Zakupy spożywcze online z dostawą do domu

Podpowiedzi wyszukiwania

KategorieKategorie sklepu
Urodziny Frisco
Rabatówka
Outlet
Promocje
Nowości
Dla Biura
Informacje o dostawieMetody płatności
Warzywa i owoceZ piekarni i cukierniNabiał, jaja, seryMięso i wędlinyRyby i owoce morzaMrożoneSpiżarniaDania gotoweSłodycze, przekąski, bakalieKawa, herbata, kakaoAlkoholeBoxy prezentoweNapojeDla malucha i rodzicówKosmetyki i higiena osobistaDomowe porządkiDla zwierzątAkcesoria do domuArtykuły biurowe i szkolneZdrowie i suplementyBIOLokalni dostawcy
Strona główna
Nabiał, jaja, sery
Jogurty
Jogurt smakowy
Truskawka
PIĄTNICA Jogurt truskawkowy
Jogurt truskawkowy PIĄTNICA 150g
1 z 1
Najedź kursorem, żeby powiększyć zdjęcie
Nowość

PIĄTNICA Jogurt truskawkowy

150 g
PIĄTNICA
Polska

Cena2,09 zł
13,93 zł/kg

Sprzedawcą produktu jest Frisco S.A.


Produkt nie podlega zwrotowi

Do koszyka
Kod pocztowy

Pełny asortyment

Dostawa Frisco VAN


Opis produktu

Kremowy jogurt z mleka od lokalnych dostawców, z kawałkami truskawek. Idealna oraz pyszna przekąska dla całej rodziny — na śniadanie, deser lub „coś na szybko” w ciągu dnia.


PIĄTNICA Jogurt truskawkowy


Produkt dostępny
Data przydatności: 23.10.2026
Dostępne warianty
PIĄTNICA Jogurt wiśniowy
Pokaż wszystkie
Tagi
nowości

Skład i alergeny

Wartości odżywcze
Wartość energetyczna (kJ)
325.00 kJ
3.9%
Wartość energetyczna (kcal)
77.00 kcal
3.9%
Tłuszcz (g)
1.90 g
2.7%
w tym kwasy tłuszczowe nasycone (g)
1.30 g
6.5%
Węglowodany (g)
11.00 g
4.2%
w tym cukry (g)
11.00 g
12.2%
Białko (g)
4.00 g
8.0%
Sól (g)
0.08 g
1.3%
Dzienna porcja obliczona na podstawie wartości energetycznej dla przeciętnej osoby dorosłej (8400 kJ / 2000 kcal) na 100 g produktu.Twoje zapotrzebowanie może być wyższe lub niższe.

Opakowanie
Parametry
Cena za kg:
13,93 zł/kg
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Waga:
150 g
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
Marka:
PIĄTNICA
EAN:
5900531007002
Cena za kg:
13,93 zł/kg
Waga:
150 g
Marka:
PIĄTNICA
Sprzedawca:
Frisco S.A.
Dostawca:
OSM PIĄTNICA
EAN:
5900531007002

Przygotowywanie i przechowywanie

Przygotowanie i stosowanie

Spożyć bezpośrednio po otwarciu opakowania.


Przechowywanie

Należy spożyć do: data i numer partii na wieczku. Przechowywać w temperaturze od +1 °C do +6 °C.


Warunki przechowywania

Min. temp. °C 1

Maks. temp. °C 6


Ostrzeżenia i pozostałe informacje

Adres kontaktowy

ul. Forteczna 3, 18-421 Piątnica


Adres producenta

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy ul. Forteczna 3, 18-421 Piątnica www.piatnica.com.pl


Informacje producenta

Marka

Piątnica


Marka standaryzowana

MarkaPiątnica

Logotypy stron trzecich

Znak weterynaryjny na opakowaniu


Opis produktu

Duże kawałki owoców

Produkty z kategorii Truskawka

5.0
z 34 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z kulkami o smaku truskawkowym 100 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z kulkami o smaku truskawkowym

100 g
37,90 zł/kg
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 11-10-2026
4.9
z 208 opinii
FANTASIA Jogurt kremowy z truskawkami 118 g

FANTASIA

Jogurt kremowy z truskawkami

118 g
29,24 zł/kg
Cena3,45 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-11-2026
4.9
z 112 opinii
BAKOMA Jogurt z truskawkami BIO 140 g

BAKOMA

Jogurt z truskawkami BIO

140 g
20,64 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 09-10-2026
4.9
z 71 opinii
ZOTT Jogobella 30% mniej cukrów Jogurt truskawkowy 150 g

ZOTT Jogobella

30% mniej cukrów Jogurt truskawkowy

150 g
21,93 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
4.9
z 10 opinii
ŁACIATY Jogurt pitny typu islandzkiego skyr o smaku truskawkowym 360 g

ŁACIATY

Jogurt pitny typu islandzkiego skyr o smaku truskawkowym

360 g
14,97 zł/kg
Cena5,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 24-10-2026
4.9
z 110 opinii
MLEKPOL Jogurt truskawkowy 150 g

