Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Alkohole
Piwo
Piwo bezalkoholowe
Jasne
Lager
HEINEKEN Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)
Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) HEINEKEN 2.00l
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
5.0
z 30 opinii

HEINEKEN Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
HEINEKEN
Produkt dostępny od 18. roku życia

Cena19,99 zł
9,99 zł/l
Kaucja: + 2,00 zł

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka

Oferta napojów alkoholowych oraz napojów energetycznych dostępna jest po .

Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Idealna równowaga smaku

Czy to możliwe, żeby stworzyć świetnie smakujące piwo 0.0%? Nasi piwowarzy zaczynali od zera i poprzez lata doświadczeń i badań skomponowali perfekcyjnie zbalansowaną recepturę, charakteryzującą się mocnymi aromatami słodu oraz orzeźwiającą nutą owocową. Jesteśmy pewnie, że jest ona warta naszej marki, ponieważ łączy w sobie najważniejsze cechy produktów z rodziny Heinekena od 1873: wykorzystanie naturalnych składników i naszych unikalnych drożdży A-Yeast. Zadanie nie było proste, ale dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Cechy

Piwo bezalkoholowe Heineken

Starannie wyselekcjonowane składniki

Najwyższej jakości pełnosłodowy lager 0,0% Heineken

Zawartość alkoholu: 0,0%

HEINEKEN Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)


HEINEKEN Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)


Produkt dostępny
Data przydatności: 26.06.2027
Dostępne warianty
HEINEKEN Piwo 4x500ml (puszka)
Pokaż wszystkie

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
89.00 kJ
1.1%
Wartość energetyczna (kcal)
21.00 kcal
1.1%
Tłuszcz (g)
0.00 g
0.0%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
0.00 g
0.0%
Węglowodany (g)
4.80 g
1.8%
w tym cukry (g)
1.30 g
1.4%
Białko (g)
0.00 g
0.0%
Sól (g)
< 0.01 g
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie

Wszystkie prezentowane opinie pochodzą od faktycznych konsumentów tego produktu.
5.0
30 opinii klientów z całego okresu
zebranych i zweryfikowanych przez
TrustMate logoTrustMate logo
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%
Jak zbieramy opinie?
Opinie klientów
Wyczyść
Szukaj
Radosław
zweryfikowano
Zgłaszam
Bardzo smaczne nieczęsto się to zdarza wśród bezalkoholowych Super że odbieracie puszki👍️
23.03.2026
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
29.09.2026
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
14.07.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
03.07.2026
0
0
Magdalena
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.06.2026
0
0
Ewa
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
17.06.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.06.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
02.06.2026
0
0
Alicja
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
30.05.2026
0
0
Valerii
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
07.05.2026
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
28.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
24.04.2026
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
21.04.2026
0
0
Tatiana
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
19.04.2026
0
0
Piotr
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
11.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
10.04.2026
0
0
Agnieszka
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
05.04.2026
0
0
Bryn
zweryfikowano
Zgłaszam
Ocena klienta: Doskonale
31.03.2026
0
0

Brak opinii dla wybranych filtrów

zdjęcie produktu
Pokaż tłumaczenie
Pokaż oryginał
Komentarz sklepu

Ocena klienta: Dobrze: Doskonale
Dodano:
Parametry
Cena za kg:
9,99 zł/l
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Pojemność:
2 l
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
Marka:
HEINEKEN
EAN:
5900699111559
Cena za kg:
9,99 zł/l
Pojemność:
2 l
Marka:
HEINEKEN
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
EUROCASH_DYSTRYBUCJA
EAN:
5900699111559

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Najlepiej spożyć przed: data na spodzie puszki


Rodzaj przechowywania



Warunki przechowywania

Przechowywać w temperaturze otoczenia.


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Browarna 88, 34-300 Żywiec


Pozostałe informacje

4 x 500 ml W tym opakowaniu znajdują się puszki objęte kaucją. Nie zgniataj puszki. Zwróć i odzyskaj kaucję.


Adres producenta

Grupa Żywiec Sp. z o.o., ul. Browarna 88, 34-300 Żywiec Infolinia: 801-540-450, opłata wg taryfy operatora


Informacje producenta

Marka

Heineken


Marka standaryzowana

MarkaHeineken

Dodatkowe informacje

Więcej informacji na www.heineken.com/pl

Produkty z kategorii Jasne

5.0
z 91 opinii
CORONA Cero Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

CORONA

Cero Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
15,12 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.9
z 30 opinii
PERONI Nastro Azzurro Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

PERONI Nastro Azzurro

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
13,61 zł/l
Cena4,49 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
1664 Blanc Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

1664 Blanc

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
14,82 zł/l
Frisco poleca
Cena4,89 zł
Do koszyka
5.0
z 25 opinii
OKOCIM Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

OKOCIM

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
5,98 zł/l
Frisco poleca
Cena2,99 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
CORONA Cero Piwo bezalkoholowe (puszka) 330 ml

CORONA

Cero Piwo bezalkoholowe (puszka)

330 ml
13,61 zł/l
Cena promocyjna4,49 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
5.0
z 43 opinii
KARMI CLASSIC Piwo ciemne bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

