Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Lody familijne i lód w kostkach
Waniliowe i śmietankowe
>1000 ml
GRYCAN Lody Waniliowe
Lody Familijne Waniliowe - Grycan. Idealne dla smakoszy pysznych, zimnych lodów.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 163 opinii

GRYCAN Lody Waniliowe

1.1 l
GRYCAN
Polska

Cena24,09 zł
21,90 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Trudno jest znaleźć osoby, które by nie lubiły pysznych, zimnych lodów. Najczęściej jednak klienci delektują się byle jakimi smakołykami, gdyż nie potrafią znaleźć dobrych lodów w korzystnej cenie, a nie chcą przepłacać. Na szczęście, dzięki GRYCAN LodyFamilijne Waniliowe każdy może kupić dla siebie naprawdę pyszne lody i to za niewielkie pieniądze. Oferta ta skierowana jest więc do osób, które lubią słodkości. Wówczas GRYCAN Lody Familijne Waniliowe będą doskonałym wyborem, niezależnie od tego, jaki smak lodów ktoś preferuje najbardziej i na jakie ma ochotę.

Cechy

jakość gwarantuję osobiście - Z. Grycan

bez glutenu

klasyczny smak wanilii


GRYCAN Lody Waniliowe


Produkt dostępny
Data przydatności: 16.03.2028
Dostępne warianty
GRYCAN Lody Śmietankowe
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1090.00 kJ
13.0%
Wartość energetyczna (kcal)
261.00 kcal
13.1%
Tłuszcz (g)
15.30 g
21.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
9.80 g
49.0%
Węglowodany (g)
26.10 g
10.0%
w tym cukry (g)
23.20 g
25.8%
Błonnik (g)
0.30 g
Białko (g)
4.50 g
9.0%
Sól (g)
0.19 g
3.2%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
163 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
94%
4
6%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Córka lubi
28.08.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Córka lubi
12.07.2026
0
0
Elzbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
też ulubione
04.05.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Córka lubi
03.04.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Spoko ..
28.03.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobre są
07.03.2026
0
0
Katarzyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Najlepsze z lodów!
23.12.2025
0
0
Renata
zweryfikowano
Zgłaszam
jedyne takie
11.06.2025
0
0
ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
sa bardzo kremowe i geste bardzo słodkie polecam
31.05.2025
0
0
Jadwiga
zweryfikowano
Zgłaszam
Dla mnie są trochę za słodkie
17.05.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
21,90 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1.1 l
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
Marka:
GRYCAN
EAN:
5907439112043
Cena za kg:
21,90 zł/l
Pojemność:
1.1 l
Marka:
GRYCAN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
EAN:
5907439112043

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data podana na spodzie opakowania. Temperatura przechowywania nie wyższa niż -18 °C. Lody rozmrożone nie mogą być ponownie zamrażane.


Warunki przechowywania

Maks. temp. °C -18


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Kwitnącej Wiśni 2, 05-462 Majdan, Polska


Pozostałe informacje

Zawartość netto: 620 g / 1100 ml


Adres producenta

Lodziarnie Firmowe Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k. ul. Kwitnącej Wiśni 2, 05-462 Majdan, Polska +48 22 780 41 80, www.grycan.pl


Informacje producenta

Marka

Grycan


Marka standaryzowana

MarkaGrycan

O marce

Grycan Lody od pokoleń


O producencie

Jaki jest sekret naszych lodów? Już od ponad stu lat nasza rodzina zajmuje się produkcją lodów - mój dziadek Grzegorz Grycan opracował własną recepturę. Mijają pokolenia, a my ciągle stosujemy jego przepisy. Jako mistrz cukiernictwa próbuję dodać do tej rodzinnej tradycji coś swojego - realizować własne pomysły, które pozwolą zapisać kolejną kartę w księdze historii „Lodów od pokoleń". Osobiście dołożę wszelkich starań, aby cieszyli się Państwo lodami najwyższej jakości. Z. Grycan

Produkty z kategorii >1000 ml

5.0
z 112 opinii
GRYCAN Lody Śmietankowe 1.1 l

GRYCAN

Lody Śmietankowe

1.1 l
21,90 zł/l
Cena24,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
4.9
z 163 opinii
GRYCAN Lody Waniliowe 1.1 l

GRYCAN

Lody Waniliowe

1.1 l
21,90 zł/l
Cena24,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-03-2028
5.0
z 10 opinii
BIG MILK INTENSE Śmietanka 900 ml

BIG MILK INTENSE

Śmietanka

900 ml
26,77 zł/l
Cena24,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028

Produkty marki GRYCAN

5.0
z 166 opinii
GRYCAN Lody Cafe Latte 500 ml

GRYCAN

Lody Cafe Latte

500 ml
38,38 zł/l
Cena19,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-04-2028
4.9
z 99 opinii
GRYCAN Lody Mięta z czekoladą 500 ml

GRYCAN

Lody Mięta z czekoladą

500 ml
38,38 zł/l
Cena19,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-01-2028
5.0
z 112 opinii
GRYCAN Lody Śmietankowe 1.1 l

GRYCAN

Lody Śmietankowe

1.1 l
21,90 zł/l
Cena24,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 08-03-2028
4.9
z 165 opinii
GRYCAN Lody Czekoladowe 1.1 l

GRYCAN

Lody Czekoladowe

1.1 l
21,90 zł/l
Cena24,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-01-2028
4.9
z 167 opinii
GRYCAN Lody Bakaliowe 1.1 l

GRYCAN

Lody Bakaliowe

1.1 l
21,90 zł/l
Cena24,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-04-2028
4.9
z 89 opinii
GRYCAN Lody Truskawkowe 500 ml

GRYCAN

Lody Truskawkowe

500 ml
38,38 zł/l
Cena19,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-09-2027
4.9
z 40 opinii
GRYCAN Sorbet z mango 500 ml

GRYCAN

Sorbet z mango

500 ml
28,78 zł/l
Cena14,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-09-2027
4.9
z 57 opinii
GRYCAN Sorbet z malin 500 ml

GRYCAN

Sorbet z malin

500 ml
38,38 zł/l
Cena19,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-05-2028
4.9
z 45 opinii
GRYCAN Sorbet z truskawek 500 ml

GRYCAN

Sorbet z truskawek

500 ml
30,18 zł/l
Cena15,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-05-2028
4.7
z 54 opinii
GRYCAN Lody śmietankowe z pistacjami i sosem pistacjowym 900 ml

GRYCAN

Lody śmietankowe z pistacjami i sosem pistacjowym

900 ml
27,43 zł/l
Cena24,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-07-2028
4.8
z 50 opinii
GRYCAN Lody śmietankowe z białą czekoladą i sosem mango marakuja 900 ml

GRYCAN

Lody śmietankowe z białą czekoladą i sosem mango marakuja

900 ml
26,77 zł/l
Cena24,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-07-2028
5.0
z 28 opinii
GRYCAN Lody Owoce leśne 1.1 l

GRYCAN

Lody Owoce leśne

1.1 l
22,81 zł/l
Cena25,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store