Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Mrożone
Pizza i zapiekanki
Mięsne
HORTEX Grande Appetito Pizza pepperoni
Pizza pepperoni Grande Appetito HORTEX 390g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 9 opinii

HORTEX Grande Appetito Pizza pepperoni

390 g
HORTEX

Cena0,00 zł
0,00 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Zamienniki
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Pizza z serem edamskim, serem mozzarella, pepperoni, kukurydzą i papryką


Cechy

na grubym cieście


HORTEX Grande Appetito Pizza pepperoni


Produkt wycofany

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
948.00 kJ
11.3%
Wartość energetyczna (kcal)
225.00 kcal
11.3%
Tłuszcz (g)
5.50 g
7.9%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
2.30 g
11.5%
Węglowodany (g)
33.00 g
12.7%
w tym cukry (g)
4.20 g
4.7%
Błonnik (g)
2.70 g
Białko (g)
9.50 g
19.0%
Sól (g)
0.95 g
15.8%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
9 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
89%
4
11%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Paweł
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
30.09.2025
0
0
Sebastian
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
20.07.2025
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.07.2025
0
0
Marek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2025
0
0
Dominika
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
15.05.2025
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.05.2025
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.05.2025
0
0
Uladzimir
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.04.2025
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
01.04.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
0 gr/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
390 g
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
Marka:
HORTEX
EAN:
5900477019336
Cena za kg:
0 gr/kg
Waga:
390 g
Marka:
HORTEX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
MINUS WOJCIECH SĘK
EAN:
5900477019336

Przygotowywanie i przechowywanie

Instrukcje dotyczące przyrządzenia

Piec w piekarniku(Od postaci zamrożonej):

1. Dobrze rozgrzać piekarnik: górna i dolna grzałka 200 °C - Piekarnik elektryczny poziom 3-4 - Piekarnik gazowy 180 °C - Piekarnik z termoobiegiem Optymalny czas pieczenia może wahać się w zależności od wydajności piekarnika. W przypadku pizzy rozmrożonej należy skrócić czas pieczenia. 2. Usunąć folię, położyć zamrożoną pizzę na środkowym ruszcie piekarnika. 3. Piec ok. 13-14 minut. 4. Pizza jest gotowa do spożycia, kiedy ser się rozpuści, a brzeg zarumieni.


Przygotowanie i stosowanie

Gotowy do spożycia po obróbce termicznej.


Przechowywanie

Chronić przed rozmrożeniem. Nie zamrażać powtórnie. Sposób przechowywania w warunkach domowych (temperatura / okres przechowywania): w lodówce +7 °C - 1 dzień * -6 °C - 1 tydzień ** -12 °C - 2 tygodnie *** poniżej -18 °C do daty podanej na opakowaniu Przechowywać w temperaturze poniżej -18 °C


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

Al. Jerozolimskie 181 B 02-222 Warszawa


Adres producenta

Polski Ogród Sp. z o.o. Al. Jerozolimskie 181 B 02-222 Warszawa www.hortex.pl


Informacje producenta

Marka

Hortex


Marka standaryzowana

MarkaHortex

Podmarka

Podmarka Grande Appetito


Opis produktu

Aromatyczne pepperoni i soczysta, czerwona papryka Chrupiące z zewnątrz Lekkie i puszyste w środku Bez dodatku oleju palmowego Bez wzmacniaczy smaku

Produkty z kategorii Mięsne

4.7
z 28 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
33,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,31 zł
14,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
4.7
z 49 opinii
HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
35,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,31 zł
13,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2027
4.8
z 64 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z salami 380 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z salami

380 g
28,66 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.8
z 149 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z szynką i pieczarkami 425 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z szynką i pieczarkami

425 g
26,09 zł/kg
Cena11,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 33 opinii
DR. OETKER GUSEPPE Pizza z szynką 410 g

DR. OETKER GUSEPPE

Pizza z szynką

410 g
26,56 zł/kg
Cena10,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 40 opinii
DR. OETKER FELICIANA CLASSICA Pizza Salame e Chorizo 320 g

