Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Miody
Lipowe
PSZCZELARZ KOZACKI Miód lipowy
Miód lipowy PSZCZELARZ KOZACKI 400g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 43 opinii

PSZCZELARZ KOZACKI Miód lipowy

400 g
PSZCZELARZ KOZACKI
Polska

Cena17,99 zł
44,97 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Miód lipowy wskazany jest w leczeniu stanów alergicznych dróg oddechowych, serca i naczyń krwionośnych oraz wyczerpania fizycznego i psychicznego. Zatroszczy się o walkę z próchnicą, anemią oraz alergią. Często nazywany naturalnym antybiotykiem.


PSZCZELARZ KOZACKI Miód lipowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 19.02.2029
Dostępne warianty
PSZCZELARZ KOZACKI Miód wielokwiatowy
Pokaż wszystkie
Tagi
wegetariański

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
1365.00 kJ
16.3%
Wartość energetyczna (kcal)
321.00 kcal
16.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
80.00 g
30.8%
w tym cukry (g)
74.00 g
82.2%
Białko (g)
0.30 g
0.6%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
43 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
95%
4
5%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.09.2026
0
0
justyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.09.2026
0
0
Witold
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.08.2026
0
0
Bożena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.08.2026
0
0
Elżbieta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.04.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.04.2026
0
0
Natalia
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
Wanda
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.03.2026
0
0
ELŻBIETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
06.03.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.03.2026
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
URSZULA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.03.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
27.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
08.02.2026
0
0
Beata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.02.2026
0
0
Maryna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.01.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
09.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.01.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.01.2026
0
0
ELŻBIETA
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.12.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
44,97 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
400 g
Dostawca:
PSZCZELARZ-KOZACKI
Marka:
PSZCZELARZ KOZACKI
EAN:
5907675809301
Cena za kg:
44,97 zł/kg
Waga:
400 g
Marka:
PSZCZELARZ KOZACKI
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
PSZCZELARZ-KOZACKI
EAN:
5907675809301

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych.


Przygotowanie i stosowanie

Produkt gotowy, bezpośrednio do spożycia. Może być stosowany jako dodatek do ciast, deserów, marynat do mięs, do wypieków oraz wielu innych potraw nadając im niepowtarzalny smak i aromat.

Produkty z kategorii Lipowe

5.0
z 30 opinii
SĄDECKI BARTNIK Miód lipowy nektarowy 400 g

SĄDECKI BARTNIK

Miód lipowy nektarowy

400 g
43,72 zł/kg
Frisco poleca
Cena17,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-08-2029
Nowość
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy lipowy 50 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy lipowy

50 g
125,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,25 zł
6,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2029
4.9
z 33 opinii
MIODY POLSKIE Miód lipowy 400 g

MIODY POLSKIE

Miód lipowy

400 g
54,97 zł/kg
Cena21,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2029
5.0
z 43 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód lipowy 400 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód lipowy

400 g
44,97 zł/kg
Cena17,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 19-02-2029
4.9
z 12 opinii
MIODY POLSKIE Miód nektarowy lipowy 900 g

MIODY POLSKIE

Miód nektarowy lipowy

900 g
55,54 zł/kg
Cena49,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2029

Produkty marki PSZCZELARZ KOZACKI

Nowość
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy lipowy 50 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy lipowy

50 g
125,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,25 zł
6,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2029
Nowość
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy gryczany 50 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy gryczany

50 g
125,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,25 zł
6,49 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2029
Nowość
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy wielokwiatowy 50 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy wielokwiatowy

50 g
107,00 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna5,35 zł
5,79 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2029
PSZCZELARZ KOZACKI Zestaw prezentowy z miodem (3-pack) 120 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Zestaw prezentowy z miodem (3-pack)

120 g
216,58 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
29,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028
PSZCZELARZ KOZACKI Zestaw miodów (3-pack) 140 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Zestaw miodów (3-pack)

140 g
185,64 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna25,99 zł
29,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 22-03-2028
4.9
z 46 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy wielokwiatowy z Wyżyny Lubelskiej 650 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy wielokwiatowy z Wyżyny Lubelskiej

650 g
36,91 zł/kg
Cena23,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-08-2029
4.9
z 30 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy gryczany z Wyżyny Lubelskiej 400 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy gryczany z Wyżyny Lubelskiej

400 g
49,97 zł/kg
Cena19,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-07-2029
4.8
z 61 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód wielokwiatowy 400 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód wielokwiatowy

400 g
34,98 zł/kg
Cena13,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 06-08-2029
5.0
z 6 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód spadziowy z Puszczy Solskiej 400 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód spadziowy z Puszczy Solskiej

400 g
74,97 zł/kg
Cena29,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-02-2029
5.0
z 1 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód sportowca z mleczkiem pszczelim i pierzgą 100 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód sportowca z mleczkiem pszczelim i pierzgą

100 g
99,90 zł/kg
Cena9,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 01-01-2028
5.0
z 9 opinii
PSZCZELARZ KOZACKI Miód nektarowy wielokwiatowy (kamionka) 250 g

PSZCZELARZ KOZACKI

Miód nektarowy wielokwiatowy (kamionka)

250 g
103,96 zł/kg
Cena25,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-12-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store