Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Warzywa
Marchew, buraki i dynia
HORTEX Marchewka mrożona kostka
Hortex - Marchewka mrożona w kostce. Doskonała do szybkiego przygotowywania zdrowych dań.
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 152 opinii

HORTEX Marchewka mrożona kostka

450 g
HORTEX

Cena7,09 zł
15,76 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu
Mrożonki Hortex do doskonały sposób na przyrządzenie smacznego i szybkiego posiłku. Marchew w kostkach doskonale nadaje się do pryzygotowania zup, sałatek i jarzynowych dań. Wystarczy rozmrozić i wykorzystać według dowolnego przepisu. Mrożenie powoduje,że warzywo na długi czas zachowuje swoje właściwości odżywcze i walory smakowe. Marchew zawiera dużo witaminy A, która wpływa korzystnie m.in. na wzrok. Postaw na jakość, dzięki której smak potraw będzie doskonały.

Cechy

100 % natury

wysoka zawartość błonnika


HORTEX Marchewka mrożona kostka


Produkt dostępny
Data przydatności: 30.01.2028
Dostępne warianty
HORTEX Marchewka mrożona mini
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
127.00 kJ
1.5%
Wartość energetyczna (kcal)
30.00 kcal
1.5%
Tłuszcz (g)
< 0.50 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
< 0.10 g
Węglowodany (g)
4.60 g
1.8%
w tym cukry (g)
4.30 g
4.8%
Błonnik (g)
3.20 g
Białko (g)
0.90 g
1.8%
Sól (g)
0.17 g
2.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
152 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
96%
4
4%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jakość.
19.08.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Bez zastrzezen
26.02.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
spełniły moje oczekiwania
12.02.2024
0
0
Aa
zweryfikowano
Zgłaszam
W porządku.
22.01.2024
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Wygodne i szybkie w użyciu w domowej kuchni
17.01.2024
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Witam, mrożona marchewka jest super: bez goryczki, szybka w przyrządzeniu, dobrze wygląda na talerzu (nie jest rozgotowana). Bardzo udany zakup.
12.12.2023
0
0
Jolanta
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobra jarzynka, dobra jakość produktu często przyrządzam jako element obiadu
17.11.2023
0
0
Zofia
zweryfikowano
Zgłaszam
Dobra jakość - lekko słodka, szybkie przyrządzenie, nie rozgotowuje się na "papę". Udany zakup.
07.11.2023
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
.b. dobra
10.10.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Polecam
31.07.2023
0
0
Danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Marchewka dobra do przetwarzania.
17.04.2023
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Wygodna i szybka. Smaczna także.
21.01.2023
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Dotarła zamrożona.
07.01.2023
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Smaczna, choć wyglądała na rozmrożoną i zamrożoną ponownie (zbita masa).
12.09.2022
0
0
Klaudia
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo dobry produkt
30.07.2022
0
0
ania
zweryfikowano
Zgłaszam
Ogolnie produkty z dobra data waznosci spozycia co pozwala na wieksze zakupy.
09.06.2022
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
wszystkie 3 cechy
29.05.2022
0
0
Alfred
zweryfikowano
Zgłaszam
Hortex
09.05.2022
0
0
Tomasz
zweryfikowano
Zgłaszam
Super smak!
24.04.2022
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Produkt ok
21.03.2022
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
15,76 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
450 g
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
Marka:
HORTEX
EAN:
5900477000716
Cena za kg:
15,76 zł/kg
Waga:
450 g
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
EAN:
5900477000716

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Gotować we wrzątku(Od postaci zamrożonej):

Sposób przygotowania - bez rozmrażania: Garnek: W garnku roztopić łyżkę masła, wsypać zawartość opakowania i podlać niewielką ilością wody. Posolić i gotować na wolnym ogniu ok. 9 minut. Podawać z masłem i posiekaną natką.


Przygotowanie i stosowanie

Spożywać po obróbce termicznej.


Przechowywanie

Chronić przed rozmrożeniem. Nie zamrażać powtórnie. Sposób przechowywania w warunkach domowych (temperatura / okres przechowywania) *-6 °C 1 dzień **-12 °C 2 tygodnie ***poniżej -18 °C do daty podanej na opakowaniu Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Al. Jerozolimskie 181 B 02-222 Warszawa


Adres producenta

Polski Ogród Sp. z o. o. Al. Jerozolimskie 181 B 02-222 Warszawa www.hortex.pl


Informacje producenta

Marka

Hortex


Marka standaryzowana

MarkaHortex

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


O marce

Spróbuj również innych, pysznych produktów Hortex: Hortex Marchewka mini Hortex Truskawki Hortex Marchewka z groszkiem

Produkty z kategorii Marchew, buraki i dynia

5.0
z 304 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
5.0
z 152 opinii
HORTEX Marchewka mrożona kostka 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona kostka

450 g
15,76 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 458 opinii
HORTEX Marchew z groszkiem mrożona 450 g

HORTEX

Marchew z groszkiem mrożona

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 38 opinii
PROSTE HISTORIE Słodka marchewka kostka 450 g

PROSTE HISTORIE

Słodka marchewka kostka

450 g
16,20 zł/kg
Cena7,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 243 opinii
HORTEX Dynia kostka mrożona 450 g

HORTEX

Dynia kostka mrożona

450 g
19,31 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
5.0
z 163 opinii
HORTEX Buraki puree mrożone 450 g

HORTEX

Buraki puree mrożone

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 32 opinii
PROSTE HISTORIE Marchewka z groszkiem 450 g

PROSTE HISTORIE

Marchewka z groszkiem

450 g
18,42 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
5.0
z 23 opinii
PROSTE HISTORIE Mini marchewka 450 g

PROSTE HISTORIE

Mini marchewka

450 g
21,76 zł/kg
Cena9,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028

Produkty marki HORTEX

4.9
z 439 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 07-08-2027
4.9
z 501 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
18,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,45 zł
9,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 304 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2028
4.9
z 104 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,64 zł
8,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 6 opinii
HORTEX Frytki proste 750 g

HORTEX

Frytki proste

750 g
16,91 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,68 zł
14,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-01-2028
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-11-2027
4.7
z 27 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
33,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,31 zł
14,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.8
z 48 opinii
HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
35,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,31 zł
13,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
34,64 zł/kg
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 458 opinii
HORTEX Marchew z groszkiem mrożona 450 g

HORTEX

Marchew z groszkiem mrożona

450 g
17,76 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.9
z 200 opinii
HORTEX Zupa kalafiorowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa kalafiorowa z koperkiem mrożona

450 g
17,98 zł/kg
Cena8,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2027
4.9
z 363 opinii
HORTEX Brokuły różyczki mrożone 450 g

HORTEX

Brokuły różyczki mrożone

450 g
21,09 zł/kg
Cena9,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store