 opinii

26% taniej

ŁOWICZ Pesto czerwone 180 g

ŁOWICZ

Pesto czerwone

180 g
44,39 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027
4.9
z 15 opinii

16% taniej

MONINI Pesto Rosso (z suszonymi pomidorami) 190 g

MONINI

Pesto Rosso (z suszonymi pomidorami)

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
16,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2028
5.0
z 8 opinii

15% taniej

MONINI Pesto Calabrese (z papryką i ricottą) 190 g

MONINI

Pesto Calabrese (z papryką i ricottą)

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
16,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.9
z 26 opinii
MELISSA Primo Gusto Pesto Rosso 190 g

MELISSA Primo Gusto

Pesto Rosso

190 g
69,42 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2029
5.0
z 16 opinii
BARILLA Pesto Pomodori Secchi (z suszonymi pomidorami) 200 g

BARILLA

Pesto Pomodori Secchi (z suszonymi pomidorami)

200 g
81,95 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
5.0
z 18 opinii
HOTZ Pesto z suszonych pomidorów 140 g

HOTZ

Pesto z suszonych pomidorów

140 g
71,36 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-06-2028
5.0
z 3 opinii
ALCE NERO Pesto Rosso BIO 130 g

ALCE NERO

Pesto Rosso BIO

130 g
138,38 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2028
5.0
z 7 opinii
SACLA Pesto pikantne z dodatkiem kiełbasy nduja 90 g

SACLA

Pesto pikantne z dodatkiem kiełbasy nduja

90 g
182,11 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 28 opinii
BARILLA Pesto Rosso 200 g

BARILLA

Pesto Rosso

200 g
78,95 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2027

Produkty marki ŁOWICZ

5.0
z 147 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem truskawkowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem truskawkowy

210 g
47,57 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 199 opinii
ŁOWICZ Sos spaghetti 500 g

ŁOWICZ

Sos spaghetti

500 g
13,98 zł/kg
6,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
8,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 125 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy (100% polskich truskawek) o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 152 opinii
ŁOWICZ Sos słodko-kwaśny 500 g

ŁOWICZ

Sos słodko-kwaśny

500 g
13,98 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 85 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem wiśniowy 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem wiśniowy

210 g
47,57 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 2 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal jagodowo-borówkowy 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal jagodowo-borówkowy

200 g
38,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,79 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 48 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 68 opinii
ŁOWICZ Pomidory krojone bez skórki 400 g

ŁOWICZ

Pomidory krojone bez skórki

400 g
14,97 zł/kg
7,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,79 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
5.0
z 65 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów 450 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy XXL (100% polskich owoców) o obniżonej zawartości cukrów

450 g
22,20 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
5.0
z 1 opinii
ŁOWICZ Dżem 6 kcal brzoskwiniowo-ananasowy z marakują 200 g

ŁOWICZ

Dżem 6 kcal brzoskwiniowo-ananasowy z marakują

200 g
38,95 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,79 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 52 opinii
ŁOWICZ Dżem brzoskwiniowy XXL o obniżonej zawartości cukrów 450 g

ŁOWICZ

Dżem brzoskwiniowy XXL o obniżonej zawartości cukrów

450 g
22,20 zł/kg
Frisco poleca
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 82 opinii
ŁOWICZ Dżem ananasowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem ananasowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 13 opinii
ŁOWICZ Pomidory całe bez skórki 400 g

ŁOWICZ

Pomidory całe bez skórki

400 g
14,97 zł/kg
7,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 31-08-2028
4.8
z 5 opinii
ŁOWICZ Miód nektarowy wielokwiatowy w MINI porcjach (30 szt.) 750 g

ŁOWICZ

Miód nektarowy wielokwiatowy w MINI porcjach (30 szt.)

750 g
59,60 zł/kg
Cena44,70 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-08-2028
5.0
z 3 opinii
ŁOWICZ Dżem truskawkowy w MINI porcjach (30 szt.) 750 g

ŁOWICZ

Dżem truskawkowy w MINI porcjach (30 szt.)

750 g
43,60 zł/kg
Cena32,70 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2027
4.9
z 82 opinii
ŁOWICZ Sos boloński 500 g

ŁOWICZ

Sos boloński

500 g
17,58 zł/kg
Cena8,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store