DR. OETKER FELICIANA

CLASSICA Pizza Salame e Chorizo

320 g
37,78 zł/kg
Cena12,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.7
z 19 opinii
DR. OETKER FELICIANA CLASSICA Pizza Speciale 335 g

DR. OETKER FELICIANA

CLASSICA Pizza Speciale

335 g
37,88 zł/kg
Cena12,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.8
z 35 opinii
HORTEX Pizza salami 330 g

HORTEX

Pizza salami

330 g
43,91 zł/kg
Cena14,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-04-2027
4.7
z 21 opinii
PROSTE HISTORIE Pizza z szynką i pieczarkami 420 g

PROSTE HISTORIE

Pizza z szynką i pieczarkami

420 g
31,17 zł/kg
Cena13,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.0
z 4 opinii
HORTEX Grande Appetito Pizza z kurczakiem i papryką jalapeno 385 g

HORTEX Grande Appetito

Pizza z kurczakiem i papryką jalapeno

385 g
39,45 zł/kg
Cena15,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2027
4.8
z 40 opinii
HORTEX Grande Appetito Pizza z szynką i pieczarkami 425 g

HORTEX Grande Appetito

Pizza z szynką i pieczarkami

425 g
40,45 zł/kg
Cena17,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-02-2027

Produkty marki HORTEX

4.9
z 441 opinii
HORTEX Włoszczyzna - paski mrożona 450 g

HORTEX

Włoszczyzna - paski mrożona

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 18-12-2027
4.9
z 502 opinii
HORTEX Mieszanka chińska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka chińska mrożona

450 g
18,78 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna8,45 zł
9,39 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
4.7
z 28 opinii

15% taniej

HORTEX Pizza z chorizo i pepperoni 370 g

HORTEX

Pizza z chorizo i pepperoni

370 g
33,27 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,31 zł
14,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-02-2027
5.0
z 306 opinii
HORTEX Marchewka mrożona mini 450 g

HORTEX

Marchewka mrożona mini

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
4.9
z 107 opinii
HORTEX Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona 450 g

HORTEX

Zupa ogórkowa z koperkiem mrożona

450 g
16,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,64 zł
8,49 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-09-2027
5.0
z 6 opinii
HORTEX Frytki proste 750 g

HORTEX

Frytki proste

750 g
16,91 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,68 zł
14,09 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 23-12-2027
4.9
z 288 opinii
HORTEX Bukiet warzyw kwiatowy mrożony 450 g

HORTEX

Bukiet warzyw kwiatowy mrożony

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
4.9
z 514 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię mrożone

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 30-11-2027
4.9
z 38 opinii
HORTEX Warzywa na patelnię polskie mrożone 450 g

HORTEX

Warzywa na patelnię polskie mrożone

450 g
15,98 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna7,19 zł
7,99 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 22-11-2027
4.7
z 49 opinii
HORTEX Pizza z szynką i pieczarkami 345 g

HORTEX

Pizza z szynką i pieczarkami

345 g
35,68 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna12,31 zł
13,69 zł
cena przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-04-2027
4.9
z 165 opinii
HORTEX Mieszanka meksykańska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka meksykańska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 158 opinii
HORTEX Mieszanka owocowa mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka owocowa mrożona

450 g
34,64 zł/kg
Cena15,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.8
z 124 opinii
HORTEX Mieszanka włoska mrożona 450 g

HORTEX

Mieszanka włoska mrożona

450 g
18,87 zł/kg
Cena8,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.9
z 670 opinii
HORTEX Szpinak rozdrobniony mrożony 450 g

HORTEX

Szpinak rozdrobniony mrożony

450 g
15,31 zł/kg
Cena6,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 372 opinii
HORTEX Szpinak liście mrożony 450 g

HORTEX

Szpinak liście mrożony

450 g
19,31 zł/kg
Cena8,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-05-2028
5.0
z 132 opinii
HORTEX Gotowa zupa pomidorowa z makaronem 350 g

HORTEX

Gotowa zupa pomidorowa z makaronem

350 g
31,40 zł/kg
Cena10,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-07-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store