Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Jasne
Lager
OKOCIM Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)
Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) OKOCIM 2.00l
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
4.8
z 12 opinii

OKOCIM Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
OKOCIM
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena15,79 zł
7,89 zł/l
Kaucja: + 2,00 zł

Promocja do 4.10.2026 lub do wyczerpania zapasów


Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Piwo bezalkoholowe.

Zawartość alkoholu: 0%


Cechy

bogate w smaku


OKOCIM Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)


Produkt dostępny
Data przydatności: 14.07.2027
Dostępne warianty
OKOCIM Piwo bezalkoholowe pomarańcza grejpfrut (puszka)
Pokaż wszystkie
Tagi
promocja
Frisco okazja
Powiązane promocje
Zgarnij darmową dostawę!

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
44.00 kJ
0.5%
Wartość energetyczna (kcal)
10.00 kcal
0.5%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
2.50 g
1.0%
w tym cukry (g)
0.00 g
0.0%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
0.00 g
0.0%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
4.8
12 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
83%
4
17%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.09.2026
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
26.08.2026
0
0
Andrzej
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.07.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
16.07.2026
0
0
Jacek
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
04.07.2026
0
0
Antoni
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
23.06.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.06.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.05.2026
0
0
Małgorzata
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
15.04.2026
0
0
Aneta
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
12.04.2026
0
0
Marcin
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Dobrze
08.04.2026
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.02.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
7,89 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
2 l
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
OKOCIM
EAN:
5900014016552
Cena za kg:
7,89 zł/l
Pojemność:
2 l
Marka:
OKOCIM
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900014016552

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na spodzie puszki. Przechowywać w chłodnym miejscu.


Przygotowanie i stosowanie

Przechowywać w temperaturze 4 -20°C.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa


Pozostałe informacje

4 x 500 ml W tym opakowaniu znajdują się puszki objęte kaucją. Nie zgniataj puszki. Zwróć i odzyskaj kaucję.


Adres producenta

Carlsberg Polska Sp. z o.o., ul. Krakowiaków 34, 02-255 Warszawa Infolinia 801 888 333 koszt połączenia wg taryfy operatora www.okocim.pl


Informacje producenta

Marka

Okocim


Marka standaryzowana

MarkaOkocim

Logotypy stron trzecich

Wstęga Möbiusa


O marce

Celebrujemy 180 lat browaru Okocim 1845 - data powstania Browaru Okocim


Dodatkowe informacje

Ciesz się piwem odpowiedzialnie

Produkty z kategorii Jasne

4.9
z 30 opinii
PERONI Nastro Azzurro Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

PERONI Nastro Azzurro

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,61 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
OKOCIM Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
5,98 zł/l
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 91 opinii
CORONA Cero Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

CORONA

Cero Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 43 opinii
KARMI CLASSIC Piwo ciemne bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KARMI CLASSIC

Piwo ciemne bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
CORONA Cero Piwo bezalkoholowe (puszka) 330 ml

CORONA

Cero Piwo bezalkoholowe (puszka)

330 ml
13,61 zł/l
Cena promocyjna4,49 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
1664 Blanc Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

1664 Blanc

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
14,82 zł/l
Frisco poleca
Cena4,89 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
ŻYWIEC Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

ŻYWIEC

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.8
z 19 opinii
LECH Free Cherry Plum Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Free

Cherry Plum Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
STELLA ARTOIS Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

STELLA ARTOIS

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
20,27 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BECK'S BLUE Piwo bezalkoholowe (puszka) 500 ml

BECK'S BLUE

Piwo bezalkoholowe (puszka)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
TYSKIE Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

TYSKIE

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Cena15,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
OKOCIM Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
7,89 zł/l
Cena15,79 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
DESPERADOS LEMON Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

LEMON Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

400 ml
17,22 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
HEINEKEN Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

HEINEKEN

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
BAVARIA Original Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

BAVARIA

Original Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
19,97 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
BAVARIA Piwo bezalkoholowe 6x330 ml (butelka bezzwrotna) 1.98 l

BAVARIA

Piwo bezalkoholowe 6x330 ml (butelka bezzwrotna)

1.98 l
12,77 zł/l
Cena25,29 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
HEINEKEN Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

HEINEKEN

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,99 zł/l
Cena19,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
ŻYWIEC Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
10,58 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
BUDWEISER Piwo bezalkoholowe 6x500ml (puszka) 3 l

BUDWEISER

Piwo bezalkoholowe 6x500ml (puszka)

3 l
9,40 zł/l
Cena28,19 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
PERŁA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

PERŁA

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
LECH Free Cherry Plum Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Cherry Plum Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,74 zł/l
Cena21,49 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
LECH Free Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

LECH Free

Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
14,52 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LECH Free Lager Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Free

Lager Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
HEINEKEN Piwo bezalkoholowe 6x330ml (butelka bezzwrotna) 1.98 l

HEINEKEN

Piwo bezalkoholowe 6x330ml (butelka bezzwrotna)

1.98 l
14,69 zł/l
Cena29,09 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
LECH Free Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
TYSKIE Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

TYSKIE

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka

Produkty marki OKOCIM

5.0
z 25 opinii
OKOCIM Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
5,98 zł/l
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.9
z 29 opinii
OKOCIM POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
5,98 zł/l
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
4.8
z 33 opinii
OKOCIM GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
5,98 zł/l
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
OKOCIM Piwo bezalkoholowe pomarańcza grejpfrut (puszka) 2 l

OKOCIM

Piwo bezalkoholowe pomarańcza grejpfrut (puszka)

2 l
8,99 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
OKOCIM Jasne Pełne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

Jasne Pełne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
7,98 zł/l
Frisco poleca
Cena3,99 zł
Do koszyka
4.9
z 8 opinii
OKOCIM GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

GRANAT z MALINĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,35 zł/l
Frisco poleca
Cena20,69 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.6
z 7 opinii
OKOCIM Mocne Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM Mocne

Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
12,18 zł/l
Frisco poleca
Cena6,09 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
OKOCIM Piwo bezalkoholowe o smaku truskawkowym (puszka) 2 l

OKOCIM

Piwo bezalkoholowe o smaku truskawkowym (puszka)

2 l
8,99 zł/l
Frisco poleca
Cena17,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
OKOCIM MOCNA POMARAŃCZA Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

MOCNA POMARAŃCZA Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
11,54 zł/l
Cena23,09 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
OKOCIM MALINA z BORÓWKĄ AMERYKAŃSKĄ Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

MALINA z BORÓWKĄ AMERYKAŃSKĄ Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
11,89 zł/l
Cena23,79 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
OKOCIM Pomarańcza Grapefruit 0% Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

Pomarańcza Grapefruit 0% Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
10,98 zł/l
Cena5,49 zł
Do koszyka
4.9
z 15 opinii
OKOCIM LIMONKA z MIĘTĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

LIMONKA z MIĘTĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
5.0
z 12 opinii
OKOCIM POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

POMARAŃCZA SYCYLIJSKA z LIMONKĄ Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,79 zł/l
Cena21,59 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
OKOCIM Śliwka z bergamotką 0% Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

Śliwka z bergamotką 0% Piwo (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
OKOCIM MANGO Z MARAKUJĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

MANGO Z MARAKUJĄ Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
OKOCIM Białe z morelą 0% Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

OKOCIM

Białe z morelą 0% Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store