Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Sosy i przeciery
Pesto
Czerwone
SACLA Pesto pikantne z dodatkiem kiełbasy nduja
Pesto pikantne z dodatkiem kiełbasy nduja SACLA 90g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 7 opinii

SACLA Pesto pikantne z dodatkiem kiełbasy nduja

90 g
SACLA
Włochy

Cena16,39 zł
182,11 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

To wyjątkowa pasta inspirowana kalabryjską kiełbasą 'nduja. W wersji pesto łączy się ją z bazylią, orzechami nerkowca, papryką i przyprawami, tworząc intensywny, pikantny dodatek do wielu potraw.


SACLA Pesto pikantne z dodatkiem kiełbasy nduja


Produkt dostępny
Data przydatności: 31.07.2028

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1370.00 kJ
16.3%
Wartość energetyczna (kcal)
331.00 kcal
16.6%
Tłuszcz (g)
30.00 g
42.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
5.70 g
28.5%
Węglowodany (g)
8.20 g
3.2%
w tym cukry (g)
3.00 g
3.3%
Białko (g)
6.50 g
13.0%
Błonnik (g)
1.20 g
Sól (g)
1.20 g
20.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Cecylia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.09.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.04.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.03.2026
0
0
Cecylia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.02.2026
0
0
Kacper
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.01.2026
0
0
gabi83r
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.10.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
182,11 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
90 g
Dostawca:
NORTH_COAST
Marka:
SACLA
EAN:
8001060037335
Cena za kg:
182,11 zł/kg
Waga:
90 g
Marka:
SACLA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
NORTH_COAST
EAN:
8001060037335

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Wymieszaj 2 łyżeczki sosu z ugotowanym i odcedzonym makaronem. Podawaj ze świeżo startym serem.


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

Produkty z kategorii Czerwone

4.9
z 38 opinii

26% taniej

ŁOWICZ Pesto czerwone 180 g

ŁOWICZ

Pesto czerwone

180 g
44,39 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-11-2027
4.9
z 15 opinii

16% taniej

MONINI Pesto Rosso (z suszonymi pomidorami) 190 g

MONINI

Pesto Rosso (z suszonymi pomidorami)

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
16,59 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2028
5.0
z 18 opinii
HOTZ Pesto z suszonych pomidorów 140 g

HOTZ

Pesto z suszonych pomidorów

140 g
56,07 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,85 zł
7,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-06-2028
5.0
z 8 opinii

15% taniej

MONINI Pesto Calabrese (z papryką i ricottą) 190 g

MONINI

Pesto Calabrese (z papryką i ricottą)

190 g
73,63 zł/kg
Cena promocyjna13,99 zł
16,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2028
4.9
z 26 opinii
MELISSA Primo Gusto Pesto Rosso 190 g

MELISSA Primo Gusto

Pesto Rosso

190 g
69,42 zł/kg
Cena13,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-04-2029
5.0
z 16 opinii
BARILLA Pesto Pomodori Secchi (z suszonymi pomidorami) 200 g

BARILLA

Pesto Pomodori Secchi (z suszonymi pomidorami)

200 g
81,95 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2027
5.0
z 3 opinii
ALCE NERO Pesto Rosso BIO 130 g

ALCE NERO

Pesto Rosso BIO

130 g
153,77 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2028
5.0
z 7 opinii
SACLA Pesto pikantne z dodatkiem kiełbasy nduja 90 g

SACLA

Pesto pikantne z dodatkiem kiełbasy nduja

90 g
182,11 zł/kg
Cena16,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
5.0
z 28 opinii
BARILLA Pesto Rosso 200 g

BARILLA

Pesto Rosso

200 g
78,95 zł/kg
Cena15,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2027

Produkty marki SACLA

4.9
z 15 opinii
SACLA Pesto alla Genovese 90 g

SACLA

Pesto alla Genovese

90 g
124,33 zł/kg
Cena11,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.5
z 2 opinii
SACLA Pesto bazyliowo-pistacjowe 190 g

SACLA

Pesto bazyliowo-pistacjowe

190 g
88,89 zł/kg
Cena16,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-07-2028
4.0
z 1 opinii
SACLA Makaron tagliatelle z sosem truflowym 1 szt

SACLA

Makaron tagliatelle z sosem truflowym

1 szt
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-06-2027
4.8
z 4 opinii
SACLA Makaron tagliatelle z pesto bazyliowym 80 g

SACLA

Makaron tagliatelle z pesto bazyliowym

80 g
143,63 zł/kg
Cena11,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store