Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Spiżarnia
Dżemy, miody i kremy
Dżemy
Pozostałe smaki
BIFIX Zestaw mini dżemów - 6 rodzajów (42 szt.)
Zestaw mini dżemów   6 rodzajów (42 szt.) BIFIX 1.05kg
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

BIFIX Zestaw mini dżemów - 6 rodzajów (42 szt.)

1.05 kg
BIFIX
UE

Cena26,79 zł
25,51 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN

Produkt dostępny
Data przydatności: 02.09.2027
Tagi
nowości
Parametry
Cena za kg:
25,51 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
1.05 kg
Dostawca:
BIFIX
Marka:
BIFIX
EAN:
5901483001032
Cena za kg:
25,51 zł/kg
Waga:
1.05 kg
Marka:
BIFIX
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
BIFIX
EAN:
5901483001032

Przygotowywanie i przechowywanie

Przechowywanie

Po otwarciu przechowywać w temp. około +4°C i spożyć w ciagu 7 dni.

Produkty z kategorii Pozostałe smaki

5.0
z 3 opinii
ST. DALFOUR Superfruits Konfitura borówkowa z jagodami acai 170 g

ST. DALFOUR Superfruits

Konfitura borówkowa z jagodami acai

170 g
70,53 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-03-2029
4.9
z 82 opinii
ŁOWICZ Dżem ananasowy o obniżonej zawartości cukrów 280 g

ŁOWICZ

Dżem ananasowy o obniżonej zawartości cukrów

280 g
24,25 zł/kg
Cena6,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2027
4.9
z 83 opinii
HERBAPOL Dżem agrestowy (100% polskiego agrestu) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem agrestowy (100% polskiego agrestu) o obniżonej zawartości cukru

280 g
21,39 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-04-2028
5.0
z 88 opinii
ŁOWICZ 100% z owoców Dżem malinowy z czerwoną porzeczką 210 g

ŁOWICZ 100% z owoców

Dżem malinowy z czerwoną porzeczką

210 g
57,10 zł/kg
Cena11,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-05-2027
4.9
z 10 opinii
MK Dżem figowy o obniżonej zawartości cukru 315 g

MK

Dżem figowy o obniżonej zawartości cukru

315 g
15,84 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 17-09-2028
5.0
z 33 opinii
HERBAPOL Dżem jabłkowy (100% jabłek z mazowieckich sadów) o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem jabłkowy (100% jabłek z mazowieckich sadów) o obniżonej zawartości cukru

280 g
21,39 zł/kg
Cena5,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-01-2028
5.0
z 18 opinii
HERBAPOL Dżem mango-jabłkowy o obniżonej zawartości cukru 280 g

HERBAPOL

Dżem mango-jabłkowy o obniżonej zawartości cukru

280 g
28,54 zł/kg
Cena7,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-06-2028
Nowość
BIFIX Zestaw mini dżemów - 6 rodzajów (42 szt.) 1.05 kg

BIFIX

Zestaw mini dżemów - 6 rodzajów (42 szt.)

1.05 kg
25,51 zł/kg
Cena26,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2027

Produkty marki BIFIX

4.9
z 64 opinii

25% taniej

BIFIX Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - mięta (20 tor.)

40 g
74,75 zł/kg
Cena promocyjna2,99 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-08-2028
4.9
z 53 opinii

17% taniej

BIFIX Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.) 40 g

BIFIX

Rooibos - afrykańska herbatka z czerwonokrzewu (20 tor. w sasz.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena promocyjna4,99 zł
5,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 08-09-2029
5.0
z 76 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - morwa biała (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - morwa biała (20 tor.)

40 g
104,75 zł/kg
Cena promocyjna4,19 zł
4,49 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 03-06-2028
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - ostropest plamisty (20 tor.)

40 g
119,75 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 02-09-2028
5.0
z 19 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - pokrzywa (20 tor.)

35 g
107,14 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna3,75 zł
3,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 15-05-2028
4.9
z 18 opinii

20% taniej

BIFIX Herbatka owocowa - malina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - malina (20 tor.)

50 g
79,80 zł/kg
Cena promocyjna3,99 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 02-06-2029
4.8
z 34 opinii
BIFIX Napar owocowy z kwiatów hibiskusa 50 g

BIFIX

Napar owocowy z kwiatów hibiskusa

50 g
115,80 zł/kg
Frisco poleca
Cena5,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-07-2028
5.0
z 29 opinii
BIFIX Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.) 50 g

BIFIX

Herbatka owocowa - żurawina (20 tor.)

50 g
95,80 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna4,79 zł
4,99 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 01-07-2029
4.8
z 10 opinii
BIFIX Zestaw herbat czarnych - kompozycja 6 smaków (30 tor. w sasz.) 60 g

BIFIX

Zestaw herbat czarnych - kompozycja 6 smaków (30 tor. w sasz.)

60 g
166,50 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna9,99 zł
10,79 zł
najniższa cena z 30 dni przed obniżką
Do koszyka
Przydatny do 13-05-2029
4.9
z 18 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.) 30 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - czystek (20 tor.)

30 g
159,67 zł/kg
Frisco poleca
Cena4,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-05-2028
4.9
z 14 opinii
BIFIX Herbata zielona - matcha z miętą i limonką (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbata zielona - matcha z miętą i limonką (20 tor.)

40 g
162,25 zł/kg
Frisco poleca
Cena6,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2029
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa DETOX TEA z pokrzywą - oczyszczanie (15 piramidek) 30 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa DETOX TEA z pokrzywą - oczyszczanie (15 piramidek)

30 g
216,33 zł/kg
Promocja
Cena promocyjna6,49 zł
6,99 zł
najniższa cena od wprowadzenia towaru
Do koszyka
Przydatny do 12-06-2027
4.9
z 50 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - melisa (20 tor.)

40 g
99,75 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 26-05-2028
5.0
z 59 opinii
BIFIX Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowo-owocowa - melisa z pomarańczą i trawą cytrynową (20 tor.)

40 g
124,75 zł/kg
Cena4,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-08-2028
4.9
z 17 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.) 40 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - tymianek i podbiał (20 tor.)

40 g
134,75 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-05-2028
4.9
z 45 opinii
BIFIX Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.) 35 g

BIFIX

Herbatka ziołowa - rumianek (20 tor.)

35 g
114,00 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 25-05-2028

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store