Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dodatki kulinarne
Bulion
Drobiowy
STAR Bulion drobiowy
Bulion drobiowy STAR 1.00l
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 21 opinii

STAR Bulion drobiowy

1 l
STAR
Włochy

Cena13,29 zł
13,29 zł/l

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Wykonany z naturalnych składników zapewnia smak tradycyjnego rosołu z kurczaka z marchewką i cebulką, aby wydobyć pełnię smaku mięsa i warzyw został wzbogacony oliwą z oliwek z pierwszego tłoczenia. Nie zawiera wzmacniaczy smaku ( tj. glutaminian sodu) ‚ świetna opcja w diecie bezglutenowej


STAR Bulion drobiowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 10.03.2027

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
7.00 kJ
0.1%
Wartość energetyczna (kcal)
2.00 kcal
0.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
0.50 g
0.2%
w tym cukry (g)
0.50 g
0.6%
Białko (g)
0.50 g
1.0%
Błonnik (g)
0.00 g
Sól (g)
0.75 g
12.5%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
21 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
bardzo dobra baza do zup i sosów, dobry skład, wygodne opakowanie
20.09.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
dobra baza do zup i sosów
26.08.2026
0
0
danuta
zweryfikowano
Zgłaszam
świetna baza do zup i sosów, dobry smak i skład
16.07.2026
0
0
cezary
zweryfikowano
Zgłaszam
dobry, delikatny bulion, wygodna baza do zup i sosów, szkoda, że już nie ma wołowego tej samej firmy
04.07.2026
0
0
Teresa
zweryfikowano
Zgłaszam
Jeszcze nie użyty, więc trudno ocenić
05.05.2026
0
0
Krystyna
zweryfikowano
Zgłaszam
Super👍️
11.07.2025
0
0
grzegorz
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.02.2026
0
0
Edyta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.02.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.01.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.01.2026
0
0
Anna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.12.2025
0
0
Iwona
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.11.2025
0
0
Marianna
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
22.11.2025
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.11.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
25.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.10.2025
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.08.2025
0
0
Paulina
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
13.07.2025
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
13,29 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
1 l
Dostawca:
INDEX FOOD & WINE
Marka:
STAR
EAN:
8000050027844
Cena za kg:
13,29 zł/l
Pojemność:
1 l
Marka:
STAR
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
INDEX FOOD & WINE
EAN:
8000050027844

Przygotowywanie i przechowywanie

Warunki przechowywania

Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 4 dni.


Instrukcje dotyczące przygotowania

1.Przed otwarciem/użyciem należy wstrząsnąć opakowaniem. 2.Wlać bulion do garnka. 3.Doprowadzić do wrzenia


Informacje dotyczące suplementu diety

Skład produktu

woda, kurczak 2,4%, sól, naturalne aromaty (z jaj), warzywa 0,1% (seler, por, marchew, cebula), ziemniaki, naturalny aromat cebuli, barwnik: karmel, przyprawy, aromatyczne rośliny.


Warunki przechowywania

Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 4 dni.

Produkty z kategorii Drobiowy

5.0
z 191 opinii
WINIARY Bulion drobiowy 160 g

WINIARY

Bulion drobiowy

160 g
41,81 zł/kg
6,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
7,89 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2027
4.9
z 62 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

WINIARY

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
53,17 zł/kg
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
3,99 zł
cena za 1 szt.
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 12 opinii
MOG Rosół kolagenowy drobiowy 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy drobiowy

500 ml
71,98 zł/l
Cena promocyjna35,99 zł
37,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 04-01-2027
5.0
z 3 opinii
MOG Rosół kolagenowy wietnamski (baza do zupy pho) 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy wietnamski (baza do zupy pho)

500 ml
85,98 zł/l
Cena42,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-12-2026
5.0
z 1 opinii
MOG Rosół kolagenowy japoński (baza do ramenu) 500 ml

MOG

Rosół kolagenowy japoński (baza do ramenu)

500 ml
94,98 zł/l
Cena47,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-10-2026
4.9
z 45 opinii
EKO WITAL Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO 66 g

EKO WITAL

Bulion drobiowy (6 kostek) bezglutenowy BIO

66 g
107,42 zł/kg
Cena7,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-01-2028
4.9
z 31 opinii
PRYMAT Przyprawa do kurczaka pikantna 25 g

