Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Kawa, herbata, kakao
Herbata owocowa
Z maliną
IRVING Owocowy Ogród Herbata malina z granatem 20 torebek (saszetki)
Herbata malina z granatem 20 torebek (saszetki) Owocowy Ogród IRVING 40g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie

IRVING Owocowy Ogród Herbata malina z granatem 20 torebek (saszetki)

40 g
IRVING

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Herbatka Owocowy Ogród MALINA Z GRANATEM to smakowita kompozycja polskich malin z egzotycznym, słodkim granatem


IRVING Owocowy Ogród Herbata malina z granatem 20 torebek (saszetki)


Produkt wycofany

Skład i alergeny
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
40 g
Dostawca:
AMBER SPARK S.A.
Marka:
IRVING
EAN:
5907751484880
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
40 g
Marka:
IRVING
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
AMBER SPARK S.A.
EAN:
5907751484880

Produkty z kategorii Z maliną

5.0
z 46 opinii

20% taniej

HERBAPOL Herbatka owocowa - malina (40 tor.) 100 g

HERBAPOL

Herbatka owocowa - malina (40 tor.)

100 g
79,90 zł/kg
Cena promocyjna7,99 zł
9,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2028
4.9
z 18 opinii

20% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - malina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - malina (20 tor.)

50 g
79,80 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2029
5.0
z 1 opinii

30% taniej

ASTRA Herbatka owocowo-ziołowa z maliną i żurawiną (20 tor.) 30 g

ASTRA

Herbatka owocowo-ziołowa z maliną i żurawiną (20 tor.)

30 g
139,67 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
5,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 8 opinii
CLIPPER Herbatka ziołowo-owocowa z czarną porzeczką i malinami BIO (20 tor. w sasz.) 50 g

CLIPPER

Herbatka ziołowo-owocowa z czarną porzeczką i malinami BIO (20 tor. w sasz.)

50 g
255,80 zł/kg
Cena promocyjna12,79 zł
13,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2028
4.9
z 69 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.)

60 g
99,83 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 48 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina z żurawiną (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina z żurawiną (20 tor.)

60 g
99,83 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 31 opinii
HERBAPOL Herbatka owocowo-ziołowa - malina z cytryną (20 tor.) 60 g

HERBAPOL

Herbatka owocowo-ziołowa - malina z cytryną (20 tor.)

60 g
99,83 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
4.8
z 4 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
5.0
z 9 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i wiśnia (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 6 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - malina i jeżyna (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 7 opinii
VITAX Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.) 40 g

VITAX

Herbatka owocowo-ziołowa - żurawina i malina (20 tor.)

40 g
164,75 zł/kg
Cena6,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 14 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - malina i bez (20 tor.) 32 g

LIPTON

Herbatka owocowa - malina i bez (20 tor.)

32 g
312,19 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 12 opinii
LIPTON Herbatka owocowa - malina i żurawina (20 tor.) 32 g

LIPTON

Herbatka owocowa - malina i żurawina (20 tor.)

32 g
312,19 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028
5.0
z 5 opinii
DILMAH Napar malina z kokosem 20 torebk ex. 30 g

DILMAH

Napar malina z kokosem 20 torebk ex.

30 g
406,33 zł/kg
Cena12,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2027
4.6
z 8 opinii
LOYD TEA Herbata Żurawina i Malina 20 torebek ex. 40 g

LOYD TEA

Herbata Żurawina i Malina 20 torebek ex.

40 g
154,75 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028
4.8
z 10 opinii
LOYD TEA Herbatka owocowa - malina (20 piramidek) 54 g

LOYD TEA

Herbatka owocowa - malina (20 piramidek)

54 g
110,93 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2028

Produkty marki IRVING

4.8
z 6 opinii
IRVING Herbata zielona - mango z grejpfrutem (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata zielona - mango z grejpfrutem (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.7
z 7 opinii
IRVING Herbata zielona - ananasowa (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata zielona - ananasowa (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
4.8
z 17 opinii
IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z maliną (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2029
5.0
z 6 opinii
IRVING Herbata czarna (100 tor.) 200 g

IRVING

Herbata czarna (100 tor.)

200 g
82,45 zł/kg
Frisco poleca
Cena16,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2029
5.0
z 16 opinii
IRVING Herbata czarna EARL GREY z pomarańczą (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata czarna EARL GREY z pomarańczą (20 tor. w sasz.)

30 g
256,33 zł/kg
Cena7,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 5 opinii
IRVING Herbata czarna - cytrusowa z imbirem (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata czarna - cytrusowa z imbirem (20 tor. w sasz.)

30 g
249,67 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2029
5.0
z 2 opinii
IRVING Zestaw herbat (150 tor. w sasz.) 250 g

IRVING

Zestaw herbat (150 tor. w sasz.)

250 g
371,96 zł/kg
Cena92,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2029
5.0
z 41 opinii
IRVING Herbata biała - z mango i brzoskwinią (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbata biała - z mango i brzoskwinią (20 tor. w sasz.)

30 g
256,33 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
4.6
z 5 opinii
IRVING Herbatka ziołowo-owocowa - mięta z pomarańczą (20 tor. w sasz.) 30 g

IRVING

Herbatka ziołowo-owocowa - mięta z pomarańczą (20 tor. w sasz.)

30 g
233,00 zł/kg
Frisco poleca
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki
5.0
z 2 opinii
IRVING Kolekcja 6 herbat (30 tor. w sasz.) 48 g

IRVING

Kolekcja 6 herbat (30 tor. w sasz.)

48 g
433,13 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store