KARMI CLASSIC

Piwo ciemne bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
11,98 zł/l
Frisco poleca
Cena5,99 zł
Do koszyka
4.9
z 25 opinii
ŻYWIEC Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

ŻYWIEC

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Frisco poleca
Cena15,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 6 opinii
TYSKIE Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

TYSKIE

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
8,00 zł/l
Cena15,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.8
z 19 opinii
LECH Free Cherry Plum Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Free

Cherry Plum Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
6,98 zł/l
Cena3,49 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
STELLA ARTOIS Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

STELLA ARTOIS

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
20,27 zł/l
Cena6,69 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
BECK'S BLUE Piwo bezalkoholowe (puszka) 500 ml

BECK'S BLUE

Piwo bezalkoholowe (puszka)

500 ml
7,98 zł/l
Cena3,99 zł
Kaucja: + 0,50 zł
Do koszyka
4.8
z 12 opinii
OKOCIM Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

OKOCIM

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
7,89 zł/l
Cena15,79 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
HEINEKEN Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

HEINEKEN

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
5.0
z 30 opinii
HEINEKEN Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

HEINEKEN

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
9,99 zł/l
Cena19,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 4 opinii
BAVARIA Piwo bezalkoholowe 6x330 ml (butelka bezzwrotna) 1.98 l

BAVARIA

Piwo bezalkoholowe 6x330 ml (butelka bezzwrotna)

1.98 l
12,77 zł/l
Cena25,29 zł
Do koszyka
4.9
z 24 opinii
DESPERADOS LEMON Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 400 ml

DESPERADOS

LEMON Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

400 ml
17,22 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka
5.0
z 2 opinii
LECH Free Cherry Plum Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Cherry Plum Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,74 zł/l
Cena21,49 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
LECH Free Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka) 2 l

LECH Free

Piwo bezalkoholowe 4x500ml (puszka)

2 l
10,99 zł/l
Cena21,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 3 opinii
BUDWEISER Piwo bezalkoholowe 6x500ml (puszka) 3 l

BUDWEISER

Piwo bezalkoholowe 6x500ml (puszka)

3 l
9,40 zł/l
Cena28,19 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
4.9
z 7 opinii
ŻYWIEC Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

ŻYWIEC

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
10,58 zł/l
Cena5,29 zł
Do koszyka
5.0
z 10 opinii
BAVARIA Original Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

BAVARIA

Original Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
19,97 zł/l
Cena6,59 zł
Do koszyka
5.0
z 15 opinii
LECH Free Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 330 ml

LECH Free

Lager Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

330 ml
14,52 zł/l
Cena4,79 zł
Do koszyka
5.0
z 5 opinii
PERŁA Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

PERŁA

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,38 zł/l
Cena4,69 zł
Do koszyka
5.0
z 9 opinii
LECH Free Lager Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

LECH Free

Lager Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,98 zł/l
Cena4,99 zł
Do koszyka
HEINEKEN Piwo bezalkoholowe 6x330ml (butelka bezzwrotna) 1.98 l

HEINEKEN

Piwo bezalkoholowe 6x330ml (butelka bezzwrotna)

1.98 l
14,69 zł/l
Cena29,09 zł
Do koszyka
4.9
z 14 opinii
TYSKIE Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę) 500 ml

TYSKIE

Piwo bezalkoholowe (cena zawiera 1 zł kaucji za butelkę)

500 ml
9,18 zł/l
Cena4,59 zł
Do koszyka

Produkty marki HEINEKEN

HEINEKEN Piwo 6x330ml (butelka bezzwrotna) 1.98 l

HEINEKEN

Piwo 6x330ml (butelka bezzwrotna)

1.98 l
14,64 zł/l
Frisco poleca
Cena28,99 zł
Do koszyka
4.9
z 53 opinii
HEINEKEN Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna) 500 ml

HEINEKEN

Piwo bezalkoholowe (butelka bezzwrotna)

500 ml
9,98 zł/l
friscontowa cena
Cena4,99 zł
Do koszyka
4.8
z 32 opinii
HEINEKEN Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

HEINEKEN

Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,98 zł/l
Cena6,99 zł
Do koszyka
5.0
z 21 opinii
HEINEKEN Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

HEINEKEN

Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
9,99 zł/l
Cena19,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
4.9
z 19 opinii
HEINEKEN Silver Piwo 4x500ml (puszka) 2 l

HEINEKEN

Silver Piwo 4x500ml (puszka)

2 l
9,99 zł/l
Cena19,99 zł
Kaucja: + 2,00 zł
Do koszyka
5.0
z 1 opinii
HEINEKEN Piwo 6x330ml (puszka) 1.98 l

HEINEKEN

Piwo 6x330ml (puszka)

1.98 l
14,44 zł/l
Cena28,59 zł
Kaucja: + 3,00 zł
Do koszyka
HEINEKEN Piwo bezalkoholowe 6x330ml (butelka bezzwrotna) 1.98 l

HEINEKEN

Piwo bezalkoholowe 6x330ml (butelka bezzwrotna)

1.98 l
14,69 zł/l
Cena29,09 zł
Do koszyka
5.0
z 7 opinii
HEINEKEN Silver Piwo (butelka bezzwrotna) 500 ml

HEINEKEN

Silver Piwo (butelka bezzwrotna)

500 ml
13,78 zł/l
Cena6,89 zł
Do koszyka

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store