PRYMAT

Przyprawa do kurczaka pikantna

25 g
83,60 zł/kg
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2028
4.7
z 44 opinii
KRAKUS Bulion drobiowy (porcja na raz) 100 g

KRAKUS

Bulion drobiowy (porcja na raz)

100 g
54,90 zł/kg
Cena5,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 21 opinii
STAR Bulion drobiowy 1 l

STAR

Bulion drobiowy

1 l
13,29 zł/l
Cena13,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-03-2027
4.9
z 62 opinii
KNORR Rosół z kury (6 kostek) 60 g

KNORR

Rosół z kury (6 kostek)

60 g
74,83 zł/kg
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-12-2027
4.9
z 77 opinii
WINIARY Rosół drobiowy (12 kostek) 120 g

WINIARY

Rosół drobiowy (12 kostek)

120 g
51,58 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
5.0
z 1 opinii
MOG Rosołek z indyka (bez dodatku soli) 500 ml

MOG

Rosołek z indyka (bez dodatku soli)

500 ml
71,98 zł/l
Cena35,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-12-2026
4.9
z 18 opinii
KNORR Bulionetka drobiowa (4x28g) 112 g

KNORR

Bulionetka drobiowa (4x28g)

112 g
71,34 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
5.0
z 15 opinii
NAURA Kostka rosołowa drobiowa (10 kostek) BIO 100 g

NAURA

Kostka rosołowa drobiowa (10 kostek) BIO

100 g
77,90 zł/kg
Cena7,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2028
5.0
z 43 opinii
KUCHAREK Rosół z kury (18 kostek) 180 g

KUCHAREK

Rosół z kury (18 kostek)

180 g
23,28 zł/kg
Cena4,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-07-2027
4.9
z 9 opinii
FOOD STUDIO Bulion drobiowy bezglutenowy (w płynie) BIO 350 ml

FOOD STUDIO

Bulion drobiowy bezglutenowy (w płynie) BIO

350 ml
36,83 zł/l
Cena12,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-05-2027
5.0
z 29 opinii
WINIARY Bulion drobiowy z zielem angielskim i liściem laurowym (12 kostek) 120 g

WINIARY

Bulion drobiowy z zielem angielskim i liściem laurowym (12 kostek)

120 g
51,58 zł/kg
Cena6,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-08-2027
4.8
z 6 opinii
ANETO Bulion z kurczaka (w płynie) bezglutenowy BIO 1 l

ANETO

Bulion z kurczaka (w płynie) bezglutenowy BIO

1 l
24,99 zł/l
Cena24,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-03-2027
4.9
z 78 opinii
VEGETA NATUR Rosół drobiowy (6 kostek) 60 g

VEGETA NATUR

Rosół drobiowy (6 kostek)

60 g
61,50 zł/kg
Cena3,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 05-11-2027

Produkty marki STAR

4.7
z 15 opinii
STAR Chardonnay 3 l

STAR

Chardonnay

3 l
22,33 zł/l
białe wytrawne
wytrawne
Frisco poleca
Cena66,99 zł
Do koszyka
5.0
z 155 opinii
STAR Popcorn solony 95 g

STAR

Popcorn solony

95 g
49,37 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 51 opinii
STAR Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym 80 g

STAR Maczugi

Chrupki kukurydziane o smaku ketchupowym

80 g
58,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027
4.9
z 14 opinii
STAR Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 80 g

STAR Maczugi

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

80 g
58,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
4.9
z 49 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku orzechowym 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku orzechowym

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 04-04-2027
5.0
z 40 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku pomidora z serem 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku pomidora z serem

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-03-2027
4.9
z 26 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku sera z ziemniakami 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku sera z ziemniakami

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 07-03-2027
4.9
z 17 opinii
STAR Chrupki kukurydziane o smaku pizzy 125 g

STAR

Chrupki kukurydziane o smaku pizzy

125 g
55,92 zł/kg
Cena6,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-03-2027
4.9
z 12 opinii
STAR Maczugi Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku fromage 80 g

STAR Maczugi

Maczugi Chrupki kukurydziane o smaku fromage

80 g
58,63 zł/kg
Cena4,69 zł
Do koszyka
Przydatny do 28-02-2027

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store