Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Miody
Spadziowe
PSZCZELARZ KOZACKI Miód spadziowy z Puszczy Solskiej
Miód spadziowy z Puszczy Solskiej PSZCZELARZ KOZACKI 400g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.9
z 7 opinii

PSZCZELARZ KOZACKI Miód spadziowy z Puszczy Solskiej

400 g
PSZCZELARZ KOZACKI
Polska

Cena29,99 zł
74,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Odkryj intensywny i wyrazisty smak Polskiego Miodu Spadziowego 400g od Pszczelarza Kozackiego, który jest prawdziwym rarytasem w świecie miodów. Ten miód to nie tylko smakowity dodatek, ale również bogactwo naturalnych składników odżywczych.

Mocny i bogaty smak: Miód spadziowy posiada głęboki, rezonujący smak z nutami żywiczno-leśnymi, co czyni go niezwykle charakterystycznym. Jego intensywność doskonale komponuje się z potrawami wymagającymi

Ciemna, bursztynowa barwa: Miód spadziowy prezentuje się w głębokim bursztynowym kolorze, często z zielonkawym odcieniem, co dodatkowo podkreśla jego unikalny charakter.

Tradycyjne metody pozyskiwania: Pochodzi z dzikich lasów, gdzie pszczoły zbierają spadź z drzew iglastych i liściastych, zapewniając niepowtarzalny smak i najwyższą jakość miodu.

Wykorzystaj w kuchni: Polski Miód Spadziowy 400g jest idealnym dodatkiem do mięs, sosów i marynat, gdzie jego silny profil smakowy może w pełni się wykazać.


PSZCZELARZ KOZACKI Miód spadziowy z Puszczy Solskiej


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.02.2029

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.9
7 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
86%
4
14%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Miód bardzo dobry
15.02.2026
1
0
Mirosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
29.09.2026
0
0
Julita
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.06.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Joanna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.03.2026
1
0
Maria
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.02.2026
1
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
74,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
PSZCZELARZ-KOZACKI
Marka:
PSZCZELARZ KOZACKI
EAN:
5907675808779
Cena za kg:
74,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
PSZCZELARZ KOZACKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PSZCZELARZ-KOZACKI
EAN:
5907675808779

Produkty z kategorii Spadziowe

4.6
z 9 opinii
MIODY POLSKIE Miód leśny 400 g

MIODY POLSKIE

Miód leśny

400 g
62,47 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna24,99 zł
26,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 21-04-2029
5.0
z 14 opinii
MIODY POLSKIE Miód leśny 900 g

MIODY POLSKIE

Miód leśny

900 g
62,21 zł/kg
Cena55,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-03-2029
4.9
z 7 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód spadziowy z Puszczy Solskiej 400 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód spadziowy z Puszczy Solskiej

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2029
5.0
z 1 opinii
Łysoń Miód spadziowy 400 g

Łysoń

Miód spadziowy

400 g
107,47 zł/kg
Cena42,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2029

Produkty marki PSZCZELARZ KOZACKI

PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy lipowy 50 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy lipowy

50 g
125,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,25 zł
6,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2029
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy gryczany 50 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy gryczany

50 g
125,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,25 zł
6,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2029
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy wielokwiatowy 50 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy wielokwiatowy

50 g
107,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,35 zł
5,79 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2029
PSZCZELARZ KOZACKI Zestaw prezentowy z miodem (3-pack) 120 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Zestaw prezentowy z miodem (3-pack)

120 g
216,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
29,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028
PSZCZELARZ KOZACKI Zestaw miodów (3-pack) 140 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Zestaw miodów (3-pack)

140 g
185,64 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
29,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028
4.9
z 46 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy wielokwiatowy z Wyżyny Lubelskiej 650 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy wielokwiatowy z Wyżyny Lubelskiej

650 g
36,91 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2029
4.8
z 61 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód wielokwiatowy 400 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód wielokwiatowy

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2029
5.0
z 43 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód lipowy 400 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód lipowy

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-09-2029
5.0
z 1 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód sportowca z mleczkiem pszczelim i pierzgą 100 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód sportowca z mleczkiem pszczelim i pierzgą

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
5.0
z 9 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy wielokwiatowy (kamionka) 250 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy wielokwiatowy (kamionka)

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2028
4.9
z 30 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy gryczany z Wyżyny Lubelskiej 400 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy gryczany z Wyżyny Lubelskiej

400 g
49,97 zł/kg
Produkt chwilowo niedostępny
Zamienniki

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store