MLEKPOL

Jogurt truskawkowy

150 g
11,93 zł/kg
Cena1,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 18-10-2026
5.0
z 14 opinii
DANONKI Jogurt truskawkowy (saszetka) 70 g

DANONKI

Jogurt truskawkowy (saszetka)

70 g
55,57 zł/kg
Cena3,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 20-10-2026
4.8
z 5 opinii
JOVI Duet Napój jogurtowy Bubble o smaku truskawka-kiwi 230 g

JOVI Duet

Napój jogurtowy Bubble o smaku truskawka-kiwi

230 g
19,09 zł/kg
Cena4,39 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
5.0
z 8 opinii
YÖMLEKO Jogurt termostatowy o smaku truskawkowym (9% tł.) BIO 140 g

YÖMLEKO

Jogurt termostatowy o smaku truskawkowym (9% tł.) BIO

140 g
53,50 zł/kg
Cena7,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 12-10-2026
Nowość
PIĄTNICA Jogurt truskawkowy 150 g

PIĄTNICA

Jogurt truskawkowy

150 g
13,93 zł/kg
Cena2,09 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026

Produkty marki PIĄTNICA

4.9
z 328 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski bez laktozy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski bez laktozy

200 g
18,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
5.0
z 1800 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski naturalny 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski naturalny

200 g
14,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 656 opinii
PIĄTNICA Serek wiejski wysokobiałkowy 200 g

PIĄTNICA

Serek wiejski wysokobiałkowy

200 g
18,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 10-10-2026
4.9
z 333 opinii
PIĄTNICA Śmietana 12% 200 g

PIĄTNICA

Śmietana 12%

200 g
15,95 zł/kg
Cena3,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 29-10-2026
4.9
z 1491 opinii
PIĄTNICA Śmietana 18% 200 g

PIĄTNICA

Śmietana 18%

200 g
13,95 zł/kg
friscontowa cena
Cena2,79 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 356 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego waniliowy 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego waniliowy

150 g
21,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 27-10-2026
5.0
z 705 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

150 g
21,93 zł/kg
friscontowa cena
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 30-10-2026
4.9
z 193 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z mango i marakują

150 g
21,93 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 21-10-2026
4.9
z 203 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z truskawkami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z truskawkami

150 g
21,93 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
4.9
z 275 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego z jagodami 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego z jagodami

150 g
21,93 zł/kg
Cena3,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 23-10-2026
Nowość
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny bez laktozy 150 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny bez laktozy

150 g
26,60 zł/kg
Cena3,99 zł
Do koszyka
Przydatny do 31-10-2026
5.0
z 984 opinii
PIĄTNICA Twaróg Wiejski Półtłusty 250 g

PIĄTNICA Twaróg Wiejski

Półtłusty

250 g
23,56 zł/kg
friscontowa cena
Cena5,89 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
5.0
z 488 opinii
PIĄTNICA Skyr Jogurt typu islandzkiego naturalny 450 g

PIĄTNICA Skyr

Jogurt typu islandzkiego naturalny

450 g
18,42 zł/kg
Cena8,29 zł
Do koszyka
Przydatny do 22-10-2026
4.9
z 592 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 2%

1 l
4,49 zł/l
friscontowa cena
Cena4,49 zł
Do koszyka
Przydatny do 13-10-2026
5.0
z 399 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże bez laktozy 2%

1 l
5,59 zł/l
friscontowa cena
Cena5,59 zł
Do koszyka
Przydatny do 14-10-2026
4.9
z 471 opinii
PIĄTNICA Mleko wiejskie świeże 3,2% 1 l

PIĄTNICA

Mleko wiejskie świeże 3,2%

1 l
5,19 zł/l
Cena5,19 zł
Do koszyka
Przydatny do 16-10-2026

Dostawa

  • Koszt i obszar dostawy
  • Metody Płatności
  • Terminy dostawy
  • Reklamacje i zwroty

Oferta

  • Gazetka Frisco
  • Nowości
  • Promocje
  • Bestsellery
  • Nasze marki
  • Rabat na pierwsze zakupy

O Frisco

  • Poznaj nas
  • KDR
  • Frisco Friends
  • Aktualności
  • Kontakt dla mediów
  • Opinie

Informacje

  • Pomoc
  • Dane firmy
  • Regulaminy
  • Polityka prywatności i cookies

Gdzie jesteśmy

  • Warszawa
  • Kraków
  • Poznań
  • Katowice
  • Wrocław
  • Gdańsk
  • Gdynia
  • Sopot
  • Łódź

Kontakt

bok@frisco.pl

(+ 48) 22 331 50 00

pon. - pt. 7.00 - 22.00

sob. - niedz. 8.00 - 21.00

Obserwuj nas

Zmień język

Polski - PL
English - EN
Pobierz z Google PlayPobierz